czwartek, 1 czerwca 2023

Pełnia Truskawowego Księżyca w Strzelcu ♐ - energia

Pełnia Truskawowego Księżyca

Witajcie

Pełnia księżyca przypada na 4 czerwca, w słonecznym znaku Bliźniąt , a zatem w jego księżycowym przeciwnym znaku Strzelca .

Pełnia zawsze przynosi w miesiącu przerwę na refleksję, rozważanie, kontemplację, przegląd i uwolnienie. Więcej myślenia niż działania.

Ta atmosfera Strzelca w pełni Księżyca rozbudza w Tobie pragnienie wędrówki, apetyt na przygodę i eksplorację. Strzelec jest wolnym duchem i głębokim filozofem, który zachęca do rozważenia wolności fizycznej i psychicznej oraz poznawania nowych horyzontów.

Czytaj, ucz się, szukaj, pytaj, podróżuj, odkrywaj, odwiedzaj, doświadczaj i ogólnie staraj się powitać jak najwięcej nowych bodźców tej ekscytującej Pełni.

Kto wie, dokąd może cię to zaprowadzić. Kto wie, jakie nowe pomysły się pojawią . To początek nowej perspektywy pojawiającej się w Twoim życiu.

Czcij Pełnię Księżyca w Strzelcu, aby stworzyć lepszą relację ze sobą i pogłębić poziom samoświadomości i troski o siebie.

Pełnia Truskawowego Księżyca

Strzelec jest symbolizowany przez postać pół-człowieka, pół-konia niosącego łuk i strzały. To pokazuje nam, że my również jesteśmy wielowymiarowymi istotami naraz, że wszyscy mamy wiele aspektów i mamy nieskończony potencjał i czekającą na nas ekspansję.

W szczególności strzała może pomóc nam wykorzystać wyjątkowe dary Strzelca podczas tej pełni księżyca. Chociaż jest precyzyjny, tak wiele czynników zewnętrznych będzie miało wpływ na podróż strzały po opuszczeniu łuku. Czasami trafi w zamierzony cel, a innym razem spektakularnie chybi. Chociaż ważne jest, abyśmy wycelowali naszą strzałę w kierunku, który jest dla nas korzystny i tam, gdzie chcemy się rozwijać, nie możemy kontrolować, gdzie wyląduje nasza strzała,ale ważne jest by zrobić krok na przód.

Czy potrafisz choć na chwilę zapomnieć o celu, do którego dążysz i cieszyć się podróżą? 

Czy jesteś otwarty na podróż, która poprowadzi Cię ścieżką pełną zwrotów akcji?

Czy ufasz, że wylądujesz tam, gdzie jest Twoje przeznaczenie?

Kiedy Pełnia Księżyca w Strzelcu się toczy, jest to dobra okazja do zastanowienia się, gdzie celujesz swoją strzałą. 

Czy zmierzasz w kierunku, który jest korzystny i pomocny? 

Czy kierujesz swoją energię tam, gdzie jest ona naprawdę potrzebna?

Użyj wibracji tej pełni księżyca, aby jasno określić, gdzie chcesz wycelować swoją strzałę. Być może ponownie oceń, czy lepiej spędzić czas i energię, kierując się w innym kierunku. To dobra okazja, aby udoskonalić kierunek, w którym kierujesz swoją energię.

Ta pełnia jest również znana jako Pełnia  Truskawkowego Księżyca, zwana również jako Księżyc Kochanków ,Księżycem Koni, Księżycem Różanym, i Miodowym 

Każdy z nas, w dniach otaczających Księżyc w pełni, będzie miał możliwość przejścia na wyższą częstotliwość i wyższe wibracje. Wszyscy będziemy mieli okazję sięgnąć do wyższych sfer i zbadać szczyt naszej kreatywności. Jest to marzycielska pełnia, która wzmocni nasze intuicyjne dary i pozwoli nam odblokować mądrość, którą już mamy w sobie.


Może zapomnieliśmy o tym że to czego potrzebujemy,mamy. Każdy kawałek układanki został nam dany, zanim weszliśmy do tego ciała. A na Księżycu w pełni takim jak ten, łatwiej będzie nam przypomnieć ten fakt i uzyskać dostęp do swojej  mądrości.

W świetle tej pełni Księżyca musimy przypominać sobie , aby spędzać  więcej  czasu z naszą duszą i dbać o siebie dokładnie tak, jak o nią samą. 

Nie potrzebujemy uzdrowienia, nie potrzebujemy naprawiania,

 po prostu potrzebujemy miłości.

Podczas gdy ta Księżycowa pełnia ma tę piękną, intuicyjną, twórczą i rozmarzoną energię, ma również ognistą jakość. Strzelec to oczywiście znak ognia, ale w kosmosie są też inne energie,i warto o tym pamiętać .

Przez cały czerwiec, skoncentrujmy się na mówieniu prawdy. Do tej pory skupialiśmy się na nauce wychodzenia z ciemności i ścian, które sami sobie postawiliśmy. Mówienie o naszej prawdzie nie polega na osądzaniu, ani na wykorzystywaniu naszego ego. 

Zamiast tego chodzi o dotarcie do korzenia naszej duszy. 

Chodzi o odkrywanie swoich "masek" i znalezienie wolności i miłości, aby być wiernymi sobie we wszystkich sytuacjach, bez względu na to, jak trudne i ciężkie bywa życie .

Pełne księżyce są zawsze punktem wyjścia.

Ognista jakość tej pełni Księżyca da nam siłę by stawić czoła temu co sprawia nam najwięcej trudu i pomoże stanąć w  końcu przy naszej prawdzie.

Nie możemy pozwolić, by to strach prowadził nasze życie. 

Nie możemy non stop odkładać rzeczy na później ani unikać życia, które jest  przeznaczone właśnie dla nas, ponieważ boimy się dzielić tym kim jesteśmy z całym światem.

Nie możemy przyciemnić naszego własnego światła,

Nie możemy pozwolić sobie na "kurczenie się", aby uniknąć zobaczenia pięknych rzeczy .

W świetle tej pełni Księżyca musimy pamiętać o tym że ogień  mamy w wewnątrz. 

Musimy pamiętać, że to Ty trzymasz łuk i strzały, i masz moc i potencjał by trafić w swój cel.

Życie jest procesem wyznaczania celu, następnie celowania i na końcu zaufania przepływowi naszej energii.

Warto wiedzieć że jesteśmy wezwani, aby śledzić ten proces .

Proces spełniania swoich celów i marzeń .

Swoim tempem każde z nas ma możliwość doświadczyć i posiąść swoje cele .

Cudownej pełni, niech Nam się darzy autor postu: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd. 

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
Serdecznie zapraszam na sesje REIKI,ODCZYTY KRONIK AKASZY, ODCZYTY NUMEROLOGICZNE  oraz
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 577 101 675

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...