poniedziałek, 3 lipca 2023

Brama Syriusza -lipiec 2023r.

 

Brama Syriusza -lipiec 2023r.
Brama Syriusza -lipiec 2023r.

Każdego roku w pierwszym tygodniu lipca aktywowana jest święta Brama energii między Ziemią a gwiazdą Syriusz, przynosząc podwyższone wibracje i postęp duchowy.

Ta brama energii pojawia się, gdy Słońce wchodzi w koniunkcję z gwiazdą Syriusz, która znajduje się na 14 stopniach zodiaku Raka. 

W koniunkcji Słońca i Syriusza w dniach 4-8 lipca wszyscy jesteśmy w stanie uzyskać dostęp do tej energii o wysokiej częstotliwości i wykorzystać ją do twórczej inspiracji, przedsięwzięć, przedsiębiorczych innowacji technologicznych i zwiększenia naszej intuicji. 

Syriusz od dawna jest czczony przez wiele starożytnych kultur i jest uważany za nasze Duchowe Słońce.

Nasze Słońce jest uważane za linię życia tej planety. Słońce posiada energię narodzin, ciepła, utrzymania i światła. Słońce jest tym, co utrzymuje nas przy życiu i obecności w tej ziemskiej rzeczywistości.

Syriusz, który świeci 23 razy jaśniej niż nasze własne Słońce, jest naszym „Duchowym Słońcem” i pomaga aktywować i przenosić nas na wyższe poziomy duchowej świadomości.

Jeśli Słońce, wokół którego krąży nasza Ziemia, ogrzewa nasze ciała, Syriusz, daleko w głębi naszej galaktyki, ogrzewa naszą duszę.

Właśnie dlatego Syriusz jest często określany jako Duchowe Słońce Ziemi.Natomiast gdy Syriusz przesuwa się bliżej Ziemi, a  Słońce jest dalej, energia Syriusza jest w stanie swobodnie płynąć w kierunku Ziemi, otwierając bramę energii.

Ta brama pozwala Ziemi otrzymywać bezpośrednie "pobieranie" informacji z Syriusza, co może przyspieszyć duchowy postęp życia na Ziemi.

Chociaż gwiazda Syriusz jest daleko od naszej planety, wydaje się, że zajmuje ważne miejsce w opowieściach wielu starożytnych kultur z całego świata.

W filozofii ezoterycznej mówi się nam, że Syriusz jest źródłem Inteligencji, które pierwotnie przybyły z gwiazdy Syriusza, aby dać niemowlęcej ludzkości źródło Boskiej Mądrości, Boską Iskrę Świętego Ognia, Niebieskiego Płomienia.  Jest to gwiazda uważana za bardzo wysoką częstotliwość i od dawna czczona przez Majów i starożytnych Egipcjan.

W starożytnym Egipcie Syriusz był uważany za gwiazdę Bogini Izydy, która rządzi cyklami śmierci i odrodzenia, oraz Anubisa, boga o głowie szakala, który potrafił chodzić między światem żywych a światem umarłych.

W starożytnych kulturach szamańskich uważano, że Syriusz jest portalem do Bogów, a podróże przez Bramę Syriusza miały przynosić Boskie przesłania. 

Wierzono również, że Syriusz był portalem do nieba, przez który nasze dusze musiały podróżować, aby opuścić to królestwo i wejść do następnego.

Wydaje się, że w wielu starożytnych kulturach Syriusz jest zgodny z ideą duchowego przebudzenia i nieuchronnymi cyklami transformacji, które zachodzą, gdy przechodzimy przez tę ziemską podróż i poza nią.


We współczesnej astrologii Syriusz posiada również wibrację wolności. Jego energia może pomóc nam uwolnić się od ograniczeń i swobodnie wyrażać nasze prawdziwe Ja. Ta energia wolności może również działać jako inspiracja, pomagając nam wyjść i urzeczywistnić nasze cele i marzenia.

W astrologii uważa się, że Syriusz posiada energię znacznie bardziej zaawansowaną niż nasze własne Słońce, a kiedy zbliża się do Ziemi, może mieć głęboki duchowy wpływ.

Chociaż istnieje wiele ludzi , którzy już czują się połączeni z Syriuszem, w czasie tej bramy może być łatwiej odbierać wiadomości od świetlistych istot .Część z nas może  przypominać sobie przeszłe lub równoległe życia Syriusza.

Cała ta energia o wysokiej częstotliwości sprawia, że ​​pierwszy tydzień lipca jest bardzo potężnym czasem na Ziemi, w którym możemy otworzyć i rozwinąć naszą duchową świadomość, otrzymywać wiadomości od Boskości i znaleźć nową wolność w sobie i naszym życiu.

Jest to również czas, w którym możemy być bardziej otwarci na łączenie się z wyższymi istotami i szanowanie naszych własnych cykli śmierci i ponownych narodzin oraz tego, jak pomogły nam one w rozwoju duchowym.

Aby otrzymać tę potężną energię duchową we własnym życiu, pierwszy tydzień lipca jest idealnym czasem na medytację,  "aktywację" trzeciego oka i skontaktowanie się z Przewodnikami DuchowymiAniołami Stróżami lub Wyższym Ja w celu uzyskania dodatkowych wskazówek.

Jest to również idealny czas na oczyszczenie  aury i pracę nad znalezieniem większej swobody w projektach kreatywnych lub przedsiębiorczych. Jeśli pracujesz w branży technologicznej, możesz czuć dodatkowe wsparcie w postaci wszelkich innowacji, nad którymi pracujesz, lub możesz otrzymać nagły przypływ inspiracji.

Gdy Słońce w Raku i Syriusz spotykają się pierwszy tydzień lipca staje się potężnym i magicznym  czasem na dokonywanie świadomych zmian, duchowych postępów i wprowadzanie nowych wglądów w świat.

Ponieważ ta Zasada Wolności jest ściśle związana ze świadomością Syriusza, rządzi ona rozszerzającymi się inicjacjami, które osiągamy jako ludzie w naszej ewolucji do członkostwa w Królestwie Duchowym. Ta niesamowita zasada dostosowuje nas do ducha zamiast formy i przywołuje jedność jako wolność od dualności, wolność od życia skupionego w niższych trzech światach fizycznej inkarnacji.

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...