Przebudzona Dusza- i jej postrzeganie

Przebudzona Dusza- i jej postrzeganie
Przebudzona Dusza- i jej postrzeganie 
DZIEŃ DOBRY BARDZO, CUDOWNI💗

Dotarcie do punktu, w którym Twoja świadomość jest rozszerzona, a Twoja Dusza w pełni przebudzona, nie jest łatwym procesem. Nie jest to niemożliwe, ale wymaga trochę czasu. Jeśli ktoś szuka szybkiego rozwiązania lub magicznej pigułki, aby doprowadzić go do tego stanu, jest na niewłaściwej planecie. Przebudzenie duszy wymaga odrobiny wytrwałości, cierpliwości i wiary. To nie stanie się z dnia na dzień, ale możesz to zrobić. Oczywiście otrzymasz tyle od swojej Duszy, ile zdołasz udzwignąć fizycznie .

Odradza się wyudzania,pobudzania się samemu ,wymyślania punktów, podpunktów dziwnych wytycznych i eksperymentalnych tabelek .Ponieważ to tylko utrudnianie i stawianie sobie kolejnych poprzeczek, na swojej drodze w rozwoju. Często mozna wpaść w iluzję,swoja własną projekcję ,a jesteś tu po to by odnaleźć prawdę.  

Jeśli Twoja Dusza miała plan, a Ty za nią nieświadomie już podązasz, ten cykl przyjdzie naturalnie, a zmiany w Twoim życiu tj. złe nawyki ,zła dieta ,nadużywki itd . beda zmieniać  się same,stopniowo, subtelnie. 

Na koniec końców zrozumiesz że chcesz jak najdłużej obcować w tym przepływie, odczuwasz wdzięczność za ten stan,zaczynasz kochać i akceptować siebie-swoje ciało, w następstwie tego zaczynasz dbać o samego siebie.

W tym momencie już wiesz, że wzrastasz.I że wszystko dzieje się naturalnie,w boskim spokojnym tempie.

Piękna dusza i energia, która potrafi docenić, pokochać i urzeczywistnić wszystko. Nie ukrywasz już swojego piękna,i  akceptujesz w pełni to co masz światu do zaoferowania.

CO WOBEC TEGO PRZEBUDZONA DUSZA POSTRZEGA BARDZIEJ?

1. Reinkarnacja

Zawsze gorący temat. Albo w to wierzysz, albo po prostu nie. Nie ma tu nic pomiędzy. Ci z przebudzonymi duszami rozumieją koncepcję uczenia się nowych rzeczy i rozwijania się, aby przygotować się do odrodzenia.

2. Życie po śmierci

Uwolnienie z Twojego ludzkiego skafandra do sfery duchowej jest czymś, na co przebudzone dusze mogą naprawdę czekać. Miejsce duchowe to miejsce miłości, światła i wolne od bólu. Kto by nie chciał tam wejść?

3. Cel naszego życia

Wiedza o tym, po co tu są i aktywnnie dążą do tego, to coś, co te dusze zrobią z determinacją i otwartym umysłem. Rozumieją, że są tu z jakiegoś powodu i upewniają się, że zawsze są w zgodne z ich celem.

4. Czas na refleksję

Refleksja nad naszym życiem sprawia, że ​​jesteśmy odpowiedzialni za cel naszej duszy. Może się zdarzyć, że odsuniemy się od naszej prawdziwej wizji i celu. Refleksja jest dla nas ważna, aby skierować nas z powrotem w kierunku, do którego należymy. Nie tylko jest to ważne, jest to konieczne.

5. Prawdziwa miłość

Nie ma innej miłości. Przebudzona dusza kocha wszystkie istoty i stworzenia i nie osądza. Bezwarunkowa miłość jest najczystszą formą. Istnieje akceptacja i szacunek, które zrozumieją tylko te dusze. Nie ma tu oceniania ani nienawiści.

6. Odpowiedzialność i rozliczalność

Są świadomi tego, kim i czym są, i cenią sobie, sprawę jak ważne jest bycie odpowiedzialnym za swoje przekonania i pozostawanie wiernym swojemu celowi. Te dusze są otwarte na poglądy innych ludzi,ale nikogo nie naśladują, pozostawiając innych z planem ich własnej duszy.

7. Nie ma rzeczy niemożliwych

Są otwarci na przyjęcie wszystkiego, co naprawdę będzie im służyć i nie lekceważą manifestacji. Moc manifestacji może być nadużywana, a przebudzone dusze są w pełni świadome tej mocy. Manifestują tylko to, czego potrzebują, nie z powodu chciwości czy skłonności materialistycznych, ale aby odżywić swoją duszę i pomóc im w realizacji ich celu.

8. Wszyscy jesteśmy jednością 

Każdy z nas jest częścią większego i pięknego kolektywu, jakim jest Wszechświat. Rozumiemy, że wszyscy mamy w sobie wszystko, czego potrzebujemy, aby żyć pięknym życiem pełnym miłości i światła.

9. Transformacja jest konieczna

Przebudzone dusze są w pełni świadome tego, co już im nie służy i co musi się wydarzyć, aby przemienić się w świetlistą istotę, którą pragną być.

Cudowna Istoto jesteś tutaj, aby podążać za pierwotnym planem duszy i transmutować uwarunkowania, które wzbogacają i oczyszczają Twoją osobowość. Nie jesteśmy tutaj, aby czcić ograniczenia i lęki i pozwalać im rządzić naszym życiem. Jesteśmy tutaj, aby stawić im czoła i dokonać transmutacji, abyśmy mogli pozostać w zgodzie z pierwotnym planem duszy.

Więc kiedy zwątpisz w siebie, zamknij oczy i skup się. Następnie połóż ręce na wyższej czakrze serca i poczuj swoją prawdę. Poczuj wizję, którą WSZECHŚWIAT przesyła Ci wprost do  Twojego serca na temat Twojego celu. I zaufaj temu. Uczyń to PRIORYTETEM pozostwaiając wszelkie ograniczenia .

Postaw siebie na pierwszym miejscu, jesteś najważnieszy  ponieważ wszystko to,to prawda o tym, kim jesteś.

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111