środa, 31 marca 2021

Proste techniki i wskazówki jak rozwijać zdolności parapsychiczne:

 

 Nauczenie się, jak rozwijać zdolności parapsychiczne, jest możliwe poprzez ćwiczenie pewnych technik, aby wzmocnić swoją naturalną intuicję. Możesz nie zdawać sobie sprawy, że posiadasz takie  zdolności , dopóki nie wykorzystasz i nie obudzisz swojej wrodzonej natury parapsychicznej podczas procesu rozwoju.

Jak rozwijać zdolności parapsychiczne

Pierwszym wyzwaniem w rozwijaniu zdolności parapsychicznych jest otwarcie umysłu. Jeśli potrafisz sobie wyobrazić i zaakceptować możliwość, że twój umysł ma ukryte obszary, które tylko czekają, aż się do nich włączysz, masz większe szanse na odkrycie określonych talentów, takich jak jasnowidzenie, jasnosłyszenie, empatia i inne zdolności parapsychiczne .


Technika pierwsza: otwórz swój umysł codzienną medytacją

Możesz ćwiczyć medytację, aby połączyć się ze swoją podświadomością i uzyskać dostęp do tych nieużywanych obszarów mózgu. Medytacja zwiększa zdolność koncentracji i poprawia zdolność obserwacji.

Dyscyplina medytacji ustanawia połączenia psychiczne

Medytacja może pomóc ci dostroić się do różnych psychicznych percepcji, ponieważ toruje drogę do głębszej świadomości. Medytacja pozwala na ponowne połączenie się z wyższą jaźnią i wyjście poza ten świat do królestw duchowych po drugiej stronie.

Ustanowienie osobistej ścieżki do boskiego królestwa

Za każdym razem, gdy medytujesz, wzmacniasz swoje połączenie z drugą stroną, jednocześnie napełniając swoje zdolności psychiczne pozytywnymi boskimi energiami. Ostatecznie wszystko, co musisz zrobić, to skupić się na połączeniu, a zostaniesz podłączony.

Technika druga: ćwicz wizualizację, aby odblokować jasnowidzenie

Wizualizacja jest podobna do marzeń, tylko że masz określony cel do spełnienia w ramach wyobraźni. Oznacza to, że skupisz się na osiągnięciu tego celu i zamanifestowaniu go w swoim życiu poprzez sztukę kreatywnej wizualizacji .

Rozwiń umysł i kontynuuj naukę

Nauka widzenia trzecim okiem

Wizualizacja nie tylko manifestuje twoje pragnienia, ale uczy cię widzieć poza fizycznym wzrokiem. Kiedy angażujesz swoją wyobraźnię w stanie medytacji, przywołujesz utajone zdolności psychiczne, takie jak jasnowidzenie. Ta praktyka otwiera twoje trzecie oko i wzmacnia twoje umiejętności, aby dostarczyć ci przeczuć i innych informacji na temat przyszłości.

Technika trzecia: odblokuj zdolność jasnosłyszenia

Sztuka psychicznego słuchania znana jest jako jasnosłyszenie. Możesz zwiększyć tę zdolność, używając słuchu fizycznego, aby dostroić swoje zdolności jasnosłyszenia. Częstotliwość lub wibracje dźwięków mogą podnieść twoją częstotliwość osobistą. Skutkuje to podniesieniem częstotliwości bliżej częstotliwości wyższych sfer i tych eterycznych poza nimi, ułatwiając komunikację poprzez jasnosłyszenie.

Jasnosłyszenie
Academy of Energy 

Wzmocnij te zdolności poprzez dźwięk

Jednym z najlepszych sposobów na rozwinięcie zdolności jasnosłyszenia jest dźwięk. Chcesz dyskryminować wybrane dźwięki. Wybieraj tylko muzykę i instrumenty muzyczne, które generują dźwięki o wyższej częstotliwości. Muzyka lub tony o niższej częstotliwości obniżą częstotliwość tylko przy gęstszych wibracjach.

 • Muzyka klasyczna to tylko jeden z przykładów muzyki o wyższych częstotliwościach.
 • Instrumenty smyczkowe zapewniają dźwięki o wyższych wibracjach.
 • Misy to wyjątkowe sposoby na podniesienie częstotliwości.
 • Zadaj pytanie i poczekaj na odpowiedź

Możesz połączyć medytację i dźwięk, aby otworzyć swoje zdolności jasnosłyszenia. Po nawiązaniu połączenia zadaj pytanie, a następnie poczekaj w ciszy na odpowiedź. Ta praktyka dźwięku, medytacji i ciszy nauczy Cię rozwijania talentu jasnosłyszenia, dzięki czemu możesz po prostu wyłączyć otaczający Cię hałas i posłuchać, co duch ma do powiedzenia.

Technika czwarta: Połącz się ze zdolnością jasnowidzenia

Jasnowidzenie jest często nazywane jasną wiedzą, jasnym rozpoznaniem lub po prostu wiedzą . Jeśli posiadasz jasnowidzenie, możesz wyczuć obecność duchów i innych bezcielesnych istot. Ponadto masz nagłą wiedzę o innych ludziach, nawet tych, których nigdy nie spotkałeś. Ta zdolność jest jak pobieranie programu na komputer, tylko że to Ty jesteś komputerem.

Połącz się ze zdolnością jasnowidzenia

Medytacja i czakra trzeciego oka

Trzecie oko jest twoją bramą do jasnowidzenia. Trzecie oko jest szóstą czakrą główną, która zapewnia bezpośredni dostęp do czakry korony, która otwiera się i daje dostęp do boskości i królestwa oświecenia. Możesz odblokować i stymulować czakrę trzeciego oka ,np. powtarzając starożytne mantry . Możesz także nosić i używać kryształów czakry, aby pomóc w otwarciu trzeciego oka.

Technika piąta: Obudź zdolności empatii

Empatie są jak magnesy na emocje innych ludzi. Ta umiejętność może powodować zamieszanie, gdy nie jesteś w stanie odróżnić swoich emocji od emocji innych ludzi. Możesz rozwinąć zdolności empatii , ucząc się wyrywać z cudzych emocji.

Obudź zdolności empatii

Ustal swoją emocjonalną podstawę

Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić, jest ustalenie podstawy dla swoich emocji. Podobnie jak mierzenie temperatury, każdą sesję treningową chcesz rozpocząć od oceny swojego stanu emocjonalnego. Gdy już ustalisz, jak się czujesz, możesz psychicznie dotrzeć do innej osoby i z empatią spróbować odebrać to, co czuje ta osoba.

 • Skoncentruj się tylko na drugiej osobie.
 • Weź udział w rozmowie.
 • Zablokuj wszelkie hałasy .
 • Słuchaj poza wypowiadanymi słowami.
 • Zwróć uwagę na język ciała.
 • Spójrz poza fasadę, którą osoba ci przedstawia.

Technika szósta: rozwijaj swoje medium

Możesz nawiązać komunikację z duchami i przewodnikami duchowymi . Poprzez medytację i łączenie się z naturą rozwiniesz większe zaufanie do swoich umiejętności. Gdy wzmocnisz się w swoich zdolnościach psychicznych i podniesiesz częstotliwość, będziesz miał kontakt z duchami i przewodnikami duchowymi. Te duchowe relacje mogą dostarczyć ci wiedzy i pomóc w łączeniu pogrążonych w żałobie z ich zmarłą ukochaną osobą.

Twój związek z przewodnikami duchowymi

Przewodnik duchowy może być z tobą przez krótki czas lub przez całe życie. Kiedy się zmieniasz i wzrastasz, twoje duchowe potrzeby zmieniają się i rosną. Przewodnik, który pomoże ci na początku, może nie być dla ciebie idealnym przewodnikiem, gdy wzmocnisz te umiejętności, więc rosną i stają się bardziej zaawansowane.

Technika siódma: popraw, i rozwijaj swoją intuicję

Jednym z największych wyzwań w nauce rozwijania zdolności parapsychologicznych jest zaufanie sobie. Twoje naturalne zdolności intuicji są silniejsze, gdy jesteś małym dzieckiem, chyba że zostałeś wychowany, aby ufać swoim uczuciom. Często zachęca się dzieci do ignorowania intuicji, gdy rodzice mylą ją z nierealistycznymi lękami.

Wizualizuj okiem umysłu

Ponownie nauczysz się ufać swojej intuicji

Najważniejszym krokiem do odzyskania pewności siebie i zaufania do swojej intuicji jest przełamanie starego nawyku automatycznego odrzucania uczuć i wrażeń, jakie masz na temat ludzi, miejsc i sytuacji. Zamiast tego skup się na tym, co stara się ci powiedzieć twoja podświadomość. Powinieneś poświęcić trochę czasu na rozważenie otrzymywanych informacji, a następnie zareagować na nie lub odrzucić.

Technika ósma: odkryj i rozwiń swoje umiejętności psychometryczne

Psychometria to psychiczna zdolność trzymania lub dotykania przedmiotu i otrzymywania informacji o osobach, które były właścicielami lub trzymały / dotykały przedmiotu. Doświadczeni jasnowidze  intuicyjnie mogą czytać właściciela i ujawniać wnikliwe informacje o osobie.

odkryj i rozwiń swoje umiejętności psychometryczne

Poćwicz czytanie informacji o obiektach

Ćwicz swoje umiejętności psychometryczne, dotykając przedmiotów i otwierając umysł, aby otrzymać informacje w nich przechowywane. Powinieneś najpierw ustawić się w bańce ochronnego białego światła lub innej postaci ochronnej tarczy To uchroni cię przed empatyczną pułapką polegającą na przyjmowaniu emocji właściciela obiektu jako własnych.

Technika dziewiąta: nauka widzenia aury

Możesz nauczyć się widzieć aury , używając jednej z metod otwierania trzeciego oka. Uważa się, że otwarcie trzeciego oka również tworzy ścieżkę do tej zdolności. Po opanowaniu techniki poświęć czas na praktykę każdego dnia. Możesz użyć tej umiejętności wraz z Reiki lub innymi rodzajami pracy z energią, aby ocenić różne warstwy energii danej osoby.

Łatwe kroki do zobaczenia aury

Będzie to wymagało praktyki, ale możesz użyć szybkiej techniki widzenia aur. Dzięki wytrwałości w końcu zaczniesz dostrzegać mgłę koloru otaczającą ludzi. Każdy kolor wskazuje na stan fizyczny i psychiczny tej osoby.

 • Rozpocznij ćwiczenie, aby zobaczyć aurę, przechodząc w stan medytacji.
 • Postęp w wizualizacji poszczególnych kolorów.
 • Kiedy poczujesz się pewnie w swojej technice, spróbuj zobaczyć aurę osoby.
 • Poproś ochotnika, aby usiadł z tobą spokojnie, podczas gdy ty skupiasz się na zarysie tej osoby.
 • Pozwól swojemu spojrzeniu stracić ostrość i zobacz, czy potrafisz wykryć aureolę koloru otaczającą tą osobę .
Zapraszam na kurs gdzie nauczysz się tej techniki oraz będziesz potrafił aurę oczyścić TUTAJ

Technika dziesiąta: Opanowanie projekcji astralnej

Projekcja astralna to kolejny sposób na ponowne połączenie się z królestwami poza tym światem. Podczas gdy projekcja astralna jest czymś, co każdy robi podczas snu, niewiele osób pamięta swoje podróże, a tym bardziej nie kontroluje swoich nocnych lotów. Jako medium możesz nauczyć się przejmować kontrolę nad swoimi podróżami astralnymi.

Astralna projekcja dla duchowego oświecenia

Podczas medytacji możesz ćwiczyć  z projekcją astralną. Gdy osiągniesz biegłość, będziesz mógł podróżować przez dowolny wymiar swojej podróży do oświecenia.

Wskazówki dotyczące rozwijania zdolności parapsychicznych

Możesz wybrać preferowaną technikę, aby rozwinąć określoną zdolność parapsychologiczną. Kilka pomocnych wskazówek i konkretnych narzędzi może sprawić, że proces będzie wydajniejszy i szybszy.

 • Prowadź dziennik, aby śledzić postępy w rozwoju .
 • Połącz się z naturą, spacerując, pracując w ogrodzie, medytując lub wykonując inne zajęcia na świeżym powietrzu.
 • Przyjmij sztukę pozytywnego myślenia, aby negatywne myśli nie hamowały twoich postępów.
 • Kontynuuj  naukę wyostrzenia zdolności parapsychologicznych.
 • Wyeliminuj strach ze swojego słownictwa.
 • Praktykuj codzienną medytację.
 • Słuchaj muzyki, która rezonuje z Twoim sercem i duszą.
 • Otocz się obiektami o wysokiej wibracji / częstotliwości, takimi jak kryształy i duchowe ikony / talizmany.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym medium, nauka rozwijania swojego psychicznego "ja" jest jak sportowiec podejmujący fizyczne treningi. Wzmocnisz te zdolności za każdym razem, gdy będziesz ćwiczyć mięśnie psychiczne, aby zwiększyć i wzmocnić towarzyszące zdolności psychiczne.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

Kontakt: PL. (0048) 570 851 655 UK .(0044) 7511961102

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...