Sekrety Manifestacji Mocy

 

https://www.academyofenergy-crd.com/
AacademyOfEnergy-CRD
To prawda, że ​​jesteś wyjątkowy , jednak myślenie jest tylko jedną ścieżką energetyczną musisz wiedzieć że istnieje wiele ścieżek. 
Pozytywne myślenie samo w sobie niekoniecznie wystarcza, aby zmienić rzeczywistość. 
Jest to powolna i niepewna metoda towarzysząca nam  przez życie. Prawda jest taka, że samo  ​​uczucie pojawia się przed myśleniem. W rzeczywistości nie uczymy się myśleć poznawczo, dopóki nie osiągniemy wieku około 18 miesięcy, ale czujemy  dużo wcześniej, nawet w łonie przed urodzeniem. Uczucie jest tajnym składnikiem manifestowania twojej rzeczywistości.
Jak więc zdobyć to, czego naprawdę chcemy w życiu?
 Musimy działać na co najmniej 4 poziomach, 4 różnych rzeczywistościach, 4 Wszechświatach.

Królestwo Ducha

Medytuj swoją manifestację na zrelaksowanym i głębokim poziomie świadomości.

Umysł intelektualny

Myśl pozytywnie, uznając ciemność, ale nie rozmyślaj nad nią. Nie skupiaj się na ciemnych myślach, one istnieją i mają moc, więc nie wzmacniaj ich, poświęcając im dużo uwagi.

Kraina emocjonalna

Jest tu dużo mocy, do której często nie ma dostępu, aby uzyskać to, czego chcemy. Wykorzystaj swoje uczucia i ukierunkuj energię, aby uzyskać to, czego chcesz. Podążaj za swoją pasją. Jeśli chcesz pomagać ludziom, ponieważ to sprawia, że ​​czujesz się dobrze, skoncentruj się na osiągnięciach i satysfakcji, aby wnieść więcej pieniędzy do swojego życia, jeśli tego właśnie chcesz. Lub wykorzystaj te uczucia, aby uzyskać więcej kontaktów z ludźmi, abyś mógł im również pomóc. To wszystko zależy od ciebie co na daną chwilę  jest ci naprawę potrzebne 

Świat fizyczny

Podejmij wysiłek fizyczny, aby zrealizować swoje marzenia!!!!!
Możemy wymyślić dowolną liczbę uroczych opowieści fantasy o tym, jak chcemy, aby nasze życie wyglądało , ale podjęcie właściwej akcji fizycznej w kierunku tych snów, marzeń jest absolutnie niezbędnym etapem manifestacji.
Przykład ;chcę być kimś, mieć jakąś pozycje w super prosperującej firmie-
ale nie szukam pracy, nie złożyłam tam CV, siedzę na kanapie i nie robię nic 
Niestety marzymy ,śnimy ,pragniemy  ale czekamy na to że samo coś  przyjdzie.
Uwierz mi ,nic samo nie przyjdzie !!! 
Zanim inkarnowaliśmy się na Ziemi, wszyscy ustaliliśmy szereg parametrów naszego życia. Zrobiliśmy to, aby uczyć się i wyrastać w wyższe wibracje. Zdecydowaliśmy się, czy będziemy mężczyzną czy kobietą, wybraliśmy, z jakimi duchami będziemy mieli do czynienia ponownie (mając nierozstrzygnięty bagaż duchowy w poprzednich wcieleniach) i ogólnie namalowaliśmy obraz tego, jak wyglądałoby nasze życie. 
Gdy ewoluujemy duchowo i wypracowujemy naszą Karmę, zyskujemy większą odpowiedzialność i większy wybór parametrów, które wcześniej wprowadziliśmy 
Zauważysz, że powiedziałam „szeroko namalowany obraz”. Oznacza to, że każdy ma wybór co do codziennych czynności. Stopień wyboru zależy od tego, jak daleko rozwiązaliśmy naszą Karmę i oświeciliśmy pole energetyczne we wszystkich naszych ciałach, w tym duchowych, mentalnych, emocjonalnych i fizycznych.
Jeśli teraz zdecyduję, że chcę być mężczyzną, to w zasadzie jest już za późno, ponieważ już przed przybyciem zdecydowałam w Duchu, że będę kobietą. 
Nawet jeśli mam zmianę płci (co jest mało prawdopodobne!), Czy będę prawdziwym mężczyzną czy tylko kobietą, która miała zmianę płci? 
Nie mam uczuć mężczyzny i nawet gdybym mogła je wytworzyć, czy to uczyniłoby mnie mężczyzną?
 Nie, nie jestem mężczyzną i na bardzo głębokim poziomie nie chcę być .
*Teraz dla ludzi, którzy mieli zmiany płci, i to w ich istocie, to jest odpowiedni krok. 
Być może postanowili to zrobić w Duchu. 
Mówię, że kładziemy w Duchu szereg wpływów, które wpłyną na nasze życie i od nas zależy ewolucja i odzyskanie mocy manifestacji, która jest bosko nasza.
Masz moc wyboru w manifestowaniu tego, CZEGO  chcesz, i masz wpływ na swoje   życie  by wyglądało  tak jak sobie wymarzyłeś 
Wybieraj więc mądrze i pracuj nad swoimi marzeniami w jak największej liczbie wymiarów. 
Możesz przekształcić swoje marzenia w rzeczywistość i pracować z parametrami, które wyznaczyłeś, zanim przybyłeś na tę planetę.
ŻYCZĘ CI WSZYSTKIEGO DOBREGO -nie czekaj na cud bo w samej istocie nim jesteś .

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

Kontakt: PL. (0048) 570 851 655 UK .(0044) 7511961102

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111