Znaczenie daty 11/11 i jej związek z energią

DZIEŃ DOBRY CUDOWNI ❤

Data 11/11 ma istotne znaczenie numerologiczne, cyfra 1 oznacza nowy początek, Numer 1jest uważany za numer główny w numerologii i posiada wysoce twórczą wibrację, pozwalającą na łatwiejsze zamanifestowanie intencji, celów i życzeń.

11:11 symbolizuje bramę do nowego. Data ta jest często określana jako „magiczny portal”, który otwiera się na podwyższone wibracje energii, które można wykorzystać do manifestacji i ustawienia intencji. Energia ta może być odczuwalna przez osoby wrażliwe na wibracje i może prowadzić do głębszych połączeń z przewodnikami duchowymi. 

 Rozpoznając i wykorzystując tę ​​energię, możemy doświadczyć większego poczucia duchowego połączenia i osobistego rozwoju.

Duchowe znaczenie 11/11 jest różne opisywane w różnych kulturach i systemach wierzeń. W niektórych kulturach uważa się, że jest to dzień szczęścia, fortuny, w jeszcze innych kojarzony jest z duchowym przebudzeniem i oświeceniem. 

Wielu praktykujących duchowo i uzdrowicieli energetycznych zaleca używanie tej daty do medytacji i ustalania intencji, ponieważ podwyższona energia może wzmocnić moc tych praktyk. Ustalając intencje i medytując tego dnia, możemy wykorzystać energię wszechświata i dostosować się do swojego najwyższego potencjału.

1111 zasadniczo chodzi o zbliżenie się do siebie, dzięki czemu możesz kroczyć swoją najwyższą ścieżką i być wibracyjnym dopasowaniem do wszystkiego, czego potrzebujesz, czego chcesz i pragniesz.

To sprawia, że 11 listopada jest idealnym czasem na przyciąganie szczęścia a nawet na chwilę na zastanowienie się nad tym, co chcesz wprowadzić w swoje życie.

Tutaj liczba 11 powtarza się dwa razy, oznaczając dzień, w którym możemy wyrównać nasz umysł, ciało i duszę. Stanowi potężny dzień na uzdrowienie i dostosowanie się.

Pod tą energią będziemy również powołani, by łączyć się z naszą intuicją.

Nasze myśli zawsze pomagają tworzyć i kształtować rzeczywistość, w której żyjemy, ale 11/11 mamy tę przewagę, że możemy się manifestować z większą szybkością.

Połóż tam swoje życzenia, połóż tam swoje dobre myśli i zobacz, jak trzy razy szybciej przychodzą do ciebie.

 Rozpoznając i wykorzystując energię 11/11, możemy doświadczyć osobistego rozwoju, duchowego połączenia i manifestacji swoich pragnień.

Ustalając jasne intencje i skupiając się na nich podczas medytacji, możemy dostosować się do energii wszechświata i manifestować swoje pragnienia.

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

CUDOWNEGO CZASU 

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 

ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Zapraszam również serdecznie na nową grupę dt.

** ROZWOJU DUCHOWEGO **, każda istota która pragnie się rozwijać duchowo odnajdzie na niej coś dla siebie -od Podróży Szamańskich poprzez Reiki, Kroniki Akaszy, Numerologię, ThetaHealing, Kosmologię Majów i wiele wiele innych .

Razem tworzymy jedność ,razem możemy wzrastać ,razem tworzymy piękno 🥰

https://www.facebook.com/groups/682341140005590/

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111