Ćwiczenia -praca z czakrami dłoni i stóp

 

Ćwiczenia -praca z czakrami dłoni i stóp

Ćwiczenie to, jeśli wykonywane konsekwentnie tworzy obwód  energii w czakrach dłoni. Energia ta może być używana do  leczenia, "otwierania" innych czakr.  Pomaga również  w telekinezie (poruszaniu przedmiotami za pomocą swego umysłu) . W celu rozwoju tych umiejętności potrzebna jest potężna  aura aby móc oddziaływać na aury obiektów. 

To ćwiczenie  powinno być wykonywane przynajmniej raz dziennie, aby  uzyskać swobodny przepływ energii przez czakry rąk. 

1. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Spróbuj wejść w  trans, im poziom koncentracji większy, tym  lepsze wyniki, zwłaszcza na początku tego ćwiczenia. Po otwarciu  i ustanowieniu przepływu energii w czakrach czynności te można  robić wszędzie. 

2. Ułóż dłonie zwrócone wewnętrzną stroną do siebie, prawie dotykając opuszkami palców i odpręż  się. (Palce mogą być lekko wygięte jak na rysunku).  

3. Skup się teraz całkowicie na swoich rękach, zwłaszcza na dłoniach.  

4. Będąc ciągle całkowicie skoncentrowanym, zacznij odczuwać ciepłą emanację i energię między  dłońmi. 

5. Zacznij powoli odsuwać ręce od siebie na ok. 5 lub mniej cm i z powrotem do odległości, w której palce prawie się stykają. Spróbuj poczuć energię między dłońmi. Im więcej ćwiczysz, tym silniejsza staje się Twoja energia, poruszajcie ręce do i od siebie, coraz dalej i dalej aż będziesz mógł ją poczuć  przy półmetrowym, lub większym rozstawie rąk.  

6. Wizualizuj sobie kulę gorącego, białego ognia, światła  jak  Słońce (powyższa ilustracja). Później będziesz mógł używać kolorów. Poczuj ciepło i energię z tej kuli ognia  między dłońmi. Możesz to odczuć jako mrowienie lub  pulsowanie. Dla niektórych może to nawet być chłód. Ważne  jest, aby ta energia płynęła oraz abyś ją czuł.  

7. Pozwól teraz aby Twoje ramiona zwisały w dół i w  pełni się zrelaksowały. Skup się na energii płynącej w dół  z ramion do rąk. Może to sprawiać wrażenie mrowienia, a  niższe partie Twoich ramion oraz rąk mogą sprawiać  wrażenie napompowanych. Jest to znak, że energia płynie.  Teraz powtórz czynności od 5 do 7

8. Powyższe ćwiczenie wykonaj 4 razy.  

To ćwiczenie powinno być wykonywane każdego dnia tak długo jak trzeba aby naprawdę otworzyć czakry dłoni i ustalić stały przepływ energii. Wraz z odpowiednią praktyką, powinieneś być w stanie wyczuć silną energię między swoimi rękami, gdy będą one od siebie oddalone o więcej niż ok. 30 cm  Po osiągnięciu silnego pola energetycznego w swoich rękach, ćwicz rozszerzenie tej energii do  koniuszków dłoni aby otworzyć i te czakry. 

ĆWICZENIA - CZAKR STÓP

  • To ćwiczenie wykonaj na stojąco. 
  • Zrelaksuj się i „wdychaj”  energię przez spody stóp, głównie pięty. Czakry stóp są bezpośrednio  powiązane z czakra podstawy i sakralną. Może to także doprowadzić do  pobudzenia Twoich narządów płciowych jako że stopy są powiązane z orgazmem.  
  • Dalej wciągaj energię poprzez stopy do czakry podstawy, wzdłuż  kręgosłupa a potem niech wylatuje przez czakrę korony. Kontynuuj takie  wdychanie energii przez kilka minut.  Czakry stóp są bardzo ważne przy umiejętności wciągania energii. Jest to  istotne przy leczeniu siebie, innych oraz działaniach magicznych. 
Przydatny artykuł: Czakry dłoni-Twoja moc

KURSY , SZKOLENIA , WARSZTAY :

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111