Pełnia Księżyca w Wadze, marzec 2024 r.- ENERGIA

Pełnia Księżyca w Wadze
DZIEŃ DOBRY BARDZO CUDOWNI

Pełnia Księżyca w marcu  to wydarzenie, które będzie miało znaczący wpływ na nasze życie. To niebiańskie wydarzenie nastąpi pod znakiem zodiaku Wagi, niosąc ze sobą potężną energię, która wpłynie na nasze emocje, relacje i rozwój duchowy

Nie da się przecenić astrologicznego znaczenia pełni Księżyca w marcu 2024 roku. Księżyc w pełni, będący pod znakiem zodiaku Wagi, reprezentuje równowagę, harmonię i relacje. Waga kojarzona jest z wagą sprawiedliwości, symbolizującą potrzebę równowagi i sprawiedliwości w naszym życiu. Energia Wagi reprezentuje równowagę pomiędzy dawaniem i otrzymywaniem w naszym życiu. Gdzie dajemy za dużo? Gdzie nie dajemy wystarczająco ?

W tym czasie pełnia Księżyca zachęca nas do przyjrzenia się naszym osobistym relacjom i znalezienia równowagi w życiu. Może to obejmować ponowną ocenę naszych priorytetów, ustalenie granic lub porzucenie toksycznych relacji.

Energetyczny wpływ pełni Księżyca jest potężny i przemieniający. 

Pełnia Księżyca to czas wzmożonych emocji i energii, a ta szczególna pełnia nie jest wyjątkiem. To czas na uwolnienie starych wzorców i przyjęcie nowych początków. Energię pełni można wykorzystać do osobistego rozwoju i transformacji. Może to obejmować porzucenie negatywnych wzorców i nawyków, wykorzystanie nowych możliwości lub realizowanie naszych pasji.

Częściowe zaćmienie Księżyca w pełni w znaku Wagi.

Zaćmienia Pełni Księżyca wzmacniają energię razy dziesięć! Z tego powodu są niezwykle potężne i wierzy się, że otwierają portale do wyższych stanów świadomości.

Portal otwierający się pod zaćmieniem Księżyca Wagi jest jednym z zakończeń. Wydaje się, że jesteśmy prowadzeni, aby coś zakończyć. Być może jest to wzorzec myślowy, sposób wiary, a może jest to coś bardziej namacalnego, jak zakończenie pracy, związku lub rozdziału naszego życia.

Zaćmienia wpływają na nas wszystkich na różnych poziomach i w różnym stopniu, ale zawsze pozostawiają swój ślad i zawsze prowadzą nas tam, gdzie powinniśmy być. W rzeczywistości uważa się, że zaćmienia odblokowują skazane na nie kontrakty.

Ta pełnia Księżyca reprezentuje czas duchowego wzrostu i przebudzenia. Jest to czas introspekcji i autorefleksji, pozwalający nam połączyć się z naszym wnętrzem i uzyskać wgląd w naszą duchową ścieżkę. Energię pełni można wykorzystać do manifestacji i ustalenia zamiarów na przyszłość. Może to obejmować utworzenie tablicy MARZEŃ , medytację lub wykonanie rytuału mającego na celu zamanifestowanie naszych pragnień.

W swej istocie energia Wagi przypomina nam, że każdy, kogo spotykamy, jest nauczycielem i tak naprawdę jest tylko odzwierciedleniem głębszej części nas samych. Wszyscy jesteśmy Jednym, wszyscy jesteśmy fragmentami siebie nawzajem. To, co widzimy w innych i z czym się zmagamy w innych, jest także potężną lekcją dla nas.

Nie oznacza to, że tolerujemy złe zachowanie lub dajemy wymówki, aby pozostać w toksycznych sytuacjach, ale pozwala nam to spojrzeć na sprawy oczami uczenia się i pogłębiania własnego połączenia z Jaźnią.

Podsumowując, zaćmienie Księżyca Wagi zachęca nas do zmiany sposobu, w jaki postrzegamy nasze relacje, pozwalając nam rozpoznać, co cenimy i jak zrównoważony jest nasz przepływ dawania i otrzymywania. Choć być może nie znajdziemy odpowiedzi na wszystkie pytania podczas tego zaćmienia, naszym zadaniem będzie słuchanie, uczenie się i dalszy rozwój na podstawie wszystkiego, co przyniesie nam ten magiczny Księżyc. Przyjmijmy to niebiańskie wydarzenie i wykorzystajmy je jako okazję do osobistego rozwoju i transformacji.

Niech wam się darzy 👐👐👐

autor: Wioletta Tylman- Academy of Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111