czwartek, 7 stycznia 2021

Blokady energetyczne-jak je usunąć ?

Blokady energetyczne

Pracując z dostrajaniem , natkniesz się na pojęcie blokad energetycznych. Termin ten jest szeroko stosowany i często implikuje pewien autorytet, jednak aby uzyskać pełny kontekst, konieczne jest zrozumienie, czym są blokady energetyczne.

JAKIE SĄ BLOKADY ENERGETYCZNE?

Blokady energetyczne to energie często kojarzone z emocjami, świadomymi i podświadomymi myślami, duchową świadomością itp., Które uniemożliwiają swobodny przepływ energii. 

Spowolnienie swobodnie płynących energii może z czasem powodować problemy emocjonalne, psychiczne i duchowe .

Blokady zazwyczaj uniemożliwiają ci postęp w życiu. 

Mogą wprowadzać w błąd i zniechęcać do myślenia lub czucia się lepiej, dodatkowo pogarszając zdolność poruszania się do przodu.

Blokady energetyczne występują w skali od bardzo niewielkiej do prawie całkowicie zablokowanej. Jest to niezbędne do zrozumienia, szczególnie dla początkujących. 

Blokady energetyczne niekoniecznie oznaczają, że blokada całkowicie blokuje przepływ energii. Na przykład często słyszę od klientów, którzy niepokoją się, że czakra trzeciego oka jest zablokowana. Martwią się, że czakra jest całkowicie zablokowana i nie przepływa przez nią żadna energia. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​niezwykle rzadko, jeśli nie jest to możliwe, całkowite zablokowanie, które powstrzymuje przepływ energii.

Zazwyczaj zatory zmniejszają przepływ energii, a nie całkowicie blokują przepływ energii. Jeśli cofniesz się od tego i pomyślisz, że energie, o których mówimy, są energiami subtelnymi. 

Aby subtelne energie spowodowały całkowitą blokadę, wymagana gęstość byłaby niemożliwa do osiągnięcia. Niektóre uszkodzenia strukturalne ciał energetycznych mogą w niektórych sytuacjach spowodować prawie całkowitą blokadę, ale znowu jest to niezwykle rzadkie.

Blokady mogą być subtelne. Często oczywistym jest jedynie przejaw głębszej blokady na poziomie powierzchni. Identyfikacja tych bardziej głęboko zakorzenionych blokad może być trudna i wymagają one czasu na przemyślenie lub rozważenie głębszych znaczeń sytuacji.

 Ponownie może to być trudne, gdy blokada powoduje zamieszanie. 

Warto pamiętać  o tym, że najlepiej jest nie tylko skupiać się na blokadzie energetycznej, ale także przyjmować szersze, bardziej całościowe podejście do blokowania.

 Pod wieloma względami blokada energetyczna jest objawem podstawowej kwestii.

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów usuwania blokad energetycznych jest podniesienie wibracji . Oznacza to, że usuwasz lub redukujesz energie z twojego życia, które są gęste, negatywne, powstrzymują cię itp. Mogą to być energie w tobie (emocje, myśli itp.), Działania, reakcje  ze środowiska. 

Im bardziej skupiasz się na pozytywnych i zdrowych emocjach, myślach, reakcjach, działaniach i otoczeniu, zaczynasz podnosić swoją  wibracje. 

To z kolei zaczyna usuwać blokady energetyczne.

Takie to proste prawda?


autor: Wioletta Tylman- Academy of Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...