niedziela, 16 lipca 2023

Nów Księżyca w Raku - ENERGIA

Nów Księżyca w Raku - ENERGIA 

Podczas nowiu w lipcu br. Księżyc spotka się ze Słońcem w Raku, tworząc emocjonalnie potężną i transformującą lunację. To, co czyni ten Księżyc w nowiu tak znaczącym, to fakt, że dokładnie w tym momencie tworzy opozycję do  Plutona w Koziorożcu. 

W astrologii Pluton jest powiązany z cyklem odrodzenia, wraz z motywami pieniędzy, bogactwa, obsesji, seksu, kontroli i dynamiki władzy. 

Księżyc w nowiu nadchodzi dokładnie wtedy gdy Węzły Księżycowe przejdą w Barana i Wagę, odblokowując nowy 18-miesięczny cykl karmiczny.

Nów Księżyca w Raku - ENERGIA

Księżyc w nowiu i przesunięcie Węzłów Księżycowych tego samego dnia wskazują na czas podwyższonej energii karmicznej.

Węzły księżycowe w zachodniej astrologii

Węzeł południowy oznacza nawyki, przyzwyczajenia, a północny – naszą ścieżkę rozwoju, przy czym jeden bez drugiego nie istnieje. Północny jest celem, południowy drogą do celu. 

Obrazowo, czasem węzeł południowy porównuje się z ♄ Saturnem, północny z  Jowiszem, bo Saturn ciąży, a Jowisz oznacza ekspansję. Węzeł północny to to, czym powinniśmy się karmić, pochłaniać – by wzrastać, a południowy to, co powinniśmy przeżuć, strawić i wydalić. 

Jeśli dobrze się przyjrzymy, możemy zauważyć, że Wszechświat rozsypuje okruchy chleba, prowadząc nas ścieżką, która przyspieszy wzrost i rozwój naszej duszy.

Zaufanie do Boskiej energii wymaga od nas pozbycia się ego, wymaga od nas uwolnienia się od wielu uwarunkowań społecznych i uznania, że ​​istnieje inny i lepszy sposób na osiągnięcie celów.

Jeśli zaniedbałeś swoją rodzinę, nadszedł czas, aby ponownie się z nią połączyć. 

Jeśli zaniedbałeś siebie, musisz lepiej o siebie dbać i bardziej się pielęgnować. 

Jeśli Twoja niepewność Cię powstrzymuje, nad tym teraz powinieneś popracować. Pracuj nad tym bo tego pragnie Twoje serce.

Księżyc w nowiu może również przynieść nowe wydarzenia lub możliwości w naszym życiu, które mogą wyrównać nas z poczuciem celu. Zwróć uwagę na rzeczy poruszone podczas nowiu, ponieważ prawdopodobnie będą dla nas wskazówką, w jakim kierunku mamy iść i co dokładnie wskazuje nam Wszechświat.

Pomyśl o tym nowiu jako żyznym gruncie gotowym do zasiania nowego startu, uwolnienia od emocjonalnego bagażu z przeszłości.  Dbanie i szanowanie swojego życia wewnętrznego jest ważne w tej chwili , ponieważ pozwoli ci zobaczyć, jak te korzyści nabierają kształtu w twoim zewnętrznym świecie podczas najbliższej pełni księżyca.

 Istnieją przestarzałe wzorce, struktury i podstawy, które nie są już zgodne z ewolucją naszej duszy, a dzieje się to zarówno na poziomie indywidualnym, jak i zbiorowym. 

I to ten czas by je zrzucić .

Księżyc w nowiu, nowe zamiary

Nów Księżyca w Raku - ENERGIA
Tworzenie intencji jest ważną rzeczą w czasie każdego nowiu, ale podczas tego nowego Księżyca sprawdź, czy możesz stworzyć swoje intencje ,marzenia i pomysły z miejsca wewnętrznego zaufania.

Wymaga to od nas wejścia do swojego wnętrza, pobycia ze sobą w czystej synchronizacji i kierowania wizją naszego życia z miejsca wewnętrznej wiedzy i intuicji. Odpowiedzi mogą nie przyjść do nas od razu, ale ćwiczenie cierpliwości jest częścią tego procesu.

Tworzenie intencji z miejsca wewnętrznej wiedzy polega na płynięciu z procesem i wiedzy, że właściwa inspiracja i odpowiedzi nadejdą, gdy będą gotowe. Ten proces wymaga poddania się i dużego przypływu wiary, ale łatwość przychodzi zwykle wtedy, gdy się temu poddajemy.

Pielęgnowanie siebie jest istotną częścią twojej podróży, zwłaszcza jeśli jesteś odpowiedzialny za opiekę nad innymi. Poczuj swoje korzenie w obfitej ziemi, rozciągając się i synchronizując się. Poczuj nieskończone objęcia kosmicznego łona, wspierające Twoją wyjątkową twórczą ekspresję. Poczuj się bezpiecznie, odpuszczając; zaufaj i spocznij w świętości kochającej energii Matki Księżyca.

Otwórz swoje serce, delikatnie obserwuj czułość i kruchość wewnątrz. Z życzliwością i współczuciem dla swojego pięknego ja poproś o przewodnictwo potrzebne do przywrócenia, uzdrowienia, rozwiązania i przekształcenia wszelkich problemów rodzinnych, które w innym przypadku powstrzymywałyby cię od dalszego otwierania serca.

Wrażliwość może być wspaniałym darem, chociaż czasami możemy czuć się przytłoczeni swoimi uczuciami do innych. Poświęć teraz czas na wycofanie się i poczuj prawdziwą siłę i moc, którą masz w sobie. Odpuść i zaufaj - jesteś kochany bardziej niż myślisz.

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...