niedziela, 31 stycznia 2021

Kosmiczne zmiany - wpływ na nasze ciało


Kosmos-a wpływ na nasze ciało
Wszyscy jesteśmy połączeni z kosmosem, jesteśmy Wszechświatem wyrażającym siebie jako człowieka, co oznacza, że ​​gdy są zmiany lub zmiany na niebie, odczuwamy to również. Pomyśl o tym w ten sposób, wiemy, że Księżyc ma zdolność wpływania na fale oceanu i widząc, że składa się z prawie 80 procent wody, wyobraź sobie, jaki wpływ ma na nas Księżyc?
Tak samo, różne planety na niebie są w stanie uaktywnić nas na poziomie fizycznym, albo przynosząc niską energię albo wysoką energię, energię na zewnątrz lub energię wewnętrzną.

Niski poziom energii:

Kosmos promieniuje niską energią, gdy mamy wiele planet w ruchu wstecz lub gdy istnieje znaczny tranzyt lub przesunięcie, które wymaga od nas powrotu i spojrzenia na rzeczy z przeszłości, aby posunąć się naprzód.
Ta niska częstotliwość energetyczna może powodować blokady, powodując, że czujemy się zablokowani, stagnacyjni, ospali i powolni. Mogą wystąpić problemy z trawieniem lub możemy stracić motywację do koncentrowania się na rzeczach, nad którymi pracujemy.
Objawy takie jak wzdęcia, letarg, drażliwość, zatkany nos, zaparcia i bóle mięśni, szczególnie z tyłu, mogą być również widoczne.
Może istnieć pragnienie, aby więcej spać i wycofać się do wewnątrz, jest to szczególnie prawdziwe, jeśli energia jest również skierowana do wewnątrz.

Wysokiej energii

Kosmos promieniuje wysoką energią, kiedy rozpoczynamy nowy cykl, kiedy planeta przesuwa się w nowy znak, kiedy mamy zaćmienie słoneczne lub księżycowe, a kiedy mamy Nowy lub Pełny Księżyc.
Są to wszystkie okresy, w których otrzymujemy skoncentrowaną dawkę energii z powyższych planet. Nasza intuicja i zdolności psychiczne mogą być również podwyższone podczas okresów wysokiej energii, co może spowodować aktywację trzeciego oka i bóle głowy.
Energia o wysokiej częstotliwości może wywoływać uczucie uwolnienia, a dzięki temu może wzmacniać wszelkie stłumione bóle i choroby. Może także wzmacniać dobre uczucia, sprawiając, że czujemy się pobudzeni i inspirowani.
Wysoka energia może również uczynić nas bardziej wrażliwymi i może to skłonić nas do łapania kaszlu i przeziębienia oraz innych wirusów. Wysokie częstotliwości energii mogą również prowadzić do problemów z ciśnieniem krwi, utraty równowagi lub zawrotów głowy, chorób skóry i wyprysków ,trądziku. Może również wystąpić tendencja do bezsenności, niepokoju i ogólnego poczucia niepokoju.

Energia wewnętrzna

Kosmos prosi nas, abyśmy poszli do środka, kiedy kończymy stary cykl lub przygotowujemy się do przejścia do następnego rozdziału w naszym życiu. Energia wewnętrzna może również wystąpić podczas okresów wstecznych, jesiennej równonocy i zimowego przesilenia , głęboko.
Możemy odczuwać skutki kosmosu nie tylko na poziomie emocjonalnym i duchowym, ale także na poziomie fizycznym.
Energia wewnętrzna przychodzi często przed chwilą i chwilę po znaczącej zmianie , ponieważ jest to czas, który musimy dostosować i odzwierciedlić.
Energia wewnętrzna może rzeczywiście pomóc w usuwaniu fizycznych symptomów i może aktywować proces uzdrawiania i uwalniania organizmu. Ponieważ energia wciąga, fizyczne objawy często są odczuwalne na poziomie wewnętrznym.

Zewnętrzna energia

Kosmos prosi nas, aby promieniować naszą energią na zewnątrz po tym, jak zaczęliśmy nowy cykl lub nastąpiła nowa zmiana energii. Energia zewnętrzna odczuwana jest również podczas równonocy wiosennej i letniego przesilenia.
Ta zewnętrzna energia może zainspirować i pobudzić nas, a także może stymulować proces uzdrawiania organizmu. Ponieważ energia wypływa na zewnątrz, wszelkie objawy są często postrzegane na poziomie zewnętrznym.
Zarówno energia wewnętrzna, jak i zewnętrzna pracują z częstotliwościami o wysokiej i niskiej energii i mogą zmieniać nasze odczucia i otrzymywać całą tę energię. Ważne jest również, aby zauważyć, że fizyczne oznaki i objawy są często odczuwane, gdy występują blokady lub podstawowe problemy, którymi należy się zająć.
Jeśli zaczniesz dostrzegać wzór w kosmosie i swoim zdrowiu, może to również dostarczyć wskazówek dotyczących twojej uzdrawiającej podróży.
Jeśli na przykład zawsze odczuwasz ból głowy wokół znaczącej zmiany planetarnej lub Księżyca w pełni, może to oznaczać, że twoja intuicja jest zablokowana i wymaga uwolnienia.
Tak samo, jeśli czujesz się zmęczony i ospały podczas okresu niskiej energii, może to być spowodowane tym, że musisz poświęcić trochę czasu na samoopiekę i wycofać się na chwilę.
Mimo, że wydarzenia takie jak efekt zaćmień  odczuwamy wszyscy, jest również Twoja osobista astrologia (warto wziąć ja pod uwagę), ponieważ  energie te możesz czuć  zupełnie inaczej. Najlepszym sposobem na poruszanie się po tych energiach  jest obserwowanie  swoim objawów, a następnie spojrzenie na niego z perspektywy energetycznej. Na przykład, jeśli masz bolesne, suche gardło, możesz zadać sobie pytanie, co trzymasz, jakiej energii potrzebujesz, aby wyjść na zewnątrz? Jak możesz wyrazić siebie na zewnątrz?
Objawy fizyczne są zawsze oznaką braku równowagi, ale nierówności zdarzają się każdemu z nas, w rzeczywistości tak naprawdę nie ma ucieczki od nich. Wszystko, co możesz zrobić, to odżywiać i chronić swoje ciało najlepiej, jak potrafisz, i nauczyć się zarządzać swoją energią podczas kosmicznych zmian poprzez rytuały, medytacje, ćwiczenia i tak dalej.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

Kontakt: PL. (0048) 570 851 655 UK .(0044) 7511961102

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...