czwartek, 15 czerwca 2023

KLUCZ DO MANIFESTACJI MARZEŃ

KLUCZ DO MANIFESTACJI MARZEŃ

PRAWO ZAŁOŻENIA W DUCHOWOŚCI I AFIRMACJACH – KLUCZ DO MANIFESTACJI MARZEŃ

W świecie duchowości i rozwoju osobistego, prawo założenia zajmuje wyjątkowe miejsce. Jest to zasada, która mówi, że nasze przekonania i założenia kształtują naszą rzeczywistość. Poprzez świadome formułowanie założeń i afirmacji, możemy manifestować nasze marzenia i cele. Ale czym dokładnie jest prawo założenia i jak możemy je wykorzystać w naszym życiu?

CO TO JEST PRAWO ZAŁOŻENIA?

Prawo założenia opiera się na idei, że nasze myśli i przekonania mają moc tworzenia naszej rzeczywistości. To, co zakładamy jako prawdziwe, ma tendencję do manifestowania się w naszym życiu. Jest to koncepcja podobna do prawa przyciągania, ale skupiająca się bardziej na wewnętrznych przekonaniach niż na wizualizacji.

JAK DZIAŁA PRAWO ZAŁOŻENIA?

Przekonania kształtują rzeczywistość: Gdy zakładamy, że coś jest prawdą, nasze umysły zaczynają działać w sposób, który wspiera to przekonanie. To, co myślimy i w co wierzymy, wpływa na nasze działania i decyzje.

Podświadomość: Nasze założenia są głęboko zakorzenione w podświadomości. Kiedy zmieniamy nasze podstawowe przekonania, wpływamy na naszą podświadomość, która z kolei wpływa na nasze zachowanie i otoczenie.

Energia i wibracje: Wszystko w naszym wszechświecie jest energią. Nasze myśli i przekonania wibrują na określonych częstotliwościach. Gdy nasze założenia są pozytywne, przyciągamy do siebie pozytywne wydarzenia i ludzi.

JAK STOSOWAĆ PRAWO ZAŁOŻENIA W PRAKTYCE?

Świadome tworzenie założeń: Zastanów się, jakie przekonania chciałbyś zmienić. Świadomie formułuj nowe, pozytywne założenia. Na przykład, zamiast myśleć "Nigdy nie osiągnę sukcesu", powiedz sobie "Jestem zdolny do osiągania wielkich rzeczy".

Afirmacje: Afirmacje są potężnym narzędziem do wzmacniania nowych założeń. Powtarzaj codziennie pozytywne afirmacje, które są zgodne z twoimi nowymi przekonaniami. Na przykład: "Jestem zdrowy i pełen energii", "Przyciągam obfitość i sukces".

Wizualizacja: Wyobrażaj sobie, że twoje założenia już się spełniły. Twórz mentalne obrazy swojego idealnego życia. Wizualizacja pomaga wzmocnić wiarę w nowe założenia i przyciągać pożądane rezultaty.

Działanie: Podejmuj działania zgodne z nowymi założeniami. Gdy wierzysz, że coś jest możliwe, twoje działania będą zgodne z tym przekonaniem. Działanie wzmacnia nowe założenia i przyspiesza ich manifestację.

PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA PRAWA ZAŁOŻENIA

Zdrowie: Zamiast zakładać, że jesteś podatny na choroby, zacznij wierzyć, że jesteś zdrowy i silny. Powtarzaj afirmacje zdrowia i podejmuj działania wspierające zdrowy styl życia.

Relacje: Jeśli masz trudności w relacjach, zmień swoje założenia na takie, które promują miłość i harmonię. Powtarzaj afirmacje, takie jak "Jestem otoczony miłością i wsparciem".

Kariera i sukces: Wierz w swoje możliwości osiągnięcia sukcesu. Formułuj afirmacje, które odzwierciedlają twoje cele zawodowe, na przykład "Moja kariera rozwija się wspaniale i przynosi mi satysfakcję".

Prawo założenia jest potężnym narzędziem w procesie manifestacji naszych marzeń. Poprzez świadome formułowanie pozytywnych założeń i afirmacji, możemy kształtować naszą rzeczywistość i przyciągać do siebie to, czego pragniemy. Pamiętaj, że kluczem do sukcesu jest konsekwencja i wiara w moc swoich przekonań. Zacznij już dziś i obserwuj, jak twoje życie zaczyna się zmieniać na lepsze!

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd. 

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
Serdecznie zapraszam na sesje REIKI,ODCZYTY KRONIK AKASZY, ODCZYTY NUMEROLOGICZNE  
oraz
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 


e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 577 101 675

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Recenzje

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...