Pełnia Księżyca w Byku -energia październik 2023r.

 

Pełnia Księżyca w Byku -energia październik 2023r.

DZIEŃ DOBRY CUDOWNI ❤

Już niebawem będzie mieć miejsce wyjątkowe astrologiczne zjawisko, które wywoła szereg życiowych zmian i rozbudzi nowe pragnienia. Chodzi oczywiście o pełnię Księżyca. 

Październik 2023 szykuje coś niesamowitego. Już pod koniec miesiąca nastąpi kumulacja kosmicznej mocy. Oprócz pełni Księżyca w Byku, nadejdzie również zaćmienie Księżyca. Te dwa wydarzenia, które rozegrają się na gwiezdnym niebie, mocno wpłyną na to, co wydarzy się w twoim życiu. Przygotuj się na wielkie i teatralne zamknięcia pewnych etapów oraz emocjonalne wybuchy i spektakularne początki. 

Luna oświetli niewygodne dla ciebie aspekty życia i skłoni cię do ich uporządkowania. To wyjście z sieci zależności i obranie nowego kierunku wzrostu. Wykorzystaj jej niesamowitą energię, by odmienić swój los. Okres ten może charakteryzować się wzmożonymi uczuciami i namiętnościami, szczególnie u osób ze znakami wodnymi, takimi jak Rak, Skorpion i Ryby

Energia pełni Księżyca znana jest ze wzmacniania emocji i wydobywania ich na powierzchnię, co może prowadzić zarówno do pozytywnych, jak i negatywnych skutków. 

Ważne jest, aby pamiętać o tych intensywnych energiach i podejmować kroki, aby skutecznie nimi zarządzać, na przykład poprzez medytację, prowadzenie dziennika lub szukanie wsparcia u bliskich.

Pomimo potencjalnych wyzwań tego okresu, pełnia księżyca w październiku 2023 r. stwarza również możliwości osobistego rozwoju i transformacji Energia pełni księżyca znana jest z tego, że jest czasem ekspansji, co czyni go idealnym momentem do refleksji nad swoim życiem i ustalenia zamiarów na przyszłość. 

Okres ten może być szczególnie owocny dla osób pragnących dokonać znaczących zmian w swoim życiu, czy to poprzez zmianę kariery, zmiany w związku czy rozwój osobisty. Ważne jest, aby pozostać otwartym na nowe doświadczenia i wykorzystywać możliwości, które pojawią się w tym okresie.

Biorąc pod uwagę intensywność pełni Księżyca w październiku 2023 r., niezwykle ważne jest, aby w tym czasie priorytetowo potraktować dbanie o siebie i refleksję. 

Może to obejmować poświęcenie czasu dla siebie, angażowanie się w zajęcia przynoszące radość i relaks oraz szukanie wsparcia u bliskich. Pełnia Księżyca to idealny czas na uwolnienie negatywnych emocji i wzorców oraz ustalenie zamiarów na przyszłość. 

Zbliżające się zaćmienie Księżyca w Byku może również przynieść nagłe zmiany i wstrząsy, co sprawi, że jeszcze ważniejsze będzie nadanie priorytetu dbałości o siebie i refleksji.

 Podchodząc do tego okresu z intencją i uważnością, ludzie mogą wykorzystać potężne energie pełni księżyca do kultywowania osobistego rozwoju i transformacji.

Pełnia Księżyca i zaćmienie Księżyca ułatwiają zrozumienie siebie 

Będziemy musieli uważać, co mówimy i w jaki sposób podchodzimy do innych, bo każdy będzie teraz drażliwy

Zaleca się przekierowanie energii na aktywność sportową albo detoks. Pełnie Księżyca są idealnym czasem do pozbycia się złych nawyków, wibracji i energii. Wykorzystaj ten czas do medytacji, analizy i wyrażenia wdzięczności. Ważne jest, aby znaleźć czas na odpoczynek i regenerację. – Praktyki, takie jak medytacja i praca nad rozwojem osobistym, będą teraz szczególnie korzystne. 

Jeśli masz przed sobą trudną rozmowę, postaraj się zachować kontrolę nad swoim układem nerwowym. Obserwuj, czy walczysz, uciekasz czy czujesz paraliż, bo samoświadomość i obserwowanie momentu, w którym wchodzisz w jeden z tych stanów, może dać ci spokój.

Dzięki twórczym energiom będziesz w stanie lepiej pokonywać przeszkody i realizować swoje projekty.

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111