Intuicja -podszept Twojej Duszy

 

Intuicja -podszept Twojej  Duszy

DZIEŃ DOBRY BARDZO 🫶

Intuicja -podszept Twojej Duszy
Zawsze trzyma Cię na Właściwej drodze, zaufaj…

Intuicja to zdolność do zdobywania wiedzy bez uciekania się do świadomego rozumowania.
Jest to proces, który daje nam możliwość poznania czegoś bezpośrednio, bez analitycznego rozumowania, wypełniając lukę między świadomymi i nieświadomymi częściami naszego umysłu, a także między instynktem a rozumem.
Wszyscy musimy nauczyć się bardziej słuchać naszej intuicji -duszy, a nie negatywnego głosu ego i strachu, które są również głosem naszego umysłu.

Intuicja jest głosem naszej duszy, a nasza dusza jest częścią Boga.

Intuicja to starożytna mądrość, z którą wszyscy się rodzimy, a gdy nauczymy się słuchać, możemy rozwijać i działać na podstawie wiadomości od tej pięknej siły wyższej, która zawsze była w nas.

Podążaj za głosem serca i słuchaj swojego wewnętrznego głosu i przestań przejmować się tym, co myślą inni.

Głos Wyższego Ja często komunikuje się początkowo w subtelny sposób, np. poprzez sny, ale może też stać się uporczywy lub dokuczliwy w ciągu dnia.
Musimy nauczyć się otrzymywać od niego przewodnictwo i słuchać go.
Jeśli nauczymy się to robić, możemy uchronić się przed popełnieniem wielkich błędów w życiu.

Czy zauważyłeś, jak ten wewnętrzny głos zawsze ostrzega cię, gdy masz zamiar podjąć złą decyzję?
Niestety, często to ignorujemy i mimo wszystko podejmujemy błędne decyzje.

Czasami jednak po prostu nie możemy usłyszeć tego głosu. Dzieje się tak z powodu wielkiego hałasu, jaki tworzą nasze myśli, które krążą w naszym umyśle.
Tysiące myśli wchodzą i wychodzą z naszego umysłu w każdej minucie każdego dnia, niektóre świadomie, a niektóre podświadomie.

Świadomość wszystkich głosów w twoim umyśle może być wyzwaniem, ale jest to kluczowe na ścieżce do oświecenia.

Medytacja jest jednym ze sposobów na zrozumienie tych głosów. Wewnętrzny dialog, który wszyscy prowadzimy, ma fundamentalne znaczenie dla naszego zdrowia oraz dobrego samopoczucia fizycznego, emocjonalnego i duchowego.


Nasz szósty zmysł
Intuicja nazywana jest również szóstym zmysłem, ponieważ jest reakcją na informacje otrzymane z naszego najbliższego otoczenia. Można na nim polegać z pewnym poziomem pewności, podobnie jak na innych zmysłach. Twoja wizja stanie się jasna tylko wtedy, gdy będziesz mógł zajrzeć do własnego serca.

Intuicja nie jest zjawiskiem magicznym, ale dobrze skoordynowanym procesem między mózgiem a sercem. Intuicja to sposób, w jaki niefizyczna część nas, nasza dusza, komunikuje się z nami.
Dusza prowadzi nas pod każdym względem.
Może pomóc w podejmowaniu ważnych decyzji i w dużych sprawach.

Intuicja jest nieuchwytnym zjawiskiem i wciąż musimy zrozumieć, co powoduje, że jedna osoba jest bardziej intuicyjna niż inna?
Czy jest to coś, z czym człowiek się rodzi, czy też jest to coś, czego musi się nauczyć w ciągu życia?
Wiele osób zgłasza paranormalne przekonania, doświadczenia odkrywając co chwilę nowe zdolności ,są też bardziej skłonne do popierania metafizycznego światopoglądu.

Aby słuchać swojej intuicji lub wewnętrznego głosu swojej duszy, zrelaksuj się i nie narzucaj swojej intuicji sytuacji.
Nie powinniście też nigdy tłumić wewnętrznego głosu; raczej powinieneś pozostać zdystansowanym obserwatorem sytuacji, zamiast zmuszać się do szukania rozwiązania.
Niech to się stanie naturalnie.
Z czasem nauczysz się odróżniać swój wewnętrzny głos od głosu umysłu lub ego, żyć uczciwie i etycznie oraz podejmować decyzje, które uszczęśliwiają Twoją duszę.

Dążenie duszy do pokoju jest ważniejsze niż cokolwiek innego na świecie.
Nasza intuicja jest tajemniczą siłą w naszym życiu, która prowadzi, chroni i informuje nas wglądem, który zwykle nie jest dostępny lub łatwo obecny w świadomym umyśle.
Ale głęboko w naszej podświadomości leży nieskończona mądrość i nieskończona moc.
Tak więc intuicja jest niezwykle potężnym narzędziem, darem gotowym i dostępnym dla nas, ale często ignorowanym lub zapomnianym.
Rozpoznaj go jako głos swojej duszy i wiedz, że jest to środek, za pomocą którego twój duch prowadzi, inspiruje i komunikuje się z Tobą. Kiedy podążasz za przewodnictwem swojej duszy, żyjesz życiem natchnionym przez Boga, życiem przepełnionym celem, synchronizacją, swobodą i łaską.

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111