Afirmacje przywracające równowagę każdej czakrze

 

Afirmacje -CZAKRY
Afirmacje przywracające równowagę każdej czakrze:

🔴 PIERWSZA CZAKRA:
Jestem gotów odpuścić wszystkie lęki, zmartwienia i sytuacje związane z pieniędzmi, karierą, bezpieczeństwem i ochroną. Wiem, że jestem doskonale chroniona i że wszystkie moje potrzeby są obficie zaspokojone.
🟠 DRUGA CZAKRA:
Uwalniam wszystkie moje zranienia .Wyrzekam się wszelkich lęków i negatywnych myśli, które uniemożliwiają mi odczuwanie spokoju, harmonii i równowagi. Wszystkie moje myśli i emocje płyną harmonijnie. Wszystkie moje pragnienia są doskonale zrównoważone.
🟡 CZAKRA TRZECIA:
Jestem gotów uwolnić się od wszystkich lęków i sytuacji związanych z władzą i kontrolą. W pełni akceptuję swoją wewnętrzną moc, w porządku jest kontrolowanie mojej mocy i używanie jej dla ostatecznego dobra własnego i dobra innych
🟢 CZWARTA CZAKRA:
Dobrowolnie uwalniam wszelkie lęki i zmartwienia związane z dawaniem i otrzymywaniem miłości. Moje serce jest otwarte i swobodnie przepływa przez nie miłość do siebie i innych. Pozwalam sobie łatwo dawać i otrzymywać miłość.
🔵 PIĄTA CZAKRA:
Dobrowolnie uwalniam wszelki strach i negatywność, które uniemożliwiają mi wyrażenie mojej prawdy. Z miłością mówię swoją prawdę i pozwalam, aby moje Wyższe Ja przemawiało przeze mnie. Używam moich słów, aby tworzyć piękno na tym świecie.
🟣 SZÓSTA CZAKRA:
Dobrowolnie uwalniam wszelkie lęki przed patrzeniem w przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Uwalniam wszelkie obawy, jakie mam przed zobaczeniem Prawdy. Moja wizja jest doskonale uporządkowana i oświetlona miłością, ufam swojej intuicji.
⚪️ SIÓDMA CZAKRA:
Pozwalam światłu rozpuścić wszelkie bariery, które uniemożliwiają mi otrzymanie mądrości i przewodnictwa. Porzucam wszelki strach i otwieram się na słuchanie mojej Duszy i Wyższego Ja.
Jestem w równowadze i harmonii z całym Wszechświatem!!”
Cristin Muntean
Cudownego czasu kochani ❤🙌🏻❤
Ściskam i zapraszam na :
Szkolenia-warsztaty-sesje
Reiki🙌🏻
Kroniki Akaszy📜
Reiki Kundalini 👌
Czakroterapia & Aura 🧘
Spiritual life Coach 💫
Animal Reiki 🐾

Komentarze