Twoje Wyższe Ja- oznaki że z nią rezuonujeszWyższe Ja
Wyższe Ja jest błogą podświadomością, częścią wyższego umysłu, która jest wyrazem Boskiej Miłości, duchowej mądrości i mocy twórczej.
 Podczas duchowego przebudzenia nasza osobista świadomość staje się świadoma większych części nas samych.
Możemy odczuwać energie, intuicję, a nawet wiedzę psychiczną.  Podnosimy naszą wibrację energii i duchowo oczyszczamy się, aby uosabiać więcej naszego Wyższego Ja - wiecznego aspektu Duszy naszego bytu. 
 Pełna duchowa realizacja i oświecenie następuje, gdy osiągamy świadome doświadczenie błogiego zjednoczenia ze Źródłem Życia i całym stworzeniem. Wszystko jest jednym i jesteśmy w domu!
1. Wyższa percepcja sensoryczna 
Twoja intuicja rozwija się w szybkim tempie. Można także włączyć inne wyższe zmysły, takie jak jasnosłyszenie  ,jasnowidzenie itd. Te wyższe zmysły pozwalają ci uzyskać dostęp do informacji i mądrości, które w innym przypadku byłyby niedostępne dzięki wykorzystaniu twojego racjonalnego umysłu. Harmonijne świadome śnienie i doświadczenia poza ciałem są również sposobami na uzyskanie dostępu do informacji o wyższych wymiarach.

2. Znając cel twojej duszy

Kiedy twoje wyższe zmysły są włączone, staje się jasne, jaki jest cel twojej duszy .Nie tylko wiesz, jaka jest twoja misja tutaj na ziemi, ale wypełniasz ją, podejmując działania i podążając swoją ścieżką idziesz do przodu. Zaspakajacie swoje podstawowe ludzkie potrzeby samorozwoju i wkładu, będąc na ścieżce wiecznej samorealizacji  służąc innym.

3. Spotkanie z rodziną duszy

Wasza częstotliwość przyciągnęła do was ludzi, z którymi rezonujecie na poziomie duszy. Kiedy spotkałeś tych ludzi, poczułeś silny i niezaprzeczalny związek z nimi, tak jakbyś spotkał ich wcześniej (z poprzedniego życia). Nawet jeśli żyją po drugiej stronie świata, duchowe więzi między wami są tak silne, że lata mogą minąć, a kiedy znów się spotkacie,macie wrażenie że nie minęło wiele czasu.

4. Spotkanie z bliźniaczym płomieniem lub bratnią duszą

Jesteś w związku z osobą, która podkreśla i podnosi Twoje najlepsze cechy. Ponadto osoba ta powie ci wszystko, czego potrzebujesz, aby popracować nad sobą.Ten związek rozwija się dzięki samorozwoju, wkładowi, dawaniu miłości i spełnienia. Niezbędnym krokiem do manifestacji tego związku jest przecięcie lin przywiązań i więzi karmicznych z poprzednimi związkami.

5. Synchroniczne i przyśpieszone manifestacje

Twoje połączenie ze wszechświatem i życiem jest oczywiste. Odpowiedzi na twoje pytania są zsynchronizowane, a ukryte wiadomości są łatwo ujawniane dzięki sile twoich wyższych zmysłów .Wiadomości i odpowiedzi znajdziesz w książkach, przyrodzie, a nawet w przypadkowych rozmowach. Również zdajesz sobie sprawę z tego, jak silna i potężna stała się twoja intencja. Wszystko, na czym się skupisz, manifestuje się znacznie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

6. Przyjmowanie odpowiedzialności za swoje szczęście

Wcielając swoje Wyższe Ja, zdajesz sobie sprawę, jak potężny jesteś i jak współtworzysz rzeczywistość poprzez swoje myśli i emocje . Ponosisz pełną odpowiedzialność za swoje własne szczęście i przestajesz obwiniać innych ludzi, rząd lub inne źródła zewnętrzne. Wiktymizacja należy już do przeszłości, a ty bierzesz pełną odpowiedzialność za swój proces uzdrawiania i ewolucji.

7. Obejmowanie wszystkich emocji

W końcu przekroczyłeś duchową obwodnicę, że niektóre emocje są „złe” lub „negatywne”. Zamiast tego przyjmujesz wszystkie ruchy i zamiast tłumić je, pozwalasz im przepłynąć przez ciebie. Możesz wykorzystać gniew do pasji lub motywacji. Możesz łatwo współczuć innym, zachowując przy tym integralność swojego pola.

8. Holograficzna natura rzeczywistości

Jak powiedział Rumi: 
„Nie jesteś kroplą wody w oceanie, jesteś całym oceanem w kropli wody”.

Holograficzna natura rzeczywistości jest zakodowana w tobie i możesz wyczuć wzajemne powiązanie wszystkiego. Jest dla ciebie oczywiste, że żyjemy w wielowymiarowej matrycy i że macie wielowymiarową anatomię. Czujecie się też bardzo zainteresowani świętą geometrią.

9. Moce alchemiczne i lecznicze

Niezależnie od tego, czy chodzi o uzdrowienie, odzyskanie duszy, czy jakikolwiek inny sposób leczenia, nauczyłeś się, jak kierować swoimi zamiarami i manipulować energią, aby usunąć blokady energetyczne. Możesz łatwo połączyć się z Wyższą Jaźnią i uwolnić niezgodne energie, które hamują twoją duchową ewolucję. Często pomagacie innym w procesie uzdrawiania i wznoszenia się za pomocą swoich mistrzów duchowych 

10. Aktywacja twojego DNA

Aktywacja DNA to proces gromadzenia większej ilości światła w polu morfogenetycznym przez aktywację uśpionych nici DNA, które odpowiadają Twojemu Wyższemu Ja. Masz przynajmniej 12-niciowy szablon DNA, który pozwala na 12 wymiarów świadomości. Aktywacja DNA jest kluczem do duchowego wniebowstąpienia i ucieleśnienia waszej Wyższej Jaźni. Dość często zdarza się, że osoba, która przechodzi aktywację DNA, stopniowo doświadcza wszystkich innych znaków wymienionych w tym artykule .

11. Bezwarunkowa miłość własna

Twoja czwarta nić DNA odpowiada czakrze serca. Jedną z głównych korzyści aktywacji DNA jest możliwość uzyskania dostępu i ucieleśnienia stanu bezwarunkowej miłości do siebie. Już nie czujesz potrzeby wydobywania miłości od innych ludzi, zamiast tego postrzegasz siebie jako nieskończone źródło miłości. Poczucie pełni zaczyna się ujawniać, gdy kochasz WSZYSTKIE aspekty siebie, w tym siebie samego.

12. Integrowanie i przekraczanie własnej jaźni cienia

Wasz cień jest częścią ciebie, która biegnie w odwrotnym kierunku. Składa się głównie z archetypów, postaci i kompleksów. Niektóre przykłady to Profesjonalna Osoba /Ofiary, Archetyp Ratownika, Czarnoksiężnik, Absolutny Perfekcjonista. Jaźń-cień jest tym, co powoduje samosabotaż i powoduje, że wywołujecie chaos w swoim życiu.
Jaźń-cień jest tworzona przez podejmowanie decyzji, które nie są dostosowane do twojego Wyższego Ja i manifestują się jako odwrotne kody w twoim DNA.

13. Rezonans częstotliwości

W miarę zwiększania częstotliwości zauważasz, jak niektórzy ludzie zaczynają wypadać z holograficznej rzeczywistości . Rozumiesz, że twoje częstotliwości już się nie zgadzają. To samo może się zdarzyć z pracą lub nawet krajem w którym mieszkasz . Z kolei twoja wyższa częstotliwość przyciąga cię do nowej siatki ludzi, miejsc, czasów, rzeczy i wydarzeń, które są zgodne z twoim Wyższym Ja.

14. Szczerość

Nie boisz się powiedzieć „nie” innym ludziom, kiedy wewnętrzne wskazówki mówią ci, abyś nie robił czegoś ani gdzieś nie poszedł. Nie boisz się reakcji innych ludzi i jesteś wierny sobie. Za każdym razem, gdy przystajesz do tego, czego chcesz i czego nie chcesz, czujesz się silniejszy.  Przyjmujesz również sztukę uczciwego „tak”, gdy wszechświat zapewnia to, czego pragniesz. Nie próbujesz wyglądać na „pokornego” lub „duchowego”, odrzucając to, czego naprawdę pragniesz w swoim życiu.

15. Harmonijne relacje rodzinne

„Jeśli uważasz, że jesteś oświecony, spędź weekend z rodziną”Ram Dass
Zdaliście sobie sprawę, że oświecenie nie dzieje się w jaskini. Oczyściłeś sznur przywiązań i więzi karmicznych z rodziną. Dawno minęły czasy, w których wciąż doświadczasz tego samego starego dramatu rodzinnego. Członkowie twojej rodziny przenieśli swoje podejście do łączenia się z tobą na wyższe sposoby, a ty akceptujesz / kochasz ich takimi, jacy są.

16. Bez poczucia winy, bez wstydu

Wstyd i wina są dwoma ludzkimi blokadami energetycznymi najniższych częstotliwości. Aby wcielić swoje Wyższe Ja, porzuciłeś identyfikację ze wstydem i winą. Oczyściłeś winę i wstyd odziedziczony po rodzicach przez DNA i uwolniłeś się od wstydu i poczucia winy, które zostały wszczepione przez społeczeństwo i religie. Zamiast tego wybierzcie stany radości i szczęścia. Stałeś się odporny na strategie manipulacji  winą często stosowane przez ofiary.

17. Podejmowanie decyzji zgodnie z Wyższą Jaźnią

Zamiast podejmować decyzje oparte na strachu, prawości, rywalizacji lub braku, podejmujesz decyzje zgodnie ze swoim Wyższym Ja i ostatecznie z Wolą Źródła. Jesteście świadomi intencji Źródła: Prawa Jedności, Bezwarunkowej Miłości, Współpracy, Ewolucji, Ciągłego Ruchu, Przyczyny i Skutku, Brak Osądu i Wolnej Woli. Chociaż wszyscy mamy wolną wolę i możemy ostatecznie przeciwstawić się woli Woli (jesteście bezwarunkowo kochani), zdajecie sobie sprawę, że podejmowanie takich decyzji wywoła Prawo Przyczyny i Skutku i stworzy ślad karmiczny, aby przypomnieć wam w pewnym momencie muszę uleczyć ten karmiczny miazm.

18. Wewnętrzna i zewnętrzna obfitość

Brak i ograniczenia należą już do przeszłości. Wcieliłeś stan absolutnej wewnętrznej obfitości, który odbija się na twojej holograficznej rzeczywistości. Nie staracie się już wyciągać miłości, aprobaty i uznania od innych ludzi, jesteście źródłem. Szczęście jest w tobie. Przekroczyłeś także duchową obwodnicę, że pieniądze są „złe” i wiesz, że pieniądze to tylko energia, zbudowana ze świadomości tak jak wszystko inne. Lubisz obfitość finansową i wykorzystujesz ją, aby stworzyć bardziej harmonijną rzeczywistość dla siebie i innych.

19. Umysł odłączony od matrycy

Jednym ze znaków, że twój umysł został odłączony od matrycy, jest to, że możesz wyraźnie zobaczyć ukryty program tych, którzy chcą kontrolować tę planetę. Już nie rezonujesz z wiadomościami i ich „oficjalną historią”. Twój wewnętrzny wykrywacz prawdy może wyczuć, kiedy ktoś kłamie, a ty stałeś się odporny na strategie i implanty niskiej częstotliwości, które nieustannie próbują powiedzieć ci, że „nie wystarczasz”. Bezmyślny konsumpcjonizm i mentalność stada wydają ci się absurdalne.

20. Bałwochwalstwo na pożegnanie

Kiedy budzisz się ze swoimi współtwórczymi mocami i boską naturą, nie stawiasz już innych ludzi na piedestale. Twój wewnętrzny "guru" poprzedza dowolnego zewnętrznego guru i widzisz nauczycieli jako odbicie własnego nieograniczonego potencjału. Siły waszej godności  popychają was do osiągnięcia tego, na co się zdecydujecie.  Stałeś się panem własnej rzeczywistości .

21. Przepełnione wdzięcznością

Wdzięczność to twoje podejście. Wdzięczność jest waszą modlitwą . Poczucie braku stało się dla ciebie obce, zamiast tego nie możesz przestać liczyć swoich błogosławieństw.  Poczucie wdzięczności zwielokrotnia to, co masz i przynosi jeszcze więcej pozytywnych doświadczeń. Jesteś nawet wdzięczny za wyzwania i niepowodzenia, które są nieuniknione w życiu, nie możesz nie postrzegać ich jako możliwości rozwoju.

22. Nie bądź sztywny 

Życie ma być zabawą, wiesz o tym. Niezwykle sztywne i zdyscyplinowane  życie wysysa radość ze wszystkiego. Nawet jeśli jesteś nieugięty, jeśli chodzi o pracę nad sobą i osiągnięcie samokontroli, zawsze możesz popełniać błędy. W rzeczywistości popełnianie błędów jest częścią procesu uczenia się. Masz świetne poczucie humoru i nie traktujesz siebie zbyt poważnie. Twoje wewnętrzne dziecko kwitnie i często czujesz się pełen energii, inspiracji i przepełniony kreatywnością.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

Kontakt: PL. (0048) 570 851 655 UK .(0044) 7511961102

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111