Nowy Księżyc w Skorpionie -energia

Nowy Księżyc w Skorpionie -energia

DZIEŃ DOBRY CUDOWNI ❤

Nowy Księżyc w Skorpionie wypada 13 listopada 2023 r. to czas głębokiej transformacji emocjonalnej. Skorpion pomaga nam zrozumieć nasze ukryte prawdy, w tym nasze nieświadome wzorce i pragnienia. Nowy Księżyc w Skorpionie pomaga nam zdefiniować prawdę, którą chcemy żyć.

To czas, aby wyrazić to, czego potrzebujemy, pragniemy i na co jesteśmy gotowi w naszym życiu. To także czas, aby wsłuchać się w prawdę naszej intuicji. Skorpion zwiększa zarówno nasze emocje, jak i intuicyjność.

 Wszechświat daje nam klucze do stworzenia nowej wizji przyszłości.

Nów Księżyca w listopadzie wyzwoli skryte emocje. Postawisz wszystko na jedną kartę i pozbędziesz się złudzeń. 
Nów Księżyca w znaku Skorpiona to wyjątkowy czas. Wszechświat otwiera przed Tobą szansę na oczyszczenie. Postępuj w zgodzie z własnym sumieniem i kieruj się uczuciem. Logika i racjonalność odejdą w niepamięć, ponieważ Skorpion, jako wodny znak zodiaku, stawia na intuicję, niezależność i impulsywne działanie. 
Jest niczym morska fala, która uderza nagle i zdecydowanie, a potem rozbija się o skałę. Nów Księżyca w Skorpionie skieruje Cię w stronę uczuć. To ósmy astrologiczny znak zodiaku, który kojarzony jest ze śmiercią i odrodzeniem. Oczekuj transformacji w obszarach życia, które spisałaś na straty. 
W astrologii zodiak ten zaliczany jest do znaków stałych, które są nastawione na działanie i kreację. Chcą kształtować rzeczywistość wokół siebie i dążą do tego, aby przewodzić i przejąć inicjatywę. Nie znoszą sprzeciwu i panicznie boją się porażki oraz rozczarowania.

Nowy Księżyc w Skorpionie -energia

Co oznacza Księżyc w Nowiu
Księżyc w nowiu to czas nowych początków. Tego dnia Słońce i Księżyc spotykają się na niebie w tym samym znaku zodiaku. Wschodzą i zachodzą jednocześnie, synchronizując swoją energię i wibracje. Połączenie Słońca i Księżyca i wynikający z tego brak światła słonecznego na Księżycu sprawiają, że Księżyc wydaje się nam niewidzialnyNawet gdybyśmy mogli GO zobaczyć, byłoby to możliwe tylko w ciągu dnia, kiedy podróżował by po niebie wraz ze Słońcem. W noc nowiu niebo oświetlają tylko gwiazdy i czeka nas najciemniejszy okres cyklu księżycowego.

Ciemność jest często uważana za okres negatywny, ale nie jest ona ani pozytywna, ani negatywna. Ciemność reprezentuje pustkę, z której wypływa całe życie i energia, ponieważ jest siedliskiem kreatywności. Kiedy zamykamy oczy lub wchodzimy w ciemną przestrzeń, wyobraźnia rozkwita i uzyskujemy dostęp do naszych wewnętrznych światów.

Ciemność działa również uspokajająco na naszą energię i układ nerwowy. Pomaga wyciszyć umysł. W tej przestrzeni intuicja staje się głośniejsza. Możemy usłyszeć nasze wewnętrzne wskazówki i otrzymać odpowiedzi, zamiast ich szukać. Możemy zajrzeć do podświadomości na głębszym poziomie.

Na przykład, kiedy medytujemy, wędrujemy w ciemność, zamykając oczy i ograniczając bodźce zmysłowe ze świata zewnętrznego. W tym miejscu możemy poszerzyć nasze wewnętrzne zmysły, aby wyczuć wzorce zachowań i uwarunkowań pogrzebane głęboko podświadomym umysłem. Widzimy nasze blokady i cienie, ale możemy też zobaczyć nasze marzenia i prawdziwe pragnienia. Ciemność daje nam lepszy pogląd na to, kim naprawdę jesteśmy i czego chcemy.

Każdy nów Księżyca staje się czasem dostosowania się do ciemności nocy i podróży do centrum siebie. Tutaj możesz odkryć swoje nadzieje, marzenia, lęki i leżące u ich podstaw wzorce. Każdego miesiąca, przy pomocy Księżyca w nowiu, masz okazję dowiedzieć się więcej o sobie. Łatwiej usłyszeć swoją intuicję i jej wskazówki dotyczące tego, gdzie ustawić intencje, przedefiniować siebie i zmienić wzorce. Jest to również delikatne przypomnienie, aby sprawdzić, jak postępujesz w realizacji swoich zamiarów i dostroić energię potrzebną do manifestowania większego sukcesu.

W tym wyjątkowym czasie kosmos daje ci znak, abyś zwrócił się w stronę tego, co ukrywasz na dnie serca. Porządki w relacjach z bliskimi, odcięcie się od złych wspomnień i uporządkowanie myśli to zadanie na najbliższy nów Księżyca w listopadzie. Skorpion będzie skłaniał do rozliczeń i gwałtownych transformacji. Jego energia jest na tyle silna, że nie uda ci się nadal tkwić w stagnacji. Sprawy, które wymagają wyjaśnienia, ujrzą światło dzienne i nie dadzą już o sobie zapomnieć. Zapomnij o racjonalnym działaniu i trzymaniu nerwów na wodzy. Do głosu dojdą emocje, fantazje i pragnienia. 

To ciężki i wymagając czas, ale gdy podejmiesz wyzwanie, czeka cię coś wspaniałego. Energia Skorpiona wyzwoli w Tobie odwagę i skłoni do podjęcia ostatecznych kroków. To znak zodiaku, który jest panem życia i śmierci. Nie boi się spektakularnych zakończeń, ponieważ wie, że tylko na zgliszczach przeszłości można zbudować nową, wyzwalającą przyszłość. Nów w listopadzie 2023 to moment na to, aby wyzbyć się negatywnych emocji i stać się lepszą wersją samej siebie. 

CUDOWNEGO CZASU 

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 

ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Zapraszam również serdecznie na nową grupę dt.

** ROZWOJU DUCHOWEGO **, każda istota która pragnie się rozwijać duchowo odnajdzie na niej coś dla siebie -od Podróży Szamańskich poprzez Reiki, Kroniki Akaszy, Numerologię, ThetaHealing, Kosmologię Majów i wiele wiele innych .

Razem tworzymy jedność ,razem możemy wzrastać ,razem tworzymy piękno 🥰

https://www.facebook.com/groups/682341140005590/

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111