Czakry dłoni -Twoja uzdrawiająca siła energii

Czakry dłoni -Twoja uzdrawiająca siła energii
Czakry dłoni -Twoja uzdrawiająca siła energii

Większość z nas zdaje sobie sprawę z istnienia 7 głównych czakr znajdujących się wzdłuż kręgosłupa, ale czy wiesz, że istnieje wiele innych mniejszych czakr znajdujących się na całym ciele  w tym na twoich dłoniach i stopach? 

Te mniejsze i mikro czakry są rozproszone po całym ciele , i każda służy jako centrum oczyszczenia energii życiowej i przyczynia się do harmonii twojego fizycznego i duchowego ja.

Twoje czakry dłoni są znacznie mniejsze i nie przechowują energii tak jak siedem kluczowych czakr, ale raczej są to ścieżki, którymi uzdrawiająca energia podróżuje tam i z powrotem.  Czakry lewej dłoni obracają się w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, podczas gdy czakry prawej dłoni obracają się w kierunku przeciwnym . 

Tak, w twoich rękach jest ukryta, uzdrawiająca siła energii!

Czakry dłoni należą do najważniejszych, ponieważ uważa się, że dłonie są ośrodkami uzdrawiania i regeneracji w holistycznych metodach leczenia, np. takich jak Reiki. Gdy rozwijamy się duchowo, nasze mniejsze czakry budzą się szczególnie u  osób z naturalnymi darami uzdrawiania oraz u tych, które praktykują uzdrawianie duchoweCzakry w dłoniach są szczególnie potężnymi narzędziami percepcji i uzdrawiania, a ich moc jest łatwo dostępna przy odrobinie świadomości i praktyki.

Technicznie rzecz biorąc, w każdej dłoni znajduje się 7 czakr – jedna pośrodku dłoni, jedna w nadgarstku, a pozostałe 5 w palcach i kciuku. 

Czakry dłoni -Twoja uzdrawiająca siła energii
Czakry dłoni 

To nasze ręce pozwalają nam na interakcję ze światem zarówno na poziomie fizycznym, jak i energetycznym. Uzdrawiająca energia nieustannie napływa i wypływa z twoich rąk. Twoja dominująca ręka wysyła energię do innych, a niedominująca  otrzymuje energię.   Często właśnie te czakry pomogą nam wybrać odpowiedni kryształ lub kartę, ponieważ centra energetyczne w dłoni będą „gorące lub ciepłe”

Gdy rozwijamy się duchowo, centra energetyczne w dłoniach łączą się z czakrą serca, pozwalając nam „czuć” bardziej naszymi rękami i kierować więcej uzdrawiającej energii do naszych rąk. Czakry te mają na celu otrzymanie daru dotyku, aby wyrazić naszą miłość. Kiedy wyrażamy energię serca poprzez ramiona, w dół do rąk, możemy manifestować i używać naszych rąk do tworzenia tego, czego nasze serce chce w świecie fizycznym. Możemy okazywać miłość innym poprzez dotyk i uczynki, a także otrzymywać miłość przez nasze ręce.

Wszystkie nasze punkty energetyczne odbijają się w naszych dłoniach i reprezentują naszą zdolność do tworzenia tego, czego pragniemy i potrzebujemy .

Bóle ramion, rąk i dłoni mogą odzwierciedlać, że nie wyrażasz siebie i nie tworzysz tego, czego chcesz, lub że próbowałeś to zrobić i czujesz, że zawiodłeś, więc wycofałeś całą swoją energię z powrotem do swojego serca.

W dłoniach najpierw rozwija się większa czakra dłoni, możesz poczuć ciepło lub ucisk, mrowienie promieniujące z dłoni.

Następnie otwierają się małe, bardziej wrażliwe czakry palców, dając nam dodatkową wrażliwość przy uzdrawianiu energią.

Czakry dłoni -Twoja uzdrawiająca siła energii

Czakry dłoni  są wspierane przez kolor biały, ponieważ zawiera on wszystkie kolory pozostałych głównych czakr. Tak więc noszenie bieli może pomóc w swobodnym przepływie energii przez nasze dłonie. Ponieważ każdy palec reprezentuje inną czakrę, możesz stać się bardziej świadomy wiadomości kryjącej się za konkretnym bólem palca, posiadając wiedzę o odpowiedniej czakrze. Na przykład, jeśli masz ból w kciuku, może pomóc czakra sakralna i noszenie koloru pomarańczowego. Jeśli masz problem z nadgarstkiem, dowiedz się, jak równoważyć czakrę korzenia (podstawową) i noś kolor czerwony.


Oznaki równowagi  w czakrach dłoni to: otwartość, kreatywność, zdolność do równego i bezwarunkowego dawania i odbierania energii oraz zdolność odczuwania subtelnego przepływu energii w innych.

Oznaki braku równowagi w czakrach dłoni to: niezdolność do przyjmowania energii, trzymanie się kurczowo  spraw, brak połączenia z innymi i światem oraz trudności w proszeniu o pomoc i przyjmowaniu uzdrowienia.

Nadaktywne czakry dłoni: masz potrzebę wszystkiego dotknąć, notoryczne swędzą dłonie, wysypki, kurczowe trzymanie  się problemów, zakupoholizm 

Kiedy możemy przyblokować czakry ,czakrę dłoni  ? 

Np.  gdybyśmy mieli miłość w sercu do osoby i próbowali stworzyć z nią relację, ale ona nie byłaby zainteresowana, wysyłalibyśmy dużo energii przez naszą prawą dłoń i nie otrzymywalibyśmy miłości, której chcieliśmy z powrotem, więc nasza lewa dłoń może zostać zablokowana. 

Kolejny przykład : tracimy  zaufanie, nasz partner od nas odchodzi  tym samym przestaje dawać energię ,przez to nasza prawa dłoń może zostać zablokowana. Może to objawiać się problemami w dłonią, nadgarstkiem, ramieniem czy barkiem 

Funkcje czakr dłoni:

  • Uzdrawianie siebie i innych
  • Aura-  skanowania
  • Wysyłanie i odbieranie energii
  • Pomaga zrównoważyć ciała duchowe, mentalne i emocjonalne
  • Wzmacnia kreatywność
  • Pomagają wyczuć energię kryształów

Czakry stóp są jednym z najbardziej niedocenianych czakr spośród wszystkich czakr, które leczymy. Często zapominamy dać Reiki czakrze stóp podczas leczenia wszystkich innych głównych czakr. Czakra stóp jest jedną z najważniejszych czakr, ponieważ pomaga przekazać Boską Energię Matce Ziemi, co sprawia, że ​​uziemienie jest potężne. Stopy mają korzeń wpuszczony w ziemię. Zdrowa czakra stóp pomaga przekazywać energię do wszystkich czakr, ponieważ energia pochodzi z Ziemi. I o tych czakrach będzie kolejny artkuł .

Ćwiczenia z czakrami stóp i dłoni znajdziesz tutaj  

KURSY , SZKOLENIA , WARSZTAY :

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111