Nów Księżyca w Lwie -energia


Nów Księżyca w Lwie -energia sierpień 2023

DZIEŃ DOBRY BARDZO, CUDOWNI.

Nów Księżyca w sierpniu będzie momentem przełomu. Rozpoznasz swoją moc i w końcu zdecydujesz się na to, by ruszyć z miejsca. Wszystko to, co już Ci nie służy, odejdzie w zapomnienie razem z energią nowiu. To czas na to, aby wsłuchać się w swoje pragnienia. Jeśli nie czujesz szczęścia w miejscu, w którym aktualnie się znajdujesz – uciekaj. Może to dotyczyć sfery miłosnej lub relacji z rodziną i przyjaciółmi. Nów Księżyca w Lwie nadejdzie 16 sierpnia. To czas duchowego przebudzenia. To magiczny moment i czas na wsłuchanie się w swoją intuicję.

 Autentyczność oznacza odwagę, by przewodzić prosto z serca. Twój entuzjazm jest zaraźliwy, a wraz z pełnią sezonu Lwa nie ma lepszego czasu na odkrywanie i ponowne łączenie się ze swoimi pasjami. Ważne jest, aby zachować miejsce dla swojego wewnętrznego dziecka i pragnień serca. 

Co sprawia Ci radość? 

Nów Księżyca w sierpniu to moment, w którym energia płynąca z kosmosu wyzwoli w Tobie skrywane dotąd pokłady odwagi. To czas konfrontacji z samym sobą i przygotowań na nowy etap życia. Już nie będziesz stał z boku. Nów Księżyca w znaku Lwa otworzy Ci oczy i napełni serce miłością do samego siebie. Tym razem inaczej ustalisz priorytety, a w centrum wydarzeń ustawisz własne "ja". Zobacz, jak pracować z tak niesamowitą energią, którą już w połowie sierpnia obdarzy Cię Luna i zodiak dumnego oraz pewnego siebie Lwa. 

Nów Księżyca odbędzie się 16 sierpnia 2023 roku o godzinie 11:38. Księżycowe wibracje wzmocnione przez znak Lwa to mieszanka, która trafia w sam środek Twojej duszy i sporo tam namiesza. Kiedy Srebrny Glob skrywa się pod osłoną nocy, to najlepszy moment na to, by odbyć rozmowę z własnym "ja". Całkowita szczerość popłaca. To czas na zebranie sił i spojrzenie w przyszłość. Plany i założenia, które teraz poczynisz, niebawem zaowocują. Poczujesz słodki smak życia, a nawet nabierzesz apetytu na jeszcze więcej. 

Ten nów jest połaczony z energią Urana, Wenus i Lilith z Czarnego Księżyca poprzez ta mieszankę  może się zdarzyć, że przychodzące do nas pewne informacje mogą przynieść poważne zmiany w naszym życiu, szczególnie jeśli chodzi o nasze relacje.

Horoskop na nów Księżyca w Lwie 16 sierpnia dokładnie opisuje jak energia kosmosu wpłynie na każdy ze znaków zodiaku. 

Sierpniowy, wakacyjny okres pomaga w regeneracji. Dlatego nadchodzący w trzecim tygodniu miesiąca nów Księżyca w znaku Lwa, skieruje Cię w stronę wnętrza. Zanurkujesz w głąb swojej świadomości. Zrozumiesz, że nie możesz poświęcać się temu, co wysysa Twoją energię. Zerwiesz relacje, w których to tylko Ty dajesz i nic nie otrzymujesz w zamian. Nabierzesz przekonania o tym, że to, co robisz, jest słuszne. Jeżeli myślałaś o tym, aby rozpocząć nowy kurs, zapisać się na dodatkowe zajęcia, bardziej zadbać o swój wygląd lub zrobić coś zupełnie spontanicznego – to jest absolutnie ten czas.

Nów Księżyca w sierpniu 2023 połączy się ze znakiem Lwa. Potężna energia bijąca od tego ognistego znaku zodiaku zadziała jak lekarstwo. W końcu przestaniesz przejmować się wszystkimi dookoła, a skupisz się na sobie i swoich potrzebach. Lew uwielbia zwracać na siebie uwagę. Jest charyzmatyczny i pewny siebie. Nie przejmuje się opinią innych i lubi dobrą zabawę. 

 To moment, w którym poczujesz, że możesz sięgać gwiazd. Nie wzbraniaj się i nie uciekaj od tych wibracji. Zodiakalny Lew napełni Cię odwagą, abyś zmienił w życiu to, co wywołuje Twój smutek i frustrację. Jego energia uczy tego, jak czerpać radość i odważyć się na szczerość. 

Zodiak Lwa w połączeniu z nowiem Księżyca w sierpniu to idealny moment na to, aby: 

 • doceniać siebie,
 • słuchać intuicji i własnych emocji,
 • zacząć spełniać marzenia,
 • wziąć udział w nowym projekcie w pracy,
 • stworzyć plan na własny biznes,
 • założyć konto na portalu randkowym,
 • napisać list/piosenkę lub namalować obraz,
 • odciąć się od wampirów energetycznych,
 • pochwalić się swoimi osiągnięciami,
 • mówić o swoich talentach i rozwijać je,
 • zakończyć związek, który zmierzał donikąd,
 • zrzucić z barków odpowiedzialność za czyny innych ludzi

Nów Księżyca w sierpniu: o czym pamiętać i co odpuścić? 

Nów Księżyca w znaku Lwa sprawi, że poczujesz chęci do działania. To moment absolutnie wyjątkowy. Dotychczas uśpione pragnienia, teraz dadzą o sobie znać. Tak właśnie zadziała nów w sierpniu. Popchnie Cię ku temu, aby poważnie zastanowić się nad swoim życiem. To czas refleksji połączony z entuzjazmem. Plany, które teraz poczynisz i cele, które obierzesz, wypełnione będą dobrą energią. Zdobędziesz się na to, aby wypowiedzieć słowa, które już dawno powinny były paść. Energia Lwa sprawi, że skierujesz je do właściwych osób. Odetniesz się od toksycznych relacji i nie dasz sobą manipulować. 


Nów Księżyca w sierpniu to czas, kiedy powinnaś pamiętać przede wszystkim o sobie i swoich potrzebach. Aby nie popaść w przesadny egoizm i nie karmić ego, już na kilka dni przed zadbaj o czystość umysłu. Stara się wysypiać, nawadniaj organizm i korzystaj z długich i relaksujących kąpieli. Jeżeli możesz, zrezygnuj z wszystkich czynności, które wywołują niepotrzebny stres. Na przykład jeśli nie lubisz załatwiać spraw na poczcie, wstrzymaj się z wizytą w tym miejscu i w miarę możliwości załatw to w późniejszym terminie. 


Podczas nowiu Księżyca w sierpniu odpuść sobie spotkania z ludźmi, których nie darzysz zaufaniem i przesadną sympatią. Skup się na własnych emocjach i rób to, co naprawdę lubisz. Możesz wypróbować medytacji albo zacząć śpiewać mantry. A jeśli od dawna miałaś ochotę przetańczyć całą noc albo planowałaś towarzyskie spotkanie w ogrodzie – zrób to teraz. To najlepszy czas na ekspresję. Pożegnaj stare i z entuzjazmem patrz w stronę tego, co niesie przyszłość. Lśnij swoim światłem i czerp siłę z własnego wnętrza.

Nów w sierpniu i koniunkcja Księżyca z planetami 

Prognoza astrologiczna na sierpień wskazuje na to, że ten miesiąc będzie obfitował w wyjątkowe zjawiska, w których główne skrzypce gra Księżyc. Miesiąc rozpoczeła  pełnia Księżyca w znaku Wodnika. To nie jedyne niespodzianki płynące z kosmosu. Naturalny satelita Ziemi połączy się z planetami. Już na początku sierpnia miejsce ma koniunkcja z  Saturnem, następnie z  Neptunem i  Jowiszem. Te astrologiczne wydarzenia wpłyneły pozytywnie na samopoczucie i relacje z innymi ludźmi. Zaraz po nowiu Księżyca z Lwie, nastąpi kolejna koniunkcja. Tym razem Srebrny Glob połączy się z  Marsem. To może być nerwowy czas, w którym odczujemy więcej wewnętrznego napięcia. Dlatego też warto wykorzystać dobre wibracje, które napłyną z nowiu 16 sierpnia. W tym dniu Luna zadziała kojąco i oczyszczająco. Nabierzesz pewności, że to dobry czas na porządki w sprawach serca, rodzinnych więzi i kariery. Zodiak Lwa podpowie Ci, w którym kierunku podążać, by odnaleźć szczęście i spełnienie. 


Koniunkcje planet z Księżycem to nie jedyne energie, które będą krążyć wokół zbliżającego się nowiu Księżyca w sierpniu. Cały czas trwa inne ważne zjawisko astrologiczne. A mianowicie retrogradacja  Wenus. Pozorna wsteczna wędrówka Planety Miłości rozpoczęła się już 22 lipca i zakończy się dopiero 4 września. Oznacza to, że energia bijąca z Wenus wpłynie na Ciebie, zaś podczas nowiu może rzucić światło przede wszystkim na sprawy związane z romantycznymi relacjami, pieniędzmi oraz inwestycjami. W tym czasie możesz poczuć większą śmiałość. A to wpłynie na umocnienie związku lub jego zupełny rozpad. Podobnie będzie w sferze biznesu – być może właśnie teraz zdasz sobie sprawę, że czas poszukać nowej pracy i postawić na zupełnie inną branżę. 

Moc rytuałów i cermonii na nów Księżyca w Lwie

Rytuały na nów Księżyca w sierpniu dodadzą Ci siły, by ruszyć w nieznane. Energia Luny, która pozostaje prawie całkowicie niewidoczna na nocnym niebie, jest wyjątkowo silna. Aby dobrze wykorzystać te kosmiczne wibracje i przygotować się na nadejście nowego, sięgnij po bezpieczne praktyki . Rytuały i ceremonie  skierują wibracje płynące z kosmosu w dobrą stronę i pomogą uzdrowić relacje miłosne oraz przywrócić dostatek i osiągnąć pełne zadowolenie

☽ ☾  MILA ☽ ☾

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111