sobota, 9 marca 2024

Księżyc w Nowiu w Rybach

 

Księżyc w Nowiu w Rybach-
 Księżyc w Nowiu w Rybach- energia 

WITAJCIE CUDOWNI ❤

“Dzisiaj jest dzień pełen możliwości”

Księżyc w Nowiu w Rybach 10 marca 2024 roku jest bardzo znaczącym wydarzeniem astrologicznym. Ryby to znak wodny, znany ze swojej intuicyjnej i emocjonalnej natury. Osoby urodzone pod tym znakiem są często głęboko związane ze swoimi emocjami i posiadają silne poczucie empatii. Cechy Ryb obejmują kreatywność, wyobraźnię i głębokie duchowe połączenie. Księżyc w Nowiu w Rybach to odpowiedni czas, aby wykorzystać te cechy i wykorzystać energię znaku wodnego.

Księżyc w Nowiu to czas nowych początków, nowego i świeżego startu. 

Oznacza początek nowego cyklu księżycowego, sygnalizując czas na ustalenie zamiarów i rozpoczęcie nowych projektów. Księżyc w Nowiu w Rybach przynosi poczucie odnowy i odmłodzenia, szczególnie w obszarach związanych z uzdrawianiem emocjonalnym i wzrostem duchowym. To czas, aby pozbyć się przeszłych bólów i bagażu emocjonalnego i skupić się na podążaniu naprzód z odnowionym poczuciem celu.

Podczas nowiu w Rybach należy zwrócić uwagę na intuicję i uzdrowienie emocjonalne. Ryby to znak silnie dostrojony do sfery emocjonalnej, a Księżyc w Nowiu daje możliwość wykorzystania tej wrażliwości. To czas, aby połączyć się ze swoim wnętrzem i zaangażować się w praktyki takie jak medytacja i prowadzenie dziennika, aby uzyskać jasność i wgląd. 

Księżyc w Nowiu to także doskonały czas na skupienie się na przedsięwzięciach twórczych, takich jak sztuka czy muzyka, gdyż Ryby to znak kojarzony z kreatywnością i wyobraźnią. Ogólnie rzecz biorąc, Księżyc w Nowiu w Rybach 10 marca 2024 r. to czas, aby przyjąć emocjonalną i intuicyjną naturę tego znaku wodnego i skupić się na uzdrawianiu i odnowię. 

Księżyc w Nowiu wzywa nas do zanurzenia się głęboko w oceanie naszej duszy. 

Poświęć chwilę gdziekolwiek jesteś i weź głęboki oddech. 

Zatop się w sobie. 

Księżyc w Nowiu w Rybach-
Księżyc w Nowiu w Rybach- energia 

Zatrzymaj się i poczuj duszą , jak to jest być w ciele w tym momencie. Uznaj, że Twoje ciało zawiera ponad 70 procent wody. Rozpoznaj, że kiedy masz tą gęstość w swoim ciele, w Tobie jest Twój własny ocean. W Tobie jest ten sam ocean, który odpływa, przepływa i płynie wraz z cyklem Księżyca.

Jest to wodna głębia, o którą prosi nas Księżyc w nowiu. Prosi nas, abyśmy zanurkowali na dno oceanu w nas samych, aby nie analizować, nie rozdzielać ani nie oceniać tego, co tam jest, ale po prostu obserwować. Oglądać wspomnienia, bóle, sny .

Aby zobaczyć, jak pływają, jakby były częścią Ciebie, ale tak naprawdę nie są już Tobą. Ryby to ostatni znak zodiaku, więc pod tą energią możemy również odczuwać poczucie ukończenia lub zastanawiać się nad podróżą, którą odbyliśmy w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

To Twoje oczy wpatrujące się w nocne niebo, sprawiają, że ​​migoczą cudowne gwiazdy. 

Twoją mocą jest Twój potencjał, i Ty sam!!!

CUDOWNEGO CZASU NIECH WAM SIĘ DARZY

źródło:  Wioletta Tylman 

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...