poniedziałek, 16 listopada 2020

Wiedza o waszej wiecznej jaźni - Stare Dusze

    

Wiedza o waszej wiecznej jaźni - Stare Dusze
 "Nie jesteśmy istotami ludzkimi mającymi doświadczenie duchowe. Jesteśmy istotami duchowymi mającymi ludzkie doświadczenie"
- Pierre Teilhard de Chardin 
Wszyscy jesteśmy pięknymi duszami, chociaż niektórzy z nas są starsi i bardziej zharmonizowani z naszą prawdziwą jaźnią, dlatego mogą czerpać z nieskończonej mądrości naszej duszy.

Wszyscy już wcześniej słyszeliśmy o Starych Duszach , ale kim tak  naprawdę są?
 Ludzie, którzy reinkarnowali na Ziemi niezliczoną ilość razy, a teraz zbliżają się do zakończenia cyklu inkarnacji , nazywani są starymi duszami 
Przez całe swoje życie niezmiennie opanowali bezcenne lekcje, a teraz mają głębsze zrozumienie świata.
Stare dusze wykazują wyraźne zrozumienie ludzi i życia w ogóle, i mają stosunek do życia, który często określa się gdzieś pomiędzy intuicyjnym a filozoficznym, a nawet dziwnym i niesamowitym.
Stare dusze mają silną intuicję , tolerancję i empatię wobec innych, ponieważ „już tam były i robiły to” wiele razy.
Niektóre stare dusze są w stanie połączyć się ze swoją wyższą jaźnią ,Przewodnikami   a zatem mają łatwiejszy dostęp do lekcji opanowanych w poprzednich wcieleniach.
W rezultacie są w stanie uzyskać wgląd, który (zwykle) wydaje się wyprzedzać ich grupę wiekową.
Chociaż wielu ludzi czuje się jako stare dusze z powodu ich intensywnego, męczącego życia, niekoniecznie oznacza to, że zbliżają się do końca cyklu wcieleń.
Inni wprawdzie wcielali się wiele razy wcześniej, ale zamiast skrupulatności w swojej pracy, postanowili się dobrze bawić . Są to stare dusze, które naprawdę cieszą się życiem na Ziemi i nie spieszą się z „ukończeniem podróży”.

Stare dusze uzyskujące dostęp do wcześniej uzyskanych informacji

Wszyscy doświadczyliśmy objawień w naszym życiu: podczas rozmów na tematy, o których nie mieliśmy wcześniejszej wiedzy, oferując głębokie i solidne porady naszym przyjaciołom i rodzinie (o których nie sądziliśmy, że jesteśmy w stanie), a czasami szybko rozumiemy prawdziwe intencje osoby, której nigdy w życiu nie widzieliśmy, lub zrozumienie wyniku danej sytuacji przed faktycznym wydarzeniem.
To dlatego, że byliśmy w stanie uzyskać dostęp do wcześniej zdobytej wiedzy lub informacji. Jest to dowód na to, że większość z nas wcześniej zdobyła i zgromadziła wiedzę o świecie, społeczeństwie ludzkim i głębszym znaczeniu życia.
Chociaż tylko garstka ludzi jest tego świadoma, w rzeczywistości można zagłębić się w siebie poprzez inwolucję , głęboką medytację lub introspekcję i skorzystać z naszej puli wiedzy podczas odkrywania siebie.
Oczywiście proces ten różni się w zależności od osoby, ale wszyscy możemy - w ten czy inny sposób - uzyskać dostęp do wiedzy i informacji z poprzednich wcieleń.
Twoja podróż do sięgania po wiedzę, którą mogłeś zdobyć w poprzednim wcieleniu, zaczyna się od pytania: Czy jesteś starą duszą ?
Poniżej znajdują się doświadczenia, które są wspólne dla wszystkich starych dusz.(oczywiście nie są to wszystkie)Sprawdź, ile pkt. dotyczy Ciebie:

Szukasz głębszych znaczeń

Znajdujesz i obserwujesz głębsze znaczenie w każdym aspekcie życia. Zastanawiasz się nad prawie wszystkim i być może dokuczali ci przyjaciele za filozoficzne spojrzenie na otaczający cię świat.
Niezależnie od tego, czy jest to prosty gest nieznajomego lub współpracownika, czy też coś, co zrobiłeś, często zastanawiasz się nad znaczeniem i powodem wszystkiego.

Ludzie uważają , że jesteś dojrzały jak na  swoje lata

Od dzieciństwa (lub lat młodzieńczych) ludzie byli pod wrażeniem twojej dojrzałości i lubili z tobą rozmawiać. Pamiętasz silną potrzebę przebywania w towarzystwie osób starszych i bardziej dojrzałych niż ty i lubisz z nimi rozmawiać.

Wolisz prostsze przyjemności życia

Krótki spacer, siedzenie w milczeniu w towarzystwie ukochanej osoby lub obserwowanie ich uśmiechu, obserwowanie zachodów słońca, gotowanie posiłku, odczuwanie wiatru podczas powrotu do domu itp. (Prosta przyjemność życia) - wszyscy sprawiają, że czujesz się szczęśliwy i wdzięczny za to, że żyjesz.
W rezultacie przybyłeś, aby przywiązywać większą wartość i znaczenie do doświadczeń, niż do rzeczy materialnych.

Wierzysz, że samotność jest ważnym aspektem życia

Lubisz samotność, siedząc ze sobą i uważając na swoje myśli. Odkrywasz, że samotność doładowuje cię, pozwalając ci stać się niezwykle introspekcyjnym swoim życiem. Podczas gdy inni uważają samotność za przerażającą lub przygnębiającą, z drugiej strony uważacie to za konieczne.
Być może intuicyjnie zrozumiałeś, że ktoś - przyjaciel, ukochany lub kolega - potrzebuje samotności i doradził ci to, jako lekarstwo na wszystko, co ich niepokoi.
Nie oznacza to, że stare dusze są z konieczności samotnikami lub nie lubią towarzystwa innych, ale potrzebują codziennego czasu wolnego, aby naładować akumulatory i bawić się intelektualnymi pomysłami.

Empatia i tolerancja przychodzą naturalnie do Ciebie

Ludzie zwracają uwagę, że zbyt wybaczasz innym, ale wiesz, że  twoja empatia  wynika z poczucia więzi z innymi ludźmi.
Czujesz się swobodnie z różnymi ludźmi, ponieważ nigdy nie byłeś skłonny osądzać innych za to, kim oni są. Zawsze akceptowałeś ludzi takimi, jakimi są.
W rezultacie jesteś osobą, do której ludzie zwracają się, jeśli chcą zdjąć coś ze swoich piersi lub potrzebują porady.

 Masz silny instynkt 

Jesteś wrażliwy na otaczające Cię i społeczne sygnały. W rezultacie ufasz intuicji .

Co jeśli jesteś starą duszą?

Jeśli odpowiedziałeś „tak” na większość powyższych cech, to tak, jesteś starą duszą i masz kontakt z mądrością, którą zgromadziłeś. Jesteś już zestrojony z powołaniem swojego serca i możesz łatwo połączyć się z prawdziwym sobą.
Co dalej?
Następnym krokiem (jako potwierdzona stara dusza) jest uświadomienie sobie i rozwinięcie ukrytych umiejętności i przeniesienie ich na zupełnie nowy poziom. 
Jeśli jeszcze nie wykorzystałeś potencjału swojej duszy, nauczysz się, jak rozpocząć proces autorefleksji , odkryć i aktualizacji.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

Kontakt: PL. (0048) 570 851 655 UK .(0044) 7511961102

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...