niedziela, 30 kwietnia 2023

Zaćmienie Księżyca w pełni w Skorpionie,maj 2023r.-ENERGIA

 

PEŁNIA W MAJU 2023
ACADEMY OF ENERGY CRD.

WITAJCIE 

Przed nami zaćmienie Księżyca w pełni w Skorpionie (05.05.2023r.)Jest to półcieniowe zaćmienie Księżyca, w którym Księżyc w pełni wchodzi w półcień Ziemi, lekko przyciemniając jego jasność. Chociaż nie jest ono tak silne jak całkowite lub częściowe zaćmienie Księżyca, efekty półcieniowego zaćmienia potęgują energie pełni księżyca, czyniąc je wyjątkowo intensywnymi.

Zaćmienia Księżyca w pełni, nawet te półcieniowe, mogą przynieść zakończenia, zamknięcie i transformujące wydarzenia, które przenoszą nas z jednego stanu świadomości do drugiego. Może nastąpić nagła zmiana, która pozwoli nam uwolnić się od przeszłości i skierować nasze życie w nowym kierunku.

Pełnia w maju to magiczny czas, kiedy nie będzie miał barier, życie cieszyć się będzie nieskończonymi możliwościami. Energia może nas trochę przytłaczać, emocje mogą nas chwytać, a intuicja podpowiadać trafne decyzje. Nie będzie  poczucia zguby, nic nie będzie nas naciskać, zmuszać do działania wbrew naszej woli.

 Każdy sam decyduje, jak zagospodarować odkryte atuty. Atmosfera ogólnego samozadowolenia, charakterystyczna dla majowej pełni Księżyca, daje szczególny impuls, sprawia, że ​​zaczyniesz wierzyć w siebie.Ten okres nie będzie trwał długo, ale pobudzi w człowieku wszystko, co najlepsze. Jeśli dostroisz się do właściwej fali, proces przebiegnie sam.

Zaćmienia Księżyca to zawsze potężny czas na uwolnienie rzeczy, których nie chcemy już trzymać. Mają tendencję do naturalnego zamykania wydarzeń i czasami mogą usuwać rzeczy z naszej ścieżki, o których nie zdawaliśmy sobie sprawy, że blokują nasz przepływ.

Przyjrzyjmy się bliżej, jakie przesłania ma dla nas to Zaćmienie, czego możemy się spodziewać i jak możemy pracować w harmonii z tymi kosmicznymi wibracjami

Zaćmienie Księżyca w Skorpionie i magia liczby 5

Jedną z rzeczy, która wyróżnia się podczas tego zaćmienia Księżyca w maju 2023 r., jest część magicznej symboliki i synchroniczności, które za nim stoją. 

Zaćmienie Księżyca w Skorpionie przypada na 5 dzień 5 miesiąca na 14 stopniu Skorpiona. 14 jest również połączona z liczbą 5 (1+4), dzięki czemu energie liczby 5 są widoczne i silne.

5 to liczba zmian, kreatywności, wyobraźni i zabawy. 5 jest również połączona z wszystkimi żywiołami - ziemią, powietrzem, ogniem, wodą i eterem. W astrologii piąty dom jest związany ze znakiem Lwa, miłością, romansem, naszymi dziećmi i rzeczami, które robimy dla zabawy.

Pełnia Księżyca w Skorpionie to energetycznie potężny okres, w którym uczucia i reakcje są wzmożone do granic możliwości. Wpływ znaku wodnego i jego patrona, Plutona, odbija się na wewnętrznym stanie człowieka. Emocje nabierają ogromnej mocy, pozostaje tylko zdecydować, do czego je wykorzystać: 

destrukcji czy kreacji

ACADEMY OF ENERGY CRD.

Pełnia w Skorpionie to świetny czas na pracę nad sobą, uzyskanie dostępu do ukrytych zasobów. Intuicyjne wskazówki pomogą Ci znaleźć właściwy kierunek. Jeśli skupisz się na celu, zaplanuj kroki prowadzące do jego osiągnięcia,na rezultaty nie będziesz długo oczekiwał.

Ten okres ma szczególną energię i siłę: w pełni ujawniać się będzie  potencjał drzemiący w każdym człowieku. Co więcej, nie trzeba  podejmować tytanicznych wysiłków – sprawy załatwią się łatwo i bardzo szybko. Jakby niewidzialny patron był w odpowiednim momencie, pomagał i wspierał. 

Nie zwalnia to jednak nas od aktywnego uczestnictwa w tym, co się dzieje.

Dusza dąży do wygody,ciało do logiki i jasnego planu . Każdy szczegół tego, co będzie się działo podczas pełni Księżyca w maju jest wyraźnie widoczne i zrozumiałe. Na pierwszym miejscu są korzyści materialne, chęć osiągnięcia dobrobytu finansowego. Ponieważ Słońce jest w Byku podczas majowej pełni księżyca, wiele uwagi poświęca się zwykłym ziemskim sprawom. Oddziaływanie tego znaku Ziemi nadaje myślom pewną energię, mającą na celu zmianę rzeczywistości zgodnie z ich potrzebami. Myślenie staje się konkretne, krąg zainteresowań wyraźnie się zawęża. Procesy będą przebiegać z najmniejszymi stratami, jeśli nie będą rozpraszane przez niepotrzebne rzeczy. Doświadczenia nie powinny przeszkadzać, trzeba się poprostu zebrać.

Pod energiami Zaćmienia sprawdź, czy możesz znaleźć wolność, by zaufać, mieć nadzieję i poddać się czasowi swojego życia. Pozwól temu, co przychodzi, i pozwól temu, co odchodzi, odejść.

Zaufaj temu, co zostanie uwolnione z twojego życia podczas tego Zaćmienia. Wykorzystaj go, aby zwiększyć poczucie wolności i przenieść swoje życie do nowego rozdziału, który jest bardziej wyrównany.


CUDOWNEJ PEŁNI 

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

Kontakt: PL. (0048) 570 851 655 UK .(0044) 7511961102

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...