poniedziałek, 24 lipca 2023

Wdzięczność


Wdzięczność
Wdzięczność

DZIEŃ DOBRY PIĘKNI

Wszechświat może nie zawsze daje nam to, czego żądamy, ale zapewnia to, czego potrzebujemy.
Większość z nas modliła się o to, co ma teraz, i również pracowała, aby osiągnąć te rzeczy.

Aby odnieść sukces, potrzebna jest nie tylko praca własna, ale również modlitwa. Silna wiara jest tu niezbędna, a Wszechświat zapewni wszystko, kiedy najmniej się tego spodziewasz.

W świecie, który nieustannie porusza się z zawrotną prędkością, wypełnionym listami rzeczy do zrobienia i zniechęcającymi zadaniami, łatwo jest przeoczyć fundamentalny dar istnienia, którym obdarzył nas Wszechświat.
Ale co, jeśli powiem ci, że zwykłe „dziękuję” może zmienić bieg Twojego życia, wnosząc więcej radości, dobrobytu i ogólnego dobrego samopoczucia?

Zdolność do wyrażania wdzięczności wobec Wszechświata jest nie tylko podnosząca na duchu, ale także pielęgnuje poczucie jedności ze wszystkim wokół nas. Wykorzystaj ten moment i dołącz do transformującej podróży, odkrywając głęboką, a jednocześnie prostą praktykę – dziękując Wszechświatowi.

Ta niedoceniana metoda jest teraz bardziej kluczowa niż kiedykolwiek wcześniej. Umożliwiając nam kierowanie naszym życiem z wdziękiem, uznaniem i poczuciem wzajemnych powiązań.

Czy jesteś więc gotowy, aby odkryć niewykorzystaną moc wdzięczności i doświadczyć magii, jaką może ona wnieść do Twojego życia?

Wdzięczność to potężne narzędzie, które może pomóc Ci zamanifestować swoje pragnienia i przyciągnąć pozytywną energię do Twojego życia.

Kiedy wyrażasz wdzięczność, uznajesz obfitość, która już istnieje w twoim życiu i otwierasz się na otrzymanie jeszcze większej ilości błogosławieństw.

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska +48 577-101-675

Wielka Brytania  +44 7511-961-102


RECENZJE


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...