Nów Księzyca w Wadze-energia

 
Zrozumienie energii nowiu Księżyca w Wadze

Połączenie zaćmienia słońca i księżyca w nowiu stworzy iluzję pierścienia ognia wokół la luna , co da spektakularny pokaz. Pomijając kwestie wizualne, połączona energia zaćmienia słońca i księżyca w nowiu niewątpliwie wygeneruje poważną energię kosmiczną. Początek fazy księżycowej oznacza nowy początek i zapoczątkowuje nową porę roku, podczas gdy zaćmienie słońca symbolizuje głęboką introspekcję i transformację, ponieważ dosłownie ujawniają nasze cienie. 

PAŹDZIERNIKOWY NÓW KSIĘŻYCA W WADZE I ZAĆMIENIE SŁOŃCA POBUDZĄ WZROST I TRANSFORMACJĘ

Księżyc w nowiu to doskonały czas na ustalenie intencji, urzeczywistnienie marzeń i zrobienie miejsca na nowe początki. Księżyc w nowiu w Wadze, który nastąpi 14 października 2023 roku, przyniesie wyjątkową energię równowagi, relacji i estetyki. W tym czasie możemy wykorzystać energię nowiu księżyca, aby pozbyć się tego, co nam już nie służy i ustalić intencje dotyczące tego, co chcielibyśmy wnieść do naszego życia. To czas refleksji, introspekcji i dbania o siebie, przygotowując się do kolejnej fazy wzrostu i rozwoju.

Energię Wagi charakteryzuje skupienie się na relacjach, harmonii i równowadze. Ta energia zachęca nas do poszukiwania partnerstw, sojuszy i porozumień społecznych, które promują wzajemne zrozumienie, współpracę i szacunek. 

Nów Księzyca w Wadze-energia

Podczas nowiu w Wadze możemy wykorzystać tę energię do pogłębienia naszych więzi z innymi, leczenia ran z przeszłości oraz kultywowania większego poczucia empatii i współczucia. Energia ta może również pomóc nam zwiększyć naszą wrażliwość estetyczną, docenić piękno we wszystkich jego postaciach oraz stworzyć bardziej harmonijne i zrównoważone środowisko w naszym życiu.

Księżyc w nowiu w Wadze może mieć znaczący wpływ na rozwój osobisty i relacje. Energia ta może pomóc nam zidentyfikować obszary braku równowagi w naszym życiu, wyznaczyć granice i pracować nad większą samoświadomością i samodoskonaleniem. Dodatkowo energia Wagi może pomóc nam wzmocnić nasze relacje, pielęgnować głębsze więzi z innymi oraz wspierać większe poczucie harmonii i równowagi w naszych interakcjach. Wykorzystując energię nowiu księżyca w Wadze, możemy stworzyć potężny fundament dla osobistego rozwoju i pozytywnych zmian w naszym życiu.

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111