poniedziałek, 7 sierpnia 2023

Mądrość w szeptach -Język duszy


Język duszy

DZIEŃ DOBRY BARDZO, CUDOWNI.

Czy kiedykolwiek doświadczyłeś poczucia jedności?

Poczucie łączności z życiem i Wszechświatem?

Jakie to uczucie?

Tego typu zdarzenia są trudne do wyjaśnienia za pomocą logiki, ponieważ dusza doświadcza tego, czego umysł nie jest w stanie wyjaśnić.

Język duszy przemawia w ciszy i przekazuje wiadomości poprzez subtelne znaki i symbole.

Twoja dusza zna najlepszą dla ciebie ścieżkę życia.

Szept naszej duszy pojawia się w kluczowych momentach naszego życia. Być może, gdy stajemy w obliczu złamanego serca, odrzucenia, straty lub gdy życie po prostu nie ma dla nas sensu. Często pojawia się wraz z „porażką” staje się drogowskazem prowadzącym nas we właściwym kierunku w naszym życiu, wsłuchaj się uważnie w jej dźwięk. 

Niezależnie od tego, są to ważne lekcje, aby rozszerzyć ewolucję naszej duszy. 

Doświadczyłam wiele z tych lekcji w całym moim życiu i zdałam sobie sprawę, że moja dusza komunikowała się ze mną poprzez te doświadczenia.

Chociaż były nie raz trudne, po ich zakończeniu pojawiła się nowa ścieżka, która poprowadziła mnie w nowym kierunku.

Czy doświadczyłeś czegoś takiego? 

Dusza ma dla nas plan i zna ludzi, którzy we właściwym czasie wejdą w nasze życie.

Wie, jakie lekcje są potrzebne do ewolucji naszej naszej istoty. Ułatwia nam sprawę, gdy odpuszczamy opór i akceptujemy to, co się dzieje.

Pamiętaj, akceptacja nie oznacza rezygnacji, ani nie oznacza, że ​​podoba nam się to, co się dzieje.

Oznacza to uwolnienie się od psychicznego dramatu, typu:

  • Dlaczego mnie to znów spotkało? 
  • Dlaczego znów mam pod górkę? 
  • Ile jeszcze jeszcze mam znieść ?
Z ręka na sercu, ile razy zadałaś sobie cudowna istoto te pytania?

Ja-przed laty, kilka razy w ciągu tygodnia ;-) 

Wszystkie nasze problemy znikną, gdy zaakceptujemy to, co życie próbuje nam przynieść. Czasami elementy mogą nadal się łączyć, a sytuacja może wyglądać na fragmentaryczną. Jest to okazja do ćwiczenia nieskończonej cierpliwości i czekania, aż burza minie, zanim zrobi się kolejny krok.

Mając to na uwadze, chciałabym, abyś pomyślał teraz o trudnej sytuacji w swoim życiu.

Zadaj sobie pytanie: 

Czego moja dusza chce, abym nauczył się z tego doświadczenia?

W jaki sposób moja dusza chce, abym się z tej sytuacji wydostał, przyjął lekcje i wzrastał?

Zapisz swoje odpowiedzi. 

Zapewniam Cię, że pojawią się odpowiedzi, które na początku mogą nie mieć sensu. Kontynuuj ich eksplorację i podążaj za śladami. Czasami będzie to łatwe, a innym razem będziesz sfrustrowany, ponieważ nie będziesz rozumieć, co się dookoła Ciebie dzieje. Jest to naturalne,i pozwól temu przepłynąć.

To tylko ciąg dalszy wyzwań, przed którymi stoisz.

Twoja dusza jest czymś więcej niż tylko Wyższą Jaźnią lub Intuicją – to prawdziwy Ty i nosi plan życia, dla którego się urodziłeś.

Być może myślisz o swojej duszy jako rdzeniu tego, kim jesteś, swojej Wyższej Jaźni lub swojej esencji. Może traktujesz swoje wewnętrzne przewodnictwo jako przydatne narzędzie, które można wykorzystać, gdy stajesz przed trudną decyzją lub dylematem.

Ale przyznaj szczerze jak dobrze znasz swoją duszę?

Twoja dusza jest czymś więcej niż narzędziem pomagającym w podejmowaniu decyzji –jest tym kim naprawdę jesteś.

To prawda Twojego życia.

To ziarno Twojego pełnego potencjału.

To twój wierny, kochający wewnętrzny przyjaciel, który chce dla ciebie życia pełnego miłości, pełni i rozwoju.

Twoja dusza zawsze stara się pomóc ci iść naprzód, leczyć rany, które odniosło Twoje serce, i pomaga ci wzrastać, ewoluować po to abyś odnalazł właściwą ścieżkę.

Twoja dusza wie, jak się tam dostać – i nigdy nie jest za późno, aby nauczyć się jej słuchać.

W dzisiejszych czasach przytłamszona została nasza esencja jako podporządkowana pod religię i kulturę własność "wielkich panów tego świata" Nic więc dziwnego, że prawdziwa natura naszej duszy pozostaje ukryta dla większości z nas – co oznacza, że ​​pozostajemy odcięci od największego źródła mądrości. Język duszy

Dusza przemawia obrazami, subtelnymi znakami, uczuciami i wiedzą.

Dusza przemawia przez krzywiznę rzeki, przepływ morskiej wody, majestat gór. Przemawia poprzez naturę, książki, które znajdują drogę do ciebie, synchroniczności i znaki, „przypadkowe” połączenia i myśli, które przelatują przez umysł.

Dusza ma tendencję do niewyrażania siebie czarno-białym językiem ego, a więc w dobrej komunikacji z duszą często brakuje nam synchroniczności, pewności i zaufania, ponieważ często opieramy się na ludzkiej logice. 

Poświęć czas na budowanie relacji ze swoją duszą, tak jakby była Twoim najlepszym przyjacielem. Staraj się nauczyć jej języka, aby mogła ujawnić Ci swoje pragnienia i prawdziwą naturę; jej głębie 

Im więcej czasu i uwagi włożysz w swój związek ze swoją duszą, tym bardziej magiczne i prawdziwe stanie się Twoje życie.

Bądź cierpliwy, otwarty, odważny i uczciwy, a Twoja dusza poprowadzi cię do marzeń, o których istnieniu nawet nie wiedziałeś.

Im bardziej poddasz się uczuciom, tym więcej odkryjesz siebie.

Zmiana przychodzi z czasem 

Czasami w życiu nie dajemy sobie miejsca na opłakiwanie codziennych strat. Codzienny ból i smutek z powodu małych rzeczy, które tracimy. W każdym tym momencie zmieniamy się, ludzie wchodzą i wychodzą z naszego życia, sytuacje przychodzą i odchodzą, możliwości są tracone i tworzone. Zły stan zdrowia może w każdej chwili zapukać do naszych drzwi, a wraz ze starzeniem się, na przykład chorobą, ciążą, przyrostem lub utratą masy ciała, możemy stracić naszą tożsamość, niezależność, poczucie tego, kim jesteśmy. 

Chociaż ostatecznie może to być dla nas wielka i bolesna lekcja mogła się pojawić w naszym życiu, aby pomóc nam znaleźć naszą najprawdziwszą jaźń

W mojej własnej podróży im bardziej poddawałam się uczuciom, zamiast próbować je stłumić lub blokować, tym więcej odkrywałam siebie.

Zbyt często boimy się, że jeśli rzeczywiście pozwolimy sobie na głębokie odczucia, przytłoczy nas nasz smutek lub strach i nigdy nie znajdziemy drogi powrotnej. 

W rzeczywistości jest jednak odwrotnie: kiedy przyjmujemy i akceptujemy nasze uczucia, rozpuszczają się one i w następstwie odkrywamy spokój.

"Ból może cię zmienić, ale to nie znaczy, że musi to być zła zmiana. Weź ten ból i zamień go w mądrość." 

– Dalajlama

Kiedy odwracamy się i stawiamy czoła naszym najgłębszym uczuciom; nasz ból, nasza tęsknota, i nasze porzucenie, zaczynamy budzić się w naszej duszy.

Pozwalanie 

Nasza dusza zna drogę.

Sprowadza nas z powrotem do bycia obecnym z życiem i tym, co naprawdę się liczy. Kiedy rozkoszujemy się piaskiem między palcami, niezwykłymi kolorami zachodu słońca, zapachem i smakiem dojrzałego mango czy pięknem ludzkiego dotyku, dzieje się coś magicznego. Rzeczy, które wydawały się tak ważne, zmartwienia, stres lub niepokoje, wydają się po prostu topnieć.

Odkrywamy, co jest prawdziwe.

Dusza zawsze oferuje nam nowy sposób bycia.

Okazja na nowy początek, na drogę, która jest satysfakcjonująca i ostatecznie zapewnia głębokie szczęście i wewnętrzny spokój.

Warto byśmy odkryli, że najbardziej nieoczekiwane rzeczy w naszym życiu, te zwroty, straty, te chwile, kiedy nie dostajemy tego, czego chcemy, są zawsze błogosławieństwem w nieszczęściu i szansą na najgłębszą przemianę…

Wszechświat ma wrodzony rytm, który musimy nauczyć się przestrzegać, a kiedy nauczymy się z nim synchronizować, życie płynie łatwo i bez wysiłku.

Twoja dusza nie tylko wie, czego umysł nie może zrozumieć, ale wie też, jak najlepiej się tam dostać.

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...