Pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

Pełnia Księżyca w Koziorożcu-energia
Zanim przejdziemy do tego, czego możemy się spodziewać podczas pełni Księżyca w Koziorożcu 3 lipca, musimy umieścić tę lunację w większej kosmicznej układance. Mianowicie: Księżyc rządzi Rakiem , sezon, w którym jesteśmy do 22 lipca. Oznacza to ogólnie, że Księżyc będzie bardzo silny przez kilka następnych tygodni. Taka siła może manifestować się na różne sposoby, z których wszystkie wiążą się ze zwiększonym dostrojeniem emocjonalnym (ponieważ Księżyc jest oczywiście naszym emocjonalnym centrum).
Możemy bardziej ufać naszym uczuciom i odczuciom intuicyjnym 

Pełnia Księżyca w Koziorożcu to potężny czas na zwrócenie uwagi na to, co musisz uwolnić, aby osiągnąć prawdziwą równowagę energetyczną.

Pełnia Księżyca w Koziorożcu chce, abyśmy czuli się tak samo jak Słońce w Raku . Po prostu chce, abyśmy odnaleźli znaczenie i moc w tych uczuciach. Jako znak ziemi energia Koziorożca uziemia nas i pomaga nam połączyć się z naszym ciałem i oddechem . Pełnia Księżyca w Koziorożcu służy jako pojemnik do przechowywania naszych emocji, dzięki czemu możemy je głębiej eksplorować. Zamiast wylewać emocje w miejsca, w których nie powinny się znajdować, możemy wykorzystać moc naszych uczuć do podejmowania decyzji, pójścia naprzód i dostosowywania się do naszej życiowej ścieżki.

Co oznacza dla Ciebie pełnia Księżyca w Koziorożcu
Koziorożec w swej istocie reprezentuje dzieło twojego życia.  Koziorożec chce, aby każdy z nas żył z celem. A Twoim celem jest coś, co pochodzi z głębi twojej duszy. W ten sposób rozszerzasz korzenie swojej istoty na świat.

Tradycyjnie Koziorożec kojarzy się z pracą, karierą i reputacją. Podczas gdy podczas pełni księżyca mogą pojawić się problemy związane z twoją karierą, spróbuj rozszerzyć swoją definicję pracy. Dziełem twojego życia może być hobby, dziecko, ogród lub praktyka medytacyjna . Kiedy przechodzimy przez tę pełnię Księżyca w Koziorożcu, pozwól swojej świadomości zbadać różne rodzaje pracy i zajęć w Twoim życiu. Następnie dostosuj się i zobowiąż się do podążania ścieżkami, które ucieleśniają misję twojej duszy.

Koziorożec jest również związany z uczciwością. Ta energia chce, abyśmy pojawili się w świecie stojąc mocno w naszej prawdzie. Wymaga od nas bycia tą samą osobą bez względu na to, gdzie jesteśmy, z kim jesteśmy lub jaka sytuacja się pojawia. Ponadto uczciwość oznacza, że ​​konsekwentnie wchodzimy w interakcje ze światem w sposób zgodny z naszymi podstawowymi ideałami i przekonaniami.

Kiedy jesteśmy w pełni zestrojeni z Koziorożcem, prowadzimy celowe życie, które rezonuje z naszymi podstawowymi wartościami. Rozszerzamy naszą prawdę na świat z mocnego fundamentu zakorzenionego w duszy. Rozumiemy również, że częścią pracy naszego życia jest znalezienie prawdy o naszym istnieniu i pełne zrozumienie, kim jesteśmy w tym życiu.

Pełnia Księżyca w Koziorożcu to czas, aby wejść do środka i zrozumieć swoją podstawową esencję. To czas, aby zaangażować się w znalezienie pracy swojego życia i porzucić wszystko, co cię rozprasza, w tym emocje. Twoje uczucia są ważne, aby zwrócić na nie uwagę i zrozumieć, ale Koziorożec prosi, abyś postrzegał je jako informację. Nie definiują cię, a Ty nie jesteś swoimi emocjami. Twoje emocje mogą dać ci wskazówki, co jest dla Ciebie najważniejsze. Nie muszą odwracać uwagi od Twojej ścieżki. Zamiast tego mogą być bramą do odkrycia, kim jesteś i co jest najważniejsze dla twojej duszy.

Jeśli mądrze wykorzystasz moc tej pełni Księżyca , może ona poprowadzić cię do pokonania przeszkód, stawienia czoła wyzwaniom i zdobycia szczytu dowolnej góry, na którą chcesz się wspiąć!

Podczas tej pełni Księżyca zobowiązuj się do praktyk i dyscyplin, które pomogą ci zrozumieć swoje emocje, a co za tym idzie, zrozumieć siebie. Praktyki te stają się wtedy granicami z samym sobą. Są to chwile, które każdego dnia poświęcasz na zbadanie swoich uczuć. W ten sposób dasz sobie przestrzeń do odczuwania, ale także dasz swoim emocjom pojemnik. Kiedy wiesz, że masz przestrzeń do eksplorowania swoich emocji, jest mniej prawdopodobne, że pojawią się i rozproszą Twoją koncentrację. Twoje praktyki służą jako przewodnik dla twoich emocji, dając im do zrozumienia, że ​​są ważne, ale nie muszą cały czas domagać się uwagi. Nie kontrolują cię.

Ważne jest również, aby przyznać, że twoje praktyki samoopieki są produktywne. Koziorożec pomaga nam zdefiniować nasze znaczenie produktywności. To nie tylko listy rzeczy do zrobienia i pola wyboru. Dbanie o siebie i swoje emocje pomaga nam z łatwością iść do przodu w życiu. Ta łatwość rozciąga się na pracę i listy rzeczy do zrobienia.

Podczas tej pełni Księżyca w Koziorożcu zadbaj o siebie jako priorytet i wiedz, że wszystko inne w Twoim życiu przyniesie korzyści, gdy zostaniesz uzupełniony. Ten Księżyc w dużej mierze polega na stworzeniu prawdziwej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym i zrozumieniu wzajemnych powiązań wszystkiego, co robisz.

Chociaż może się wydawać, że nic nie robisz w dniu spędzonym na „nic nie robieniu”, w rzeczywistości przywracasz ducha i ładujesz umysł. Masz wtedy moc, aby sprostać przyszłym zadaniom z odrestaurowanego miejsca, a nie zubożonego. Uwolnij niepotrzebną presję, którą nakładasz na siebie podczas pełni Księżyca. Zmień swoje oczekiwania co do tego, co musisz zrobić, aby poczuć się godnym przerwy. Często uważamy, że nie zasługujemy na przerwę w pracy, dopóki nie wykonamy x, y i z. W rzeczywistości zasługujesz na czas na odpoczynek i regenerację, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Naucz się słuchać siebie i swoich potrzeb. Pozbądź się poczucia winy, które pojawia się, gdy robisz sobie dzień odpoczynku. Zapewnienie sobie przestrzeni z dala od pracy pomoże Ci ją docenić i zmienić ją w razie potrzeby. Masz również czas, aby odkryć pracę swojego życia i odpowiednio dostosować swoją pracę. Jeśli jesteś już zanurzony w powołaniu swojej duszy, przerwa przywróci ci miłość do niej. To odnowi Twoją pasję i zainspiruje Cię do dalszego działania. Jeśli jeszcze nie znalazłeś pracy swojego życia, przerwa w codziennych obowiązkach da ci czas na wsłuchanie się w swoją intuicję i pozwoli, by poprowadziła cię do celu. Poświęcenie czasu dla siebie to jedna z najbardziej produktywnych rzeczy, jakie możesz zrobić.

Ta pełnia Księżyca w Koziorożcu to także wspaniały czas na ponowne przyjrzenie się intencjom, które wyznaczyłeś podczas nowiu w Koziorożcu . 
Jakie praktyki i dyscypliny pomogły ci w ciągu ostatnich sześciu miesięcy? 
Jakie zobowiązania należy zmienić? 
Czy poświęcasz swoją energię na coś, co już jej nie potrzebuje?

Chociaż zobowiązania są ważne, ważne jest również zwolnienie niektórych, aby zrobić miejsce na nowe, zgodne z tym, kim jesteś teraz. Skorzystaj z okazji, jaką daje ta pełnia Księżyca, aby uwolnić wszystko w swoim życiu, co odciąga cię od Twojego prawdziwego celu. Następnie podejmij nowe zobowiązania, które są zgodne z tym, kim jesteś, co jest dla Ciebie najważniejsze i osobą, którą chcesz być.

Pełnia Księżyca w Koziorożcu-energia
Pełnia Księżyca w Koziorożcu ze Słońcem w Raku
Księżyc w pełni zawsze znajduje się w przeciwnym znaku zodiaku do Słońca. Podczas gdy Księżyc siedzi w Koziorożcu, Słońce siedzi w Raku. Koziorożec i Rak tworzą oś energii związaną z odpowiedzialnością i autentycznością. Podczas gdy Rak chce, abyśmy byli odpowiedzialni za siebie, Koziorożec chce, abyśmy byli odpowiedzialni za innych. Chociaż Rak i Koziorożec przeciwstawiają się sobie nawzajem, oba znaki chcą, abyśmy pokazali się w naszej prawdzie i uczynili to najwyższym priorytetem w naszym życiu.

Jeśli wyobrazimy sobie linię energii, niższe wibracje Raka znajdują się na jednym końcu, a niższe wibracje Koziorożca na drugim. Oddalając się od tych skrajnych stron w kierunku centrum, znajdujemy punkt równowagi, w którym wyższe wibracje Koziorożca i Raka łączą się, tworząc większą całość. Podczas tej pełni Księżyca w Koziorożcu pozwól sobie zobaczyć, gdzie jesteś wyrównany z niższą częstotliwością każdego znaku. 
Wejdź do środka i określ, gdzie jesteś przywiązany do zacienionej strony każdego znaku. Poprzez uwolnienie przeszłych części nas samych, wyrównanych z niższymi częstotliwościami tych znaków, możemy wyrównać i zintegrować ich wyższe częstotliwości.
Pełnia Księżyca w Koziorożcu-energia
Zaledwie jeden dzień po pełni Księżyca Słońce ustawi się również w jednej linii z gwiazdą Syriusz , która jest uważana za nasze Duchowe Słońce. Wyrównanie Słońca i Syriusza odblokowuje portal energii o wysokiej częstotliwości, który zostanie powiększony z powodu obecności Księżyca w pełni.

Wygląda na to, że nie tylko jesteśmy proszeni o stawienie czoła wyzwaniom, ale także jesteśmy mocno wspierani przez Wszechświat, aby wykorzystać tę energię do podniesienia naszej wibracji, uhonorowania naszej Duszy i zapamiętania, że ​​​​nie ma rzeczy, z którymi nie możemy sobie poradzić .

Mamy siłę i intuicję, aby przejść przez wszystko, co stanie nam na drodze, a ta Pełnia będzie nam o tym przypominać.

Jowisz ma również silną pozycję w czasie tej pełni, rzucając swój "koc wsparcia".

Jowisz jest planetą ekspansji, ale starożytni astrolodzy uważali go również za planetę darów i szczęścia! Szczęście Jowisza może być po Twojej stronie podczas pełni Księżyca, więc skorzystaj z niego.

CUDOWNEJ PEŁNI 

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111