niedziela, 30 kwietnia 2023

Majowa pełnia Księżyca dla wszystkich znaków zodiaku

 

ACADEMY OF ENERGY CRD.

Majowa pełnia Księżyca dla znaków zodiaku

W zachodniej astrologii cztery żywioły ognia, ziemi, powietrza i wody są używane do klasyfikowania każdego  znaku zodiaku na grupy o określonych atrybutach. 

ŻYWIOŁY są określane jako życiodajne źródło dla towarzyszących im  zodiaków . Każdy z 12 znaków należy do jednego z czterech żywiołów, co powoduje, że każdy z nich przyjmuje trzy zodiaki. Żywioły są fundamentem, dzięki któremu rodzą się indywidualne tendencje. Znajomość swojego elementu astrologicznego pozwoli ci zrozumieć swoje powiązania z innymi ludźmi i naturą. Elementy podobnie pasują do narzędzi, takich jak karty tarota, które pomagają ci dowiedzieć się więcej o sobie. Zachowaj otwarty umysł i odkryj, jak twój żywioł obejmuje tą pełnie Księżyca w Skorionie ♏

ŚWIĘTA GEOMETRIA-ŻYWIOŁY
ACADEMY OF ENERGY CRD.

Znaki żywiołu ognia  są uzależnione od opinii innych, dlatego są gotowe uzyskać aprobatę za wszelką cenę. Pełnia w maju 2023 to intensywny emocjonalnie okres, warto nad sobą zapanować. 

TRYGON OGNIA
ACADEMY OF ENERGY CRD.

Baran może przesadzić, próbując zwrócić na siebie uwagę partnerów i współpracowników. Konieczne jest zachowanie neutralności: raczej nie będziesz w stanie ugruntować roli lidera, a przywrócenie reputacji biznesowej zajmie bardzo dużo czasu.

 Lwy będą chciały stać się centrum Wszechświata, ale mogą nie kalkulować swojej siły. Egoizm stanie się przeszkodą w relacjach z bliskimi. Konsekwencje walki będą odczuwalne przez długi czas.

 Strzelec, chcąc zadowolić innych, może stracić własną twarz. Nie możesz wierzyć w każde swoje słowo.

TRYGON ZIEMI
ACADEMY OF ENERGY CRD.

Dla znaków żywiołu ziemi dobro materialne jest na pierwszym miejscu. Wszystkie działania i myśli mają na celu poprawę sytuacji finansowej. Bliscy ludzie mogą zmęczyć się rozmową o pieniądzach, możliwe są konflikty. 

 Byk skupi się na pracy: prześladują go ambicje zawodowe. Głównym motywem jest wzrost wynagrodzenia. 

 Panny będą zajęte rozwiązywaniem problemów ekonomicznych. W związku z tym mogą pojawić się nieplanowane wydatki. Nie oszczędzaj na domu i rodzinie: Twoja inwestycja się opłaci. 

 Koziorożce są gotowe zrobić wszystko, aby udowodnić swój wysoki profesjonalizm. Podążaj twardo za swoim celem, nie słuchaj rad z zewnątrz. Jedyne, co może Cię zatrzymać, to problemy zdrowotne spowodowane przepracowaniem.

TRYGON POWIETRZA
ACADEMY OF ENERGY CRD.

Znaki powietrzne podczas majowej pełni będą czuć się wolne od wszelkich zobowiązań. Wewnętrzna wolność to wspaniałe uczucie. Po co planować, skoro możesz cieszyć się tym, co masz w danym momencie. 

 Bliźnięta będą zajęte wyłącznie sobą. Zabiegi wellness i upiększające, masaże, zakupy – wszystko czego potrzebujesz do szczęścia. 

 Waga będzie starała się osiągnąć stan harmonii ze sobą i otaczającym ją światem. Konieczne jest usunięcie z życia wszystkich niepotrzebnych rzeczy, które wywołują negatywne emocje. Pozbądź się starych rzeczy i toksycznych ludzi. 

 Wodnik poczuje się pełen energii: życie jest najlepszym źródłem inspiracji. Ten okres owiany jest szczególną magiczną atmosferą, wszędzie panuje całkowity porządek, wszystko układa się jakby samo z siebie.

TRYGON WODY
ACADEMY OF ENERGY CRD.

Przedstawiciele wodnych znaków zodiaku pod wpływem Pełni Kwiatowego Księżyca dadzą się ponieść swoim doświadczeniom. Aby żyć ciekawie i bogato, nie trzeba aktywnie uczestniczyć w tym, co się dzieje.

 Raki tak bardzo pogrążą się w swoim wewnętrznym świecie, że przestaną się interesować problemami innych. Intuicja podpowie Ci, w którym kierunku musisz się poruszać. To dobry okres na samorozwój, prowadzenie treningów psychologicznych. 

 Skorpionami wiruje wir namiętności: życie osobiste staje się coraz lepsze. Można spodziewać się wykwintnych komplementów, miłych niespodzianek, drogich prezentów. 

 Ryby ogarnie kreatywne "swędzenie": lotu wyobraźni nie można zatrzymać. Zaaranżuj wakacje w domu, zaproś rodzinę do zajęcia się ciekawym hobby:


CZYTAJ WIĘCEJ O TEJ PEŁNI TUTAJ

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska(0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...