środa, 20 października 2021

Cud uzdrawiania dłońmi -Reiki

Cud uzdrawiania dłońmi -Reiki
Cud uzdrawiania dłońmi -Reiki 

WITAJCIE CUDOWNI ❤
Czy kiedykolwiek patrzyłeś na swoje dłonie z zachwytem? Większość z nas prawdopodobnie nigdy nie wyobrażała sobie, że pewnego dnia będziemy kierować boską uzdrawiającą energię przez nasze ręce. To jak magiczne zjawisko i coś, co wykracza poza pojmowanie obecnego naukowego zrozumienia. Kiedy po raz pierwszy dostrajamy się i doświadczamy niezliczonych wrażeń, które Reiki przynosi nam w dłonie, przez chwilę czujemy się podekscytowani. Ale z czasem przyzwyczajamy się do tych wrażeń, tak jak przyzwyczajamy się do wszystkiego, co życie ma do zaoferowania.

Ale co by było, gdybyśmy mogli zachować to początkowe poczucie zachwytu z dziecinną niewinnością? Być może zauważyłeś, że młodsze dzieci są często pełne zdumienia. Najdrobniejsze szczegóły, które ledwo zauważają dorośli, dostrzegają małe właśnie  dzieci. Myślę że  jest wiele rzeczy, których powinniśmy się nauczyć od dzieci. Świadomość, że nasze dłonie są magicznymi narzędziami, może nam pomóc docenić i cieszyć się naszą podróżą z Reiki o wiele bardziej.

Poświęć teraz chwilę, aby zatrzymać się i spojrzeć na swoje dłonie.

Jakie to uczucie? 

Czy wywołało to uśmiech na Twojej twarzy?  

To dlatego, że Twoje Wyższe Ja uśmiecha się do ciebie przez twoje uzdrawiające ręce.

Czy to wniosło ciepło do twojego serca?  

To dlatego, że Twoje dłonie odzwierciedlają miłość Twojego własnego serca z powrotem do ciebie.

Czy rozpaliło poczucie cudu i magii?  

To dlatego, że Wszechświat jest magicznym miejscem i jesteś tutaj w fizycznej formie, aby cieszyć się tą magią.

Czy poczułeś się pobłogosławiony i wdzięczny?  

Dzieje się tak, ponieważ twoje ręce są twoją bramą do Ducha, podczas gdy doświadczasz życia w ludzkim ciele i jak najlepiej wykorzystujesz swój czas na Ziemi!

Czy twoje dłonie się rozgrzały?  

To dlatego, że są naturalnymi instrumentami leczniczymi dostarczającymi odżywczej energii Wszechświata na wyciągnięcie ręki!

Energia przepływająca przez nasze ręce jest po prostu kolejną manifestacją naszej własnej jaźni. Pochodzi z naszej Wyższej lub Uniwersalnej Jaźni. Nie przekazujemy czegoś, co jest od nas oddzielone. Bądź cały czas świadomy tej prawdy.

Cud uzdrawiania dłońmi -Reiki
Wszyscy wiemy, jak cudownie jest trzymać się za ręce z ukochaną osobą. To nas zbliża. Ręce niemowląt i małych dzieci mają boski charakter. Już sam delikatny dotyk dziecięcej dłoni sprawia, że ​​jesteśmy radośni i jest to zjawisko uniwersalne. Dotyk dziecka może przywołać w naszej świadomości ukryte wspomnienia o naszym wrodzonym stanie miłości.

 Kiedy delikatnie dotykamy kogoś, kto jest chory  ma to moc ukojenia i uzdrowienia. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, dlaczego ich ręce mają taką moc, ale prawie każdy na świecie tego doświadczył. W przypadku uzdrawiania Reiki nie musimy nawet dotykać odbiorcy. Sama obecność naszych uzdrawiających dłoni na ciele odbiorcy fizycznie czy na odległość wprowadza go w stan głębokiego relaksu.

Jesteśmy o wiele bliżej Ducha, niż nam się wydaje, tak blisko, jak nasze ręce są od nas oddalone . Świadomość tego może pomóc nam poruszać się przez życie, wiedząc, że nasze Wyższe Ja jest właśnie tam, gdzie my  jesteśmy.

Gdy przemierzamy drogę życia, napotykamy drogi, które są super gładkie i inne, które są raczej wyboiste. Doświadczamy niezliczonych stanów emocjonalnych, w tym ogromnego szczęścia, okresowej melancholii, ognistej złości i wszystkiego innego, co jest częścią bycia człowiekiem.

Cud uzdrawiania dłońmi -Reiki

 Przez to wszystko światło w naszych rękach jest stałą obecnością i delikatnym przypomnieniem naszej wyższej prawdy – która jest niezmienna, zawsze kochająca, zawsze spokojna i wiecznie szczęśliwa. Kiedy poczujesz się zagubiony w tym oszałamiającym labiryncie ludzkiego życia, spójrz na swoje dłonie, a uśmiech ponownie rozświetli Twoją twarz! 

Kochanie , ten uśmiech jest Twoim własnym boskim odbiciem i światłem skierowanym na Twój Wyższy Dom

W miłością wdzięczna ....

Zapraszam na seminarium Reiki TUTAJautor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...