Jak aktywować zdolność samoleczenia?

Jak aktywować zdolność samoleczenia

Posiadasz całą moc, mądrość i wiedzę, których potrzebujesz, aby uzdrowić swoje ciało, umysł i duszę, bez względu na to, przez co przechodzisz lub czego doświadczasz. Twoje ciało jest tak potężne, tak inteligentne i tak zdolne, że nie powinieneś wątpić w jego zdolność do leczenia.

Twoje ciało mieści nie tylko krew i narządy, ale także duszę, która jest nieskończoną, nieograniczoną energią, która może naprawdę zdziałać cuda, jeśli jesteś oczywiście  na nie otwarty.

Być może słyszałeś o ludziach leczących swoje ciała, pozbywających się  chorób zagrażających życiu lub doświadczających spontanicznych uzdrowień. Wszystko to jest możliwe i dostępne dla każdego.

Uzdrowienie niekoniecznie oznacza, że ​​będziesz  całkowicie wolny od objawów fizycznych, ale pozwali ci poczuć spokój oraz pomoże zaakceptować twoją sytuację.

Oczywiście fizyczne objawy mogą zniknąć, czasami nawet w ciągu  jednej nocy, ale nie zawsze jest to celem leczenia.

Prawdziwe uzdrowienie następuje najpierw na poziomie emocjonalnym i duchowym, a następnie przenosi się do sfery fizycznej.

Z tego powodu czasami konieczne jest zakończenie pracy wewnętrznej, zanim będzie można rozpocząć prace zewnętrzne.

Czasami twoje uzdrowienie może przyjść w formie zmiany energii lub przesunięcia emocjonalnego. Innym razem może przybrać formę fizycznej transformacji.

Jak aktywować swój potencjał samoleczenia?

Nie ma miejsca dla ego, jeśli chodzi o samoleczenie. Oznacza to, że musisz zostawić swoje ego na boku i wejść w wibrację swojej duszy. Czasami musimy stawić czoła fizycznym, emocjonalnym, psychicznym, a nawet duchowym wyzwaniom lub chorobom, aby dotrzeć do miejsca, w którym powinniśmy być, co również należy uhonorować.

Aby mogło dojść do prawdziwego leczenia, wszystkie osobiste korzyści ego muszą zostać pozostawione za drzwiami, a twoje prawdziwe pragnienie uzdrowienia musi pochodzić z chęci wejścia na najwyższą ścieżkę, która jest poza twoim racjonalnym umysłem.

Musisz także naprawdę chcieć uleczyć i uwolnić się od wszelkich przywiązań lub uczuć, zależności, które stworzyłeś w życiu osobistym lub choroby.

Czasami jesteśmy tak przyzwyczajeni do bycia „chorymi”, że nasze ego zaczyna cieszyć się litością i uwagą, która się z tym wiąże.

Wiedz, że aby zostać uzdrowionym, należy to całkowicie zrzucić i odpuścić.

Aby się wyleczyć, musisz być w 100% chętny i gotowy do uzdrowienia. 

Oprócz poczucia gotowości musisz także pozwolić sobie na  otwarcie się na możliwość wyzdrowienia. Musisz wierzyć w potencjał własnego ciała do samouzdrowienia i musisz być otwarty na fakt, że możesz natychmiast uleczyć swoje życie. Kiedy już otworzyłeś się na taką możliwość, musisz cofnąć do tyłu  i pozwolić na to.

Pomocne może też być poproszenie o pomoc i wskazówki swoich przewodników duchowych lub aniołów stróżów.

Są zawsze wokół ciebie i zawsze gotowi do pomocy, o ile jesteś gotów usłyszeć ich przesłania.

Przygotowanie 

1. Zostaw swoje ego za drzwiami - uzdrowienie może nastąpić na każdym poziomie, a wynik może nie być taki, jakiego oczekuje twoje ego.

2. Musisz chcieć być uzdrowionym. Musisz chcieć w pełni uwolnić się od swojej choroby i porzucić ją oraz zrezygnować z osobistych lub egoistycznych korzyści związanych z uzdrowieniem.

3. Musisz być otwarty na ideę natychmiastowego uzdrowienia i być gotowy na to.

4. Poproś o pomoc swoich aniołów lub przewodników duchowych.

5. Kiedy już przyjęliście ideę uzdrowienia, musicie pozostać otwarci na pojawiające się znaki, przesłania i synchronizacje. Musisz być gotowy do podjęcia zainspirowanych przez Boga działań, aby pomóc w procesie leczenia.

6. Podaj czas procesu. Uzdrowienie musi nastąpić najpierw energetycznie, a jeśli jesteś zbyt pochłonięty swoimi egoistycznymi pragnieniami i potrzebami, możesz przegapić subtelne zmiany wibracji. Po aktywowaniu procesu leczenia musisz pozostać otwarty, akceptujący i wdzięczny.

Aktywacja Twojego uzdrowienia

Kiedy już przygotujesz się na otrzymanie uzdrowienia, musisz je aktywować, dając do zrozumienia swojemu ciału i duszy, że jesteś gotowy.

Twoja dusza zawiera mądrość, która cię uleczy, a będąc gotowym, możesz odblokować tę mądrość i sprawić, by zaczęła obowiązywać.

Oto jak….

Znajdź spokojne miejsce. Usiądź i medytuj przez kilka minut, aby oczyścić umysł.

Połóż prawą rękę na brzuchu, a lewą na sercu. Delikatnie wdychaj i wydychaj powietrze .

Zacznij wyobrażać sobie złote światło otaczające całe twoje ciało. Wyobraź sobie to złote światło wędrujące przez twoje ciało od palców u nóg aż do głowy. Gdy otacza cię światło, wyobraź sobie, że wchodzi do twojego ciała przez czubek głowy i idzie w dół przez kręgosłup.

Kontynuuj medytację nad tym obrazem przez co najmniej 3 do 5 minut, aż poczujesz się silny w twoim umyśle.

Obserwując, jak złote światło przechodzi przez twoje ciało, wyobraź sobie, jak uzdrawia i oczyszcza wszystko, co już ci nie służy. Poproś światło, aby uleczyło i oczyściło wszystko, co już ci nie służy.

Pozwól swojemu oddechowi stawać się coraz głębszym i spraw, abyś rozjaśnił wszystko złotym światłem, pozwól, aby twoje wydechy stały się dłuższe i głębsze, tak jakbyś wypychał stojącą energię.

Kontynuuj ten cykl przez około 10 minut. Pozwól sobie na odczuwanie wszelkich pojawiających się emocji lub blokad i spróbuj odepchnąć wszelkie myśli  kierowane do ego.

Kiedy zakończysz medytację, pomódl się trochę modlitwą lub błogosławieństwem do swojego wyższego ja, aniołów i / lub przewodników duchowych i poproś ich, aby pomogli ci uleczyć i uwolnić wszystko, co już ci nie służy. Poproś ich, aby wspierali twoją zdolność do samoistnego leczenia.

Możesz też zechcieć porozmawiać o swojej „chorobie” i dać jej do zrozumienia, że ​​chociaż jesteś wdzięczny za jej obecność w swoim życiu, to chciałbyś, aby ta przeszła dalej. Aby to zrobić, musisz najpierw zaakceptować swoją sytuację i uszanować ją za to, czego cię nauczyła.

Nie ma na to żadnych reguł, ale mam  nadzieję, że daję ci  pewne wskazówki i zrozumienie, jak aktywować swoją zdolność do samoleczenia.

Nie ma to na celu zastąpienia porady lekarza, jednak Twoje ciało jest niesamowitym, inteligentnym narzędziem, które zawiera tak dużą moc i wiedzę.

Mam nadzieję, że to ćwiczenie pomoże ci wykorzystać swoją siłę i przywrócić wiarę w piękną istotę, którą jesteś.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

Kontakt: PL. (0048) 570 851 655 UK .(0044) 7511961102

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111