wtorek, 12 stycznia 2021

Istota piątego wymiaru

 

Być istotą piątego wymiaru oznacza mieć zwiększoną świadomość i działać w życiu z esencji swojej Duszy. Wasza Prawdziwa Jaźń wie, co JUŻ zrobiła I CO DOKONUJE w tym życiu. Ucieleśnienie piątego wymiaru oznacza po prostu zwolnienie i działanie w oparciu o autentyczne szepty. W ten sposób uczestniczysz w kształtowaniu kolejnej ludzkiej cywilizacji, kiedy zapanuje pokój i współpraca, a głód i pieniądze przestaną istnieć.

Zrozumiałe jest to , że wciąż dzisiaj ktoś jest sceptycznie nastawiony do tych zmian , nawet próbując być istotą piątego wymiaru , ponieważ nadal widzi  wyraźnie trójwymiarowy świat, wypełniony strachem przed korupcją, fałszywymi informacjami i licznymi niesprawiedliwościami. Jednak, można śmiało powiedzieć, że wszyscy na planecie czują, że następuje zmiana paradygmatu - tam, gdzie status quo już nam nie służy i wszyscy staramy się wznieść na bardziej rozwinięty sposób życia i bycia. 

Kto wie, co się stanie, gdy zaczniemy wspólnie budować przyszłość? Przy dzisiejszej technologii nie wiadomo, jak gwałtownie sytuacja może się zmienić.

Jesteś samoorganizującą się istotą , aby działać w pełnej i całkowitej harmonii z życiem. Łącząc się ze swoją Esencją, życie rozpada się w granicach jej doskonałości. I tak, nie ma wyższego autorytetu - innego niż twoje samowyzwolenie się.

 Zakres i wzbogacenie twojego doświadczenia życiowego zależy wyłącznie od relacji - współtwórczej interakcji - pomiędzy twoją indywidualną jaźnią a twoją uniwersalną jaźnią

Jesteś stworzony, by się rozwijać. Czemu? Ponieważ rozwój jest podstawą Twojej ewolucji. Nie ma wbudowanego sensu życia. Życie ma być  piaskownicą do wzrostu, ekspansji i ewolucji. 

Stale stajesz się kimś więcej niż byłeś chwilę wcześniej  . Nadajesz życiu sens z własnymi zasadami  i na własnych warunkach. 

Narodziłeś się 

Masz myśli , aby się rozwijać .

I znów umrzesz. 

Powtórzysz ten cykl .Jak wszystko inne ,i to jest naturalne. Jesteś na misji i przyniosłeś ze sobą wszystko, czego potrzebujesz; świadomość. 

Każda myśl, emocja i przekonanie są przeznaczone dla Ciebie i przez Ciebie .

Nie ma żadnego zewnętrznego czynnika rządzącego Tobą. Jesteś tym jedynym. Wszyscy jesteśmy Jedynym, wibrującym ciałem na różnych częstotliwościach. Masz wolną wolę, by wyrazić dowolną  swoją częstotliwość .

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić dzisiaj, aby stać się istotą piątego wymiaru i pomóc w wprowadzeniu tej zmiany paradygmatu:


Dostrój się do rezonansów Schumanna

Wszystko we wszechświecie jest wibracją. Rezonanse Schumanna to globalne rezonanse elektromagnetyczne, generowane i wzbudzane przez wyładowania piorunowe we wnęce utworzonej przez powierzchnię Ziemi i jonosferę . Niektórzy uważają go za bicie serca Ziemi i podobnie jak bicie naszego serca, wpływają na nie wydarzenia wewnętrzne i zewnętrzne. Podobnie jak pole elektromagnetyczne naszego ciała, jeśli wibrujemy z radością i harmonią, tak samo będzie z ludźmi wokół nas i na planecie. Dostrajanie się do rezonansów Schumanna oznacza po prostu życie zgodnie z prawami wszechświata.

Jak mogę sobie pomóc?

  • Pozwól na zwiększenie świadomości
  • Spaceruj boso  / codziennie spędzaj czas na świeżym powietrzu
  • Żyj zgodnie z cyklami (dzień / noc - pory roku)
  • Luźne poczucie czasu w twórczym przedsięwzięciu
  • Zwolnij i pozwól synchronizacji pokazać Ci, co robić dalej
  • Przy każdej okazji pamiętaj, że żyjemy na Planecie Ziemia, pięknej niebieskiej kuli w małym zakątku ogromnej galaktyki w nieskończonym wszechświecie !
  • Podejmuj decyzje w oparciu o intuicję

Aby móc podejmować decyzje w oparciu o swoją intuicję, musisz najpierw odprężyć się na tyle, aby to usłyszeć. Intuicja to bezpośrednie poznanie bez odwoływania się do logicznego myślenia. To rytm  ze swojego Autentycznego ja.

Czasy się zmieniają. Firmy muszą teraz zwiększać świadomość korporacyjną, jeśli chcą przetrwać. Nie chodzi już o to, kto płaci najwięcej ani jak uzyskać plan emerytalny. Chodzi o to, aby być spełnionym i pracować nad kreatywnymi projektami, które cię ekscytują, i gdzie możesz podążać za swoim szczęściem i przyczyniać się z tego wyjątkowego miejsca, które jest twoje, a nie z tego, czego ktoś inny chce / potrzebuje / uważa za dobre.

Warto by każdy akcjonariusz biznesowy , myślał o wynikach ewolucyjnych, a nie tylko o kwestiach finansowych. Zdecydowanie zachęca się pracowników do kierowania się intuicją podczas pracy lub szukania pracy. Podążaj tylko za głosem serca. Gdy coraz więcej ludzi zacznie żyć z miejsca podekscytowania i miłości, tym szybciej nastąpi punkt zwrotny . 

Wszyscy jesteśmy tutaj, aby wykonać nasz egzystencjalny plan na to życie *. Zwolnij i posłuchaj swojego, gwarantuję, że dzięki temu będziesz dziesięciokrotnie szczęśliwszy.

Stosuj zasady psychosomatyczne w leczeniu każdej choroby

Mówi się, że 97% wszystkich chorób lub schorzeń ma charakter psychosomatyczny. Psychosomatyczne choroba pojawia się po odłączeniu od istoty twojego ducha. Jeśli leczysz odłączenie duchowe / emocjonalne, które wywołało twoją chorobę, uleczysz chorobę. Innymi słowy, jeśli zrozumiesz pierwotną przyczynę i uzyskasz moc zmiany swoich przekonań, możesz cofnąć spustoszenie i zacząć leczyć. W ten sposób zachodzą spontaniczne remisje / wyzdrowienia. 

Wcieliliśmy się w ten wymiar i na tej osi czasu, aby doświadczyć, co to znaczy być na czele ewolucji. Żyć z celem i wyjść poza nasze ograniczone "ja" do wyższych stanów / wymiarów / sfer istnienia i przekraczać granice świadomości.

Przydatny artykuł:

ŚWIADOMOŚĆ 5 WYMIARU

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

Kontakt: PL. (0048) 570 851 655 UK .(0044) 7511961102

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...