niedziela, 30 lipca 2023

Portal Lwiej Bramy ✡

PORTAL LWIEJ BRAMY
LWIA BRAMA 2023 

Dzień dobry piękni 

Przed nami Portal Lwiej Bramy który otwiera galaktyczne wrota, dostarczając nam energię o wysokiej częstotliwości. 

Pozwalając nam odrodzić naszą duchową energię i duchową energię Matki Ziemi. 

Nazwa portalu opiera się na corocznym zjawisku wyrównania Słońca w Lwie, gwiazdy Syriusz, Pasa Orion i Ziemi, które są ustawione w tej samej linii, tworząc ścieżkę obfitości, szczęścia i transformacji. 

Ten dzień ma ogromne znaczenie duchowe, ponieważ wiąże się z nadzieją, radością i przekonaniem o lepszej przyszłości. 

Oddzielenie gwiazdy Syriusz od Słońca i jej pojawienie się na niebie jest również niezwykle ważne, ponieważ uważa się, że ma moc uzdrawiania i odnawiania. 

Ta energia o wysokiej częstotliwości może być używana do udrażniania centrów energetycznych, inspirowania i wnoszenia nowych pomysłów, podnoszenia świadomości i zwiększania zdolności duchowych. Portal Bramy Lwa jest aktywowany przez wschodzącą gwiazdę Syriusza.

Portal  88 osiąga szczyt 8 dnia 8 miesiąca, ale prąd jego energii odczuwalny jest corocznie pod koniec lipca 

W numerologii ósmy dzień ósmego miesiąca jest bardzo duchowym i naładowanym czasem.


Liczba 8 reprezentuje nieskończoność – nieskończoną duszę, którą jesteśmy i nieskończoną podróż, którą podejmujemy. Reprezentuje „wiecznie świadomą” część naszej duszy; dusza, która żyła i będzie żyła jeszcze długo po tym wcieleniu. 8 to również liczba związana z aktywacją DNA, obfitością, mocą i wyższymi sferami świadomości, co czyni 8/8 super potężnym czasem na ładowanie i oczyszczanie naszej energii.

Znaczenie liczby 8 w numerologii

Znaczenie liczby 8 w numerologii polega na tym, że reprezentuje bezpieczeństwo, stabilność i sukces. Wskazuje to również, że możesz poradzić sobie z wieloma obowiązkami naraz, bez żadnych problemów z ich przytłaczaniem. Jeśli masz ścieżkę kariery, w której pracujesz w domu lub poza biurem, liczba ta będzie reprezentować dobry poziom elastyczności.

Liczba 8 może być uważana za szczęśliwą, ponieważ wskazuje, że wszystko będzie się dobrze układać i że nie będzie żadnych znaczących niepowodzeń w osiąganiu celów. Jeśli szukasz miłości, ta liczba byłaby idealna ze względu na swoją bardzo ochronną rolę, co oznacza, że ​​powstrzyma innych przed zranieniem twojego serca, a jednocześnie przyniesie szczęście w twoim życiu, pomagając w sprawach związanych z finansami i sprawy biznesowe.

Lwia Brama  to nie tylko numerologia, ale także astrologia i obejmuje Słońce w jego znaku rządzącym przez Lwa i wschodzie gwiazdy Syriusza.

Syriusz jest jedną z najjaśniejszych gwiazd na niebie i jest znany jako nasze Duchowe Słońce. Podczas gdy nasze ziemskie Słońce oświetla nasz fizyczny świat, który jest iluzją, nasze Duchowe Słońce oświetla prawdę naszej ponadczasowej duszy.

Starożytni żyli bardzo w zgodzie z gwiazdą Syrusz, ponieważ wierzyli, że jest to brama do nieba i dom wyższych wibracyjnych istot. Wierzyli, że energia Syriusza zawiera wysoce zaawansowaną mądrość, którą możemy wykorzystać.

ŚWIATŁO Syriusza o tej porze roku było szczególnym i świętym wydarzeniem i oznaczało początek nowego roku w wielu kulturach. Starożytni również obserwowali, co dzieje się z Matką Ziemią.

W starożytnym Egipcie ŚWIATŁO  Syriusza zbiegło się z powodzią Nilu. Uważali to za dar dobrobytu i płodności i tak bardzo szanowali Syriusza, że ​​nawet wyrównali swoje piramidy wraz z jego wzrostem.

Istnieją również teorie, że piramidy działałyby jako przekaźniki, pomagając wzmocnić energię Syriusza, aby z większą łatwością przekazywać i pobierać wiadomości z wszechświata .

Wielki Sfinks ze swoimi cechami lwa, również pasuje do zodiaku Lwa o tej porze roku. Uważa się, że to wyrównanie pomaga w otrzymywaniu Boskich wiadomości od Izydy i Anubisa, bogów połączonych z Syriuszem.

Nie tylko Egipcjanie czcili Syriusza, na całym świecie, od Majów, przez Sumerów, Babilończyków i plemię Dogonów, istnieje silny związek z tą jasną niebieską gwiazdą.

Podczas gdy nasze Słońce jest odpowiedzialne za przesyłanie życia dla naszych ciał fizycznych, zwłaszcza gdy jest w swoim rządzącym znaku Lwa, Syriusz jest odpowiedzialny za przesyłanie życia dla naszych duchowych ciał.

Właśnie dlatego otwarcie Portalu Lwiej Bramy może przynieść przebudzenie i podnieść naszą świadomość na nowe wyżyny.

Oto kilka rzeczy, których możemy doświadczyć wraz z otwarciem portalu:

Uzdrowienia serca: portal Lwiej Bramy aktywuje Czakrę serca. Stare lub nawet obecne rany serca mogą ulec wyleczeniu. Możemy w końcu uwolnić się od żalu i smutku, które obciążyły nasze serca. 

Przebudzenie trzeciego oka: portal Lwiej Bramy aktywuje również czakrę trzeciego oka. Możemy czuć się bardziej intuicyjnie lub dowiedzieć się czegoś nowego o sposobie, w jaki nasza intuicja do nas przemawia. Nasza intuicja  będzie silna i jeśli jest to coś, z czym chcemy więcej pracować, portal Lwiej Bramy to świetny moment na rozpoczęcie swojej świadomej podróży .

POBUDZENIE  Czakr: podczas gdy w naszym ciele mamy siedem głównych czakr lub centrów energii, mamy również setki mniejszych, bardziej  wrażliwych czakr,  które można aktywować i przebudzić podczas Portalu Lwiej Bramy. To pomaga nam dotrzeć do nowej mądrości i wyższej duchowej wiedzy.

Psychiczne przekazy : z wysoką energią wibracyjną Syrusza promieniującą w naszą stronę, istnieje większe prawdopodobieństwo, że otrzymamy przekazy. Mogą one pojawić się w naszych snach, wizjach mogą pojawić się   przesłania od przewodników duchowych  i aniołów . Medytacja  to świetny sposób na otwarcie się na tę energię i otrzymanie wskazówek.

Nawiedzenia: starożytni wierzyli, że Syriusz był domem dla nieba, aniołów i innych ziemskich istot. Pod wpływem energii Portalu Lwiej Bramy jesteśmy bardziej skłonni do otrzymywania wiadomości, snów,  znaków i wizyt od naszych bliskich, którzy odeszli, oraz naszych przewodników duchowych i aniołów stróżów. Spotykanie obcych istot również może być bardziej prawdopodobne.

Wolność:  jedną z najsilniejszych wibracji Syriusza jest  energia wolności. Chodzi o to, że nasze ziemskie Słońce oświetla ten fizyczny świat, który jest iluzją. Ale Syriusz oświetla naszą duszę i duchowe ciała, co jest prawdą. Rozumiejąc to, zyskujemy poczucie wolności.

Pokój : Syriusz ma również bardzo spokojne wibracje, więc spędzanie czasu na łonie natury i medytacja to świetny sposób na wykorzystanie tej spokojnej energii i wykorzystanie jej do leczenia i przywracania umysłu, ciała i duszy.

Kreatywność:   to także bardzo kreatywny czas i doskonała okazja do wypróbowania nowego kreatywnego projektu lub podjęcia działań w kreatywnym projekcie, który chciałeś rozpocząć.

Energia Lwiej Bramy  może połączyć nas z kosmicznym niebem, galaktycznymi częstotliwościami, istotami z wyższych wymiarów i naszą własną intuicją.

Portal Lwiej Bramy sierpień 2023
Portal Lwiej Bramy sierpień 2023

Może również aktywować uzdrawianie serca, ekspansję duchowej mądrości i pomóc nam przebudzić się do naszego prawdziwego potencjału.

W okresie energii Lwiej Bramy  ustaw intencję, w jaki sposób chcesz wykorzystać tę energię, a następnie stwórz rytuał lub praktykę, która pozwoli ci ją okiełznać i pracować z nią.


AFIRMACJE na Portal Lwiej Bramy

  • Przyszłość, której pragnę, manifestuje się właśnie teraz
  • Otaczają mnie ci, którzy rozświetlają moją duszę
  • Pieniądze przychodzą do mnie z łatwością
  • Mieszkam w moim wymarzonym domu
  • Przyciągam relacje oparte na zaufaniu i miłości

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...