piątek, 29 stycznia 2021

Droga do miłości własnej

 


Droga do miłości własnej
Droga do miłości własnej
"Kiedy kochasz siebie, wszystko inne pojawia się na swoim miejscu." 
Kiedy kochasz siebie i zaczynasz przyjmować siebie całym sercem, kiedy zaczniesz odczuwać miłość, jaką masz w promieniowaniu poprzez twoje bycie, wszystko inne w twoim życiu zaczyna się układać. Dzieje się tak dlatego, że kiedy kochasz siebie, pozwala ci działać z miejsca autentyczność i współczucie.
Działanie z tych stanów pomaga dostosować cię do celu i pozwala ci na siłę i pewność, aby podążać za tym, czego pragnie twoje serce .
Miłość własna  jest kluczem, a jedynym sposobem, aby tam dotrzeć, jest praktyka miłości własnej w  każdym momencie, każdego dnia.
Na początku może to być trudne, ponieważ tak wielu z nas nie chce się kochać, w rzeczywistości tak wielu z nas ma takie negatywne i samolubne myśli , że może sam sobie wmówić że wszystko jest ok 
Tego rodzaju uwarunkowania nigdy jednak nie zapewnią szczęśliwego, pozytywnego i pięknego życia. Tego rodzaju uwarunkowania sprawią, że poczujesz się nieszczęśliwy i zastanawiasz się, dlaczego rzeczy nigdy nie popadają w twoją korzyść.
Na duchowej ścieżce pierwszym krokiem jest naprawdę miłość własnaJeśli chcesz żyć życiem, które jest radosne, obfite i tak dalej, musisz najpierw zacząć od siebie. Najpierw musisz zacząć od miłości własnej.
Jeśli chcesz kochać siebie, jeśli chcesz się dobrze czuć, kiedy budzisz się każdego dnia, oto bardzo proste ćwiczenie, które uaktywni wibracje własnej miłości w twoim życiu.

Mantra "Kocham Cię"

Jest to bardzo potężne ćwiczenie, które pomoże ci pozbyć się oporu wokół własnej miłości i wprowadzi cię w wibracje samoakceptacji.
*Stań przed lustrem i patrz na siebie w oczy - dla dodatkowych korzyści, stań całkowicie nagi. Kiedy patrzysz na siebie, mówisz:

 "Kocham Cię"

Zwróć uwagę na każdy opór, myśli lub uczucia, które powstają, ponieważ mogą one być wskazówkami, co blokuje ci prawdziwe doświadczanie miłości.
Możesz początkowo nie wierzyć słowom, ale powtarzaj mantrę  w kółko. Powtarzaj  to sobie 101 razy.
Możesz nie być w stanie przejść przez 101 powtórzeń za pierwszym razem, ale przy codziennej praktyce wkrótce tego dokonasz .
Po osiągnięciu progu 101 powtórzeń, spraw, aby mówienie "kocham cię" było ważne, i byś pamiętał o tym przez cały dzień.
Możesz nawet dodać mantrę do medytacji lub praktyki jogi, lub możesz to powiedzieć podczas jazdy do pracy lub zmywania naczyń.
Znalezienie rutynowych czynności związanych z recytowaniem mantry może pomóc ci być na dobrej drodze i zapewnić, że słowa staną się twoją prawdą.
Kontynuuj pracę z tą mantrą tak długo, jak tego potrzebujesz, i wkrótce  zauważysz ...
  • Poczujesz się swobodniej i lżej w swojej energii
  • Twoje wibracje i poziomy energii zostaną wzniesione
  • Będziesz czuł się pewny siebie 
  • Przyjmiesz siebie takim, jakim jesteś
  • Poczujesz się upoważniony do wprowadzania zmian w swoim życiu z miejsca w imię miłości
  • Nie będziesz już dłużej tolerował bycia "wycieraczką" kimś bezwartościowym
  • Poczujesz się bardziej wdzięczny i bardziej odpowiedzialny za siebie i swoje życie
  • Podniesiesz swój poziom poczucia własnej wartości
  • Będziesz mieć więcej miłości ,którą oddasz innym
  • Otworzysz swoje serce, by przyciągnąć bardziej kochające relacje
Wypełnienie tej listy naprawdę zaprowadzi Cię do szczęścia i miłości bezwarunkowej 

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

Kontakt: PL. (0048) 570 851 655 UK .(0044) 7511961102

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...