Pełnia księżyca w Bliźniętach, listopad 2023r.-energia


Pełnia księżyca w Bliźniętach, listopad 2023r.-energia

DZIEŃ DOBRY CUDOWNI ❤

W astrologii pełnia Księżyca jest znaczącym wydarzeniem, które oznacza kulminację cyklu księżycowego i reprezentuje czas zwiększonej energii i intensywności. Pełnia Księżyca w Bliźniętach 27 listopada 2023 r., znana również jako Mroźny Księżyc, przyniesie wyjątkowe połączenie intelektualnej ciekawości, komunikacji i głębi. 

Bliźnięta to znak powietrzny związany z komunikacją, uczeniem się i zdolnościami adaptacyjnymi . W rezultacie energia tej pełni Księżyca będzie skupiona na odkrywaniu nowych pomysłów, angażowaniu się w znaczące rozmowy i poszukiwaniu rozwoju intelektualnego.

To astrologiczne położenie wzmocni cechy Bliźniąt, dzięki czemu będzie to idealny czas na eksplorację mentalną, tworzenie sieci kontaktów towarzyskich. Pełnia księżyca w Bliźniętach zachęci nas do poszerzenia umysłu, poszukiwania nowych doświadczeń i łączenia się z innymi na głębszym poziomie. Energię tę można wykorzystać do rozwoju osobistego i duchowego, angażując się w działania promujące stymulację umysłową, takie jak czytanie, uczenie się nowych umiejętności lub angażowanie się w znaczące rozmowy.

Aby wykorzystać energię pełni Księżyca w Bliźniętach do rozwoju osobistego i duchowego, konieczne jest bycie otwartym na nowe doświadczenia i pomysły. 

To czas na odkrywanie nowych horyzontów, poszukiwanie nowych perspektyw i akceptowanie zmian. To także czas refleksji i introspekcji, podczas którego analizujemy nasze własne przekonania i wartości oraz zastanawiamy się, w jaki sposób możemy się rozwijać i ewoluować. 

Wykorzystując energię pełni Księżyca w Bliźniakach, możemy wykorzystać naszą wewnętrzną mądrość i kreatywność, co prowadzi do rozwoju osobistego i duchowego.

Pełnia Księżyca w Bliźniętach 27 listopada 2023 r. ma istotne znaczenie astrologiczne dla wielu znaków zodiaku. Bliźnięta to znak kojarzony z komunikacją, intelektem i zdolnościami adaptacyjnymi, a pełnia księżyca w tym znaku może przynieść chęć przygody, zmiany i nerwowość. Gdy słońce przeszło do znaku Strzelca, pełnia księżyca może spowodować zwiększoną potrzebę kontaktów towarzyskich i komunikacji. 

Oprócz znaczenia astrologicznego, 27 listopada 2023 roku ma również znaczenie numerologiczne. Datę sprowadzimy do jednej cyfry, 2+7+1+1+2+0+2+3=18 

 1+8=9. 

W numerologii liczba 9 kojarzy się z zakończeniem, odpuszczeniem i transformacją. Ta pełnia księżyca może stanowić dla poszczególnych osób okazję do uwolnienia się od wszelkich ciężarów, które noszą i przejścia w okres wzrostu i transformacji.

 Pełnia Księżyca to czas wzmożonej energii, którą można wykorzystać do manifestowania pragnień i pozbycia się wszelkiej negatywnej energii lub emocji. 

Czerpiąc energię z pełni księżyca w Bliźniętach i stosując praktyki zgodne z jej astrologicznym i numerologicznym znaczeniem, możemy doświadczyć potężnego okresu transformacji i wzrostu.

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

CUDOWNEGO CZASU 

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 

ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Zapraszam również serdecznie na nową grupę dt.

** ROZWOJU DUCHOWEGO **, każda istota która pragnie się rozwijać duchowo odnajdzie na niej coś dla siebie -od Podróży Szamańskich poprzez Reiki, Kroniki Akaszy, Numerologię, ThetaHealing, Kosmologię Majów i wiele wiele innych .

Razem tworzymy jedność ,razem możemy wzrastać ,razem tworzymy piękno 🥰

https://www.facebook.com/groups/682341140005590/

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111