środa, 26 lipca 2023

Superksiężyc w Wodniku - energia

 

Superksiężyc w Wodniku- energia
Superksiężyc w Wodniku- energia 

DZIEŃ DOBRY PIĘKNI

Przed nami magiczny czas,już w sierpniu na naszym niebie będą dwie pełnie Księżyca co oznacza, że ​​sierpień będzie czasem na uwolnienie, oczyszczenie i odpuszczenie. 

 Pełnia Księżyca w Wodniku 1 sierpnia jest idealnym punktem wejścia w tę podróż tworzenia przestrzeni. Zawiera słodką, uzdrawiającą wibrację, która prowadzi nas do łagodnego i pełnego miłości przygotowania do odpuszczenia wszystkiego, co ciężkie.

Podczas tej Pełni prawdopodobnie odczujemy silne uzdrawiające wibracje, szczególnie jeśli chodzi o sprawy sercowe. Ta uzdrawiająca serce energia będzie wzmacniana, orzez Wenus   , planetę miłości, która będzie głęboko w swojej wstecznej podróży.

Ta pełnia Księżyca ma miejsce naprzeciwko Słońca w Lwie, zwracając większą uwagę na naszą wyjątkowość, geniusz i chęć ewoluowania w naszą prawdę. Daje nam również szansę na pozbycie się wszelkich nawyków i wzorców, które blokują naszą autentyczną ekspresję. 

Wodnikiem rządzi Uran  – planeta przebudzenia.  Jego moc przyniesie przełom w naszym życiu. 

Uran i Wodnik będą wzmacniać potrzebę radykalnych zmian, które odmienią nasze życie na lepsze. Jednak zanim to się wydarzy, czeka nas prawdziwy huragan emocji i uczuciowy sztorm. 

Podczas tej pełni Księżyca ujawni się to, co musi zostać ujawnione. Choć wydaje ci się, że wiesz o pewnych sprawach wszystko, nagle odkryjesz, że byłeś w błędzie. To może dotyczyć zarówno relacji zawodowych, jak i rodzinnych. 

Potraktuj te doświadczenia jako test, który przygotuje cię do lepszego życia. 

Właśnie tutaj tkwi magia tego Księżyca. 

Ta pełnia w Wodniku oświetli wszystkie aspekty twojego życia, które ukrywasz, przemilczasz, wątpisz, cenzurujesz i zaprzeczasz sobie. Pozbądź się wszystkiego, co nie pozwala ci być sobą. Tego, co sprawia, że czujesz się mniej wartościowy. Pozwól, by rozpadło się w końcu wszystko, co sprawia, że wątpisz w siebie.

Księżyc w Wodniku zachęca do połączenia głowy i serca, oczyszczenia oraz przygotowania na zmiany.

Pełnia Księżyca w Wodniku
Pełnia Księżyca w Wodniku 

Symbolem Wodnika jest starożytny nosiciel wody. Ten znak zodiaku łączy w sobie dwa żywioły natury, z przewagą powietrza. W astrologii woda oznacza uczucia, a powietrze siłę umysłu. Pełnia Wodnika skupi się bardziej na naszych głowach, niż emocjach. Myśli mogą wirować i będzie nam trudno podjąć ważne decyzje. W tej fazie księżyca należy się zatrzymać i wsłuchać w to, co podpowiada rozum. Praca z logiczną energią Wodnika zawsze przynosi właściwe odpowiedzi. 

Podczas tej pełni Księżyca w Wodniku mamy możliwość podniesienia naszej częstotliwości, pracując zarówno z energią Lwa, gdzie znajduje się Słońce , jak i energią Wodnika, gdzie  Księżyc. Ta pełnia Księżyca pozwala nam w pełni zintegrować wyższe wibracje obu tych znaków, jednocześnie uwalniając ich niższe częstotliwości.

Najwyższą wibracją Lwa i Wodnika jest bezwarunkowa miłość do wszystkich istot, w tym miłość do siebie i innych. Prawdziwa akceptacja prowadzi do prawdziwej przynależności dla wszystkich ludzi. 

Kluczem do osiągnięcia tego wysokiego stanu wibracyjnego jest uwolnienie niższych wibracji. Niższe częstotliwości wahają się od skrajnej rezerwy do dramatycznego zachowania w celu zwrócenia na siebie uwagi. Ta część wymaga pracy w cieniu.

Ta Pełnia to potężny czas na wyczyszczenie i zresetowanie własnego  systemu.

Wykorzystaj jej energię do oczyszczenia, detoksu i wypłukania negatywnego myślenia ze swojej istoty. Tak jak nosiciele wody Wodnika, wróć do punktu zerowego, a stamtąd wszystko będzie już tylko  łatwiejsze.

AFIRMACJE NA PEŁNIĘ KSIĘŻYCA W WODNIKU 2023 

„Szanuję moc, która jest we mnie i wiem, że mam odpowiedź na moje własne przeznaczenie. Uwalniam wszelkie nagromadzone emocje i domagam się mojej osobistej mocy. Jestem promienna i pełna radości”.

„Ufam swojej intuicji i otwieram umysł na nieskończoną kreatywność wszechświata. Jestem otwarty na słuchanie i doświadczanie wszystkiego, co jest zgodne ze światłem i miłością. Mam moc manifestowania moich pragnień”.

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...