piątek, 8 stycznia 2021

ŚWIADOMOŚĆ PIĄTEGO WYMIARU - UWOLNIENIE ILUZJI 3D


ŚWIADOMOŚĆ PIĄTEGO WYMIARU

„Wymiary nie są miejscami ani lokalizacjami, ale poziomami świadomości, które wibrują w określonym tempie. Im wyżej wibrujemy, tym więcej wymiarów świadomie doświadczamy ”.  Liara Cover

 Świat doświadcza piątego wymiaru świadomości. Ludzie budzą się z trzeciego wymiaru do piątego  i doświadczają świadomości jedności.

„Ja” w piątym wymiarze nie jest jaźnią ego, ale jest „jednością”, odnosi się do wszystkiego - miłości, harmonii, spokoju, błogości i radości w tym wymiarze.

W tym wymiarze wszystko staje się szybsze i mocniejsze. Myśli, częstotliwość i wibracje są szybkie. Występuje, gdy ktoś jest duchowo zestrojony z wszechświatem. To głębokie zrozumienie natury istnienia. Kiedy jesteśmy gotowi do wyjścia poza trzeci wymiar, musimy przejść przez czwarty wymiar, zanim będziemy mogli wejść w piąty. Czwarty działa jak filtr oczyszczający, ponieważ jest to królestwo serca wypełnione miłością, jednością i lekkością. Piąty wymiar ma jeszcze lżejszą częstotliwość, ma bardziej czystą miłość, kosmiczną świadomość i prawdziwą wielowymiarową rzeczywistość.

ŚWIADOMOŚĆ PIĄTEGO WYMIARU
Obecnie znajdujemy się wewnątrz tego fotonowego pasa energii który będzie przez następne 2000 lat, powodując masową zmianę w świadomości całej ludzkości. Wszyscy na naszej planecie będą przechodzić ze świadomości 3D do 5-wymiarowej „oświeconej rzeczywistości”.

Zmiana ta sprowadziła ludzkość do ery Wodnika bycia jednym zjednoczonym, harmonijnym światem pracującym razem w pokoju. Wystąpiła w postaci bardzo wolnego przyswajalnego tempa, łatwego do przyswojenia i integracji.

Piąty wymiar nie jest innym miejscem; jest tu i teraz. Możemy również doświadczyć naszych rzeczywistości trzeciego i czwartego wymiaru, jednocześnie doświadczając piątego wymiaru.

Niektórzy doświadczają tego teraz, podczas gdy inni potrzebują czasu, aby się obudzić. Możesz stwierdzić, kiedy tego doświadczasz, kiedy te cechy zanikają; Ego, duma, złość i nienawiść.

W piątym wymiarze nie ma dla nich miejsca.

Będąc w tym stanie, zdajesz sobie sprawę, że wszystko, co poznałeś w swoim istnieniu, jest częścią jednej świadomości - jedności. Twoja czakra serca aktywuje się i po raz pierwszy doświadczasz całkowitej błogości.

Jesteś bardziej zestrojony ze swoją intuicją; gdy otwiera się twoje trzecie oko. Z nowym wglądem zdajesz sobie sprawę, że dodawanie wartości innym jest o wiele ważniejsze niż cokolwiek, co możesz zyskać. Rozumiesz, że wszyscy jesteśmy częścią tego samego stworzenia, cokolwiek współtworzymy, zmaterializuje się.

3D do 5D - Świadomość piątego wymiaru

Po pierwsze, musisz wiedzieć, że bycie w trzecim wymiarze nie jest gorsze. Każdy ma inną duchową podróż i każdy wymiar jest tutaj, aby dać nam nauczkę.

Chodzi o postrzeganie myślenia, które decyduje o tym, co dzieje się w rzeczywistości. W 5D twój proces myślowy i wiedza przenoszą się na wyższy poziom.

Trzecia czakra - splot słoneczny

Świat 3D jest bardziej połączony z trzecią czakrą (splotem słonecznym) , która dotyczy osobistej siły i tożsamości. Skupia się na dualności. Co jest dobre, a co złe, słuszne lub  niepotrzebne , normalne lub nienormalne. Ludzie mają logiczne podejście do robienia rzeczy. Skupiają się na wyniku i pracują nad poprawą swojej przyszłości.

Jaźń ego odgrywa istotną rolę w 3D. Wielu chce spełnić swoje pragnienia i zrobi dla tego wszystko. Niektórzy zagrywają kartę ofiary. Bez bólu nie wiedzieliby, czym jest szczęście. Bez zła nie będzie dobra.

Podobnie wiele emocji przeżywamy w materialistycznym świecie, który jest schodami do 5D. Miłość w 3D to miłość egoistyczna i uwarunkowana.

Podczas gdy w 5D każde działanie pochodzi z miłości, tak jak martwy liść może nie przetrwać wysokiej wibracji ognia. Ta sama zasada obowiązuje w 5D; strach nie ma szans w wyższych wibracjach.

Jeśli ktoś miałby odczuwać strach w piątym wymiarze, poziom wibracji spadłby do następnego poziomu (4D), tylko w piątym wymiarze możemy zachować bezwarunkową akceptację i miłość.

Usunięcie iluzji odrębności i akceptacja 5D miłości

Aby osiągnąć ten punkt, potrzeba cierpliwości i dużo pracy wewnętrznej. Zanim przejdziesz do wyższych wymiarów , musisz zrozumieć niższe wymiary.

Jeśli chcesz pozostać w zaufaniu, kochać i podporządkować się swojemu najwyższemu ja, w naturalny sposób wzniesiesz się i otworzysz na doświadczanie świadomości piątego wymiaru z radością i łatwością.

Oto dziesięć wskazówek, które mogą pomóc w zwiększeniu wibracji;

1. Filtruj swoją podświadomość. Twoja podświadomość niesie ze sobą wiele myśli i emocji z przeszłości, co wpływa na twój obecny wzorzec myślowy.

2. Uzdrów siebie ,możesz leczyć innych. Kiedy zaakceptujesz cały ból, strach i traumy z przeszłości, pozwól im odejść. Możesz wtedy rozpocząć nową podróż w kierunku duchowego wzrostu.

3. Przebacz innym ich czyny. Zrobili to ze swojego poziomu świadomości. 

4. Nie bierz niczego do siebie.

5. Rób, co mówi twoje serce. Bądź pełen pasji i pracuj nad swoimi marzeniami.

6. Pomyśl o sytuacjach korzystnych dla wszystkich.

7. Skoncentruj się na rzeczach, które dodają wartości tobie i twojemu życiu.

8. Medytuj i staraj się być w chwili obecnej.

9. Spędzaj czas łonie natury. Poczuj spokój i pogodę ducha; uziemiaj się.

10. Bądź pozytywny. Zaprzyjaźnij się z ludźmi, którzy wzmacniają Twoją pozytywną postawę.

Academy of Energy CRD

Czwarty i piąty wymiar są jak znaczące ulepszenie oprogramowania operacyjnego i sprzętu DNA. To tak, jakby twój umysł i ciało otrzymały propozycję pracy w najnowszym, najszybszym komputerze, który działa płynnie z prędkością światła! Pomoże Ci , zresetowanie go (medytuj, ćwicz i przejdziesz na dietę surową / wegetariańską), co sprawi, że twoje ciało i umysł będą znacznie bardziej stabilne, ekspansywne, będziesz mieć ostry, kreatywny umysł, wyczyści pamięć i sprawi, że twoje ogólne życie będzie znacznie łatwiejsze w obsłudze.

Skąd wiesz, że wkraczasz do królestwa 4D lub 5-tego wymiaru, poczujesz się bardzo przestronny i lekki. Będziesz otwarty na zaufanie ciągłemu przepływowi życia bez wysiłku w każdej chwili. Prawdziwe uczucie zdziwienia i podekscytowania będzie w tobie uczuciem twojego życia, ponieważ ta naturalna lekkość pomoże ci witać nowe możliwości z prawdziwą miłością i wdzięcznością w każdej chwili.

Każdy jest tutaj, aby wykonać swoją pracę, ucząc się lekcji, których ich dusza przybyła tutaj, aby się nauczyć. Ty także będziesz się uczył, jak odpuścić, porzucić swoją negatywność, małość, bezsilność, niekompetencję i świadomość ubóstwa. Uwolnisz cały swój stary ciężki bagaż, który nosiłeś przez całe życie! Tylko w ten sposób możesz wejść na wyższe wibracyjne poziomy 4D i 5D, które są pełne zaufania, lekkości, śmiechu i miłości.

Zamiast czekać miesiące czy lata w psychoterapii, zanim twoja karma się rozpuści, zajmie to kilka minut lub sekund! To tak, jakby Wszechświat zwiększał prędkość Twojej wewnętrznej sokowirówki i obracał gęste, ciężkie substancje (uczucia myślowe), usuwając miazgę, zachowując niezbędne składniki odżywcze i dając ci bardziej oświecone doświadczenie życia, które jest jak płynne światło!

Kolory świata będą wyglądać na jaśniejsze , mocniejsze i będą bardziej widoczne! Widzisz szersze spektrum kolorów, które mogą wyglądać jak kolory tęczy .Kiedy jesteś bardziej emocjonalny, kolory są jeszcze piękniejsze i mają radosną wibrację. Kiedy spotykasz ludzi, którzy również mieszkają w 5D, mogą wywołać w sobie tak głębokie szczęście, że mogą wywołać łzy radości w twoich oczach.

Będziesz mógł usłyszeć boską pieśń stworzenia , muzykę sfer, wieczne OM i dźwięk ciszy. Możesz dostroić słuchanie orkiestry światła, która nieustannie gra w tle, przynosząc łzy radości do twojego serca.

Będziesz poruszał się jak woda od jednego wydarzenia i doświadczenia życiowego do następnego. Nie będzie osądzania ani złych uczuć na temat tego, jak i dlaczego robi się coś tak, jak się robi. Zrozumiesz, że nie jesteś sprawcą i że rzeczy są wykonywane przez ciebie.

Widok czasu w 3D będzie wydawał się bezcelowy i przypominał przedszkolną świadomość, ponieważ zrozumiesz, że nie ma końca tego życia. Będziesz wiedział, że jesteś wieczną istotą, która nie może umrzeć i jest wszechmocna. Zrozumiesz, że kiedy twoje życie w tym ciele dobiegnie końca, będziesz nadal żył wiecznie. Będziesz o tym wiedział bez żadnych wątpliwości.

Niesamowite synchronizacje będą codziennością. Wszechświat będzie do ciebie nieustannie mówił, dając ci „znaki”, gdzie iść i co robić. Poczujesz się jak w cudownej podróży przez magiczny świat gdzie wszystko jest możliwe!

Kiedy twoje trzecie oko będzie w pełni otwarte, zaczniesz patrzeć przez ten wymiar 3D do wymiaru czwartego i piątego. Oznacza to, że możesz zacząć widzieć światła, portale lub warstwy energii na niebie lub może w poprzek stołu w kuchni. Gdy zasłona między wymiarami staje się cieńsza, będziesz widzieć coraz więcej tego, co naprawdę jest wokół ciebie.

Nauka i duchowość naprawdę staną się jednym, a wy będziecie mieć pełne i całkowite zrozumienie tego, jak to wszystko działa, gdy połączycie się z jednością wszystkich rzeczy. Ćwicząc słuchanie swoich przewodników z wyższych światów, będziesz mógł w każdej chwili dowiedzieć się wszystkiego o kimkolwiek.

Kiedy twój umysł zacznie się wyciszać , będziesz mógł usłyszeć swoje przewodnictwo z innych wymiarów. Może to być od przewodników anielskich, przewodników duchowych, przeszłych przodków lub istot na wyższym poziomie, wskazujących drogę do domu. Kiedy dostroisz się do tego, wkrótce zdasz sobie sprawę, że masz wiele istot w wyższych wymiarach, które są wokół ciebie i cały czas ci pomagają. 

Z kimkolwiek się połączysz, poczujesz się wyjątkowo wspierany, bezpieczny, ponieważ częstotliwość na planecie będzie tak wysoka, że ​​żadne niższe ciemne energie nie będą w stanie tutaj przetrwać. Będziesz mógł w 100% zaufać łączności i doświadczeniom, które posiadasz.

Ponieważ czas i przestrzeń są iluzjami , a cała materia jest energią i świadomością, a ty jesteś zbudowany z tego samego materiału, co wszystko wokół ciebie, będziesz w stanie zamanifestować najbardziej niesamowite rzeczy swoim umysłem.

Będziesz mógł nauczyć się, jak przesuwać rękę przez twardą powierzchnię, fizycznie lewitować nad ziemią, przesuwać przedmioty za pomocą umysłu, dwu-lokalizować, przebywać w 3 lub więcej miejscach w tym samym czasie i praktycznie wszystko, co możesz sobie wyobrazić będziesz mógł doświadczyć.

Zaawansowane istoty pomogą ci, pomogą ci podróżować w czasie z twoim ciałem do innych światów i wymiarów. Wkroczysz w sferę swojego istnienia, co oznacza, że ​​będziesz w stanie natychmiastowo wkroczyć w każde wydarzenie swojego życia, przeszłość lub przyszłość i doświadczyć wszystkiego, czego zechcesz

Znaki, które mówią ci że jesteś w świadomości piątego wymiaru

1. Jesteś bardziej obecny niż kiedykolwiek. Życie chwilą to twoja nowa mantra. Przeszłość i przyszłość nie mają dla ciebie znaczenia. Rozumiesz potęgę teraz.

2. Czas odgrywa cenną rolę w Twoim życiu. Twoje postrzeganie czasu się zmienia, wydaje się, że czas zwolnił.

3. Twój system wierzeń się zmienia. Odrywasz się od konserwatywnych myśli i wzorców społecznych.

4. Zaczynasz być wdzięczny za to, co masz.

5. Krytykowanie i upokarzanie innych to nie twoja bajka.

6. Oddalasz się od ludzi wyczerpujących energię i przyciągasz ludzi, którzy mają taką samą wibrację jak ty.

7. Twoje pragnienia manifestują się szybciej niż kiedykolwiek z powodu wysokich wibracji.

8. Czasami myśli z przeszłości wchodzą do twojego umysłu, ale akceptujesz je i pozwalasz im odejść.

9. Rozumiesz, że powodem robienia rzeczy przez każdego jest odbicie i postrzeganie siebie.

10. Podążasz za swoją pasją i przestałeś zadowalać ludzi.

11. Zawsze ufasz swojej intuicji.

12. Twoje ciało przeszło przez aktywację ciała świetlistego i jesteś bardziej elastyczny w ruchu i ufasz przepływowi.

Wszyscy chcemy maksymalnie cieszyć się naszym czasem tutaj. W tym czasie wzrastającej energii i wibracji na planecie musimy utrzymywać wysoki poziom częstotliwości, jeśli mamy w pełni odkrywać ten świat w najbardziej oświecający i przyjemny sposób. Aby móc to zrobić, musimy podróżować głęboko w sobie i odpoczywać w cichym źródle, które jest podstawą tego, kim naprawdę jesteśmy. Musimy chcieć się zrelaksować, porzucić wszystkie stare wygodne nawyki i wpaść w „nieznaną strefę”. 

Wniosek:

Piąty wymiar to wspaniały stan świadomości. Kiedy osiągniesz ten stan istnienia, będzie to złoty okres twojego życia.

Co myślisz o świadomości 5-wymiarowej?

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

Kontakt: PL. (0048) 570 851 655 UK .(0044) 7511961102

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

2 komentarze:

  1. 5 wymiar jest cudowny. Daje możliwość istnienia i działania z poziomu miłości.💗💞🤗🌟🙏

    OdpowiedzUsuń
  2. 5 wymiar jest cudowny. Daje możliwość istnienia i działania na poziomie miłości.

    OdpowiedzUsuń

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...