sobota, 13 lutego 2021

Płaszczyzna astralna: wyższy wymiar egzystencji

 

Płaszczyzna astralna: wyższy wymiar egzystencji
Academy of Energy-Centrum Rozwoju Duchowego

Wymiar astralny to miejsce światła i niezniszczalnej siły życiowej. To jest królestwo energii wibracyjnej, miejsce poza materialnym światem i materialną egzystencją. Świat astralny to miejsce, do którego dusza trafia po śmierci ciała fizycznego.

Łącząc się ponownie z wymiarem astralnym, uświadamiasz sobie swoją prawdziwą Jaźń, esencję tego, kim naprawdę jesteś. Mówi się, że połączysz się „ponownie” ze światem astralnym, ponieważ kiedyś tam byłeś i zawsze jesteś z nim połączony, nawet jeśli na chwilę o tym zapomnisz. Przed przybyciem do tego fizycznego życia byłeś w wymiarze astralnym jako dusza lub duch.

Płaszczyzna astralna stworzyła świat oraz wszystkie materialne rzeczy i istoty, które możemy zobaczyć, dotknąć i poczuć. Stąd pochodzi całe stworzenie - twórcze idee, boskie stworzenie, prawa natury, galaktyki i wszechświaty. 

Dlatego wymiar astralny jest planem świata fizycznego. Ten plan składa się ze światła, wibracji i energii. Amerykański wynalazca i futurysta z Serbii, Nicola Tesla, powiedział:

„Jeśli chcesz odkryć sekrety Wszechświata, pomyśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji”.

Życie na świecie bez utraty boskiego połączenia

Kiedy łączymy się z płaszczyzną astralną, uwalniamy się od ograniczeń świata fizycznego. Dlatego mówimy, że jesteśmy wyzwoleni. 

Jak łączymy się z tym planem astralnym? 

Zaczynamy od intelektualnego zrozumienia, że ​​pochodzimy z płaszczyzny astralnej, planu światła, energii i wibracji. Następnie angażujemy się w praktyki, które pomagają nam uświadomić sobie - doświadczyć dla siebie - tego boskiego połączenia.

Jedną z tych praktyk jest oderwanie się od tego materialnego świata, prawdziwe ujrzenie powierzchowności i ciężkości tego materialnego świata i powolne pozbycie się zasłony iluzji, którą ściągnął umysł znajdujący się przed nami. Ćwicz oderwanie się od rzeczy tj. posiadłości, tytułów, nazw, etykiet, ideologii, osądów, sympatii lub antypatii. 

Pozostań neutralny i ugruntowany w swoim duchowym centrum. Medytacja jest jedną z najpotężniejszych praktyk wzmacniających nasze boskie połączenie

Ponieważ nie pochodzimy ze świata materialnego, nie jesteśmy z nim związani. Pochodzimy z boskiego planu astralnego, z którego pochodzą wszystkie rzeczy i istoty. W tym miejscu należy umieścić naszą lojalność i uwagę. Im więcej praktykujesz delikatnego odłączania się i uziemienia w swoim duchowym centrum, tym bardziej rozwijasz swoją wyższą świadomość i tym łatwiej jest ci przejść do wyższych wymiarów egzystencji.

Stań się komfortowo i swobodnie ze sobą jako nieskończoną istotą astralną połączoną z płaszczyzną astralną. Nie wierz dalej w ideę, że jesteś ograniczoną istotą połączoną z tym materialnym, skończonym światem. Masz moc, aby dokonać zmiany w tym życiu.

Skąd mam wiedzieć, że łączę się z płaszczyzną astralną?

Zawsze jesteś połączony z płaszczyzną światła, energii i wibracji; po prostu nie jesteś tego świadomy. Kiedy śpisz, twoja dusza swobodnie miesza się z płaszczyzną astralną, bez ingerencji myśli i wzorców umysłu. Za każdym razem, gdy śnisz, medytujesz, używasz wyobraźni i wizualizacji, używasz podświadomości i łączysz się z wymiarem astralnym.

Podczas medytacji przenieś swoją uwagę do wymiaru astralnego. Skoncentruj się na płaszczyźnie światła i energii. Pozostań skupiony w swoim duchowym oku między brwiami - ajna czakra „trzecie oko”. Medytuj z zamiarem uwolnienia się od materialnego świata.

Co się dzieje po połączeniu się z płaszczyzną astralną?

Ponowne połączenie się z miejscem światła, energii i wibracji, które jest naszym prawdziwym uniwersalnym domem, reprezentuje ogromny postęp w ludzkiej świadomości. Jedno z najpotężniejszych, transcendentalnych odkryć, jakich może dokonać człowiek.

Jednak ostateczne wyzwolenie istot ludzkich nie następuje na płaszczyźnie astralnej. Prawdziwe wyzwolenie osiąga się, gdy nasza dusza uświadamia sobie swoją jedność z Jedną Świadomością, Boskim Stwórcą.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

Kontakt: PL. (0048) 570 851 655 UK .(0044) 7511961102

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...