środa, 21 października 2020

Przebudzenie -3 oko i mądrość naszej duszy

 

Przebudzenie -3 oko  i mądrość naszej duszy

Czy kiedykolwiek obudziłeś się ze snu, który był tak rzeczywisty, że byłeś zaskoczony, że nadal leżałeś tylko w łóżku, ponieważ był tak realistyczny ? 
Mamy tę niesamowitą zdolność doświadczania pełnych zmysłów, alternatywnych rzeczywistości w naszych umysłach każdej nocy. 

Ta wewnętrzna wizja jest aktywna nawet wtedy, gdy nie śpimy. Na przykład, gdybyś teraz zamknął oczy i wyobraził sobie pole słoneczników, mógłbyś wyobrazić sobie rzeczywistość znajdowania się gdzie indziej.

Niektórzy odrzucają siłę wyobraźni jako nieważną, nie mającą znaczenia w świecie fizycznym, podczas gdy rzeczywiście jest odwrotnie. Wszystko, czego teraz doświadczasz, stworzone przez człowieka, od ubrań, które nosisz, po urządzenie, na którym czytasz ten artykuł, nawet te słowa, było kiedyś tylko wytworem czyjejś wyobraźni.

Posiadanie potężnego trzeciego oka to posiadanie potężnej wyobraźni, zdolnej do okiełznania twoich najwyższych inspiracji. Mówi się, że rozwinięte trzecie oko daje również dostęp do swojej intuicji, a na bardziej zaawansowanych poziomach, silniejszych zjawisk psychicznych, takich jak jasnowidzenie, jasnosłyszenie, świadome sny, projekcje astralne i inne. Przebudzenie trzeciego oka pozwala ci spojrzeć przez prawdę poza iluzje świata i skierować mądrość twojej duszy.

Co to jest szyszynka?


Jeśli kiedykolwiek widzieliście egipskie oko Ra, mapę czakr lub Bindi na środku czyjegoś czoła, widzieliście kulturowe reprezentacje wiedzy o znaczeniu szyszynki.

 Nawet tradycja katolicka praktykuje coroczne czyszczenie trzeciego oka popiołem w okresie Wielkiego Postu.  Trzecie oko współczesnego świata zachodniego, popularne w kulturach na przestrzeni wieków, wreszcie się budzi.

Ten szczególny gruczoł jest szanowany ze względu na jego biochemiczne i duchowe implikacje. Fizycznie jest mały, w kształcie szyszki i umieszczony pośrodku głowy, umieszczony między dwiema półkulami mózgu. Jednak nie ma takiej samej izolacji ochronnej od ciała, jak reszta mózgu. Gruczoł ten otrzymuje regularny przepływ krwi i znajduje się poza barierą krew-mózg.

Na poziomie biologicznym szyszynka jest maszyną do produkcji hormonów. Tworzy melatoninę i informuje organizm, kiedy jest czas na sen i czas na przebudzenie. Melatonina odgrywa ważną rolę w ochronie przed neurodegeneracyjną, a także może pomóc w utrzymaniu gęstości kości. Badania wykazały, że komunikuje się z przysadką mózgową, kierując produkcją hormonów wzrostu i płciowych, ciśnieniem krwi i metabolizmem.

Na poziomie duchowym przecina subtelne centrum energetyczne znane jako ajna, czyli ośrodek trzeciego oka. Cytowany jest również przez  filozofa Kartezjusza, który znany jest  z cytatu „Myślę, więc jestem”, mówiąc, że szyszynka jest „siedliskiem duszy”

Dobrze zorientowani w duchowej mądrości powiedzieliby, że zdolność „widzenia” trzecim okiem jest tak samo ważna, jak zdolność widzenia tymi, którzy patrzą na świat fizyczny.

5 sposobów zachęcania do aktywacji szyszynki 

1. Obserwuj spożycie chemikaliów
Ponieważ między szyszynką a krwiobiegiem nie ma filtra, ten delikatny gruczoł jest narażony na działanie wszystkich chemikaliów i metali ciężkich, które możesz nieumyślnie wchłonąć podczas jedzenia, picia lub oddychania. Ciało ludzkie jest bardzo sprężyste, ale szyszynka jest niewielka i może wymagać dodatkowej opieki, aby dobrze funkcjonować.

Może wystąpić stan zwany „zwapnieniem”, w którym szyszynka zostaje stwardniała i zahamowana. Oprócz toksycznej diety, fluorek, powszechny dodatek do wody wodociągowej, pasty do zębów i zabiegów dentystycznych, jest jedną z największych przyczyn zwapnienia szyszynki. Unikaj tego, kiedy tylko jest to możliwe. Przejście na pastę do zębów bez fluoru i dodanie filtrów do kranów w domu może pomóc w zminimalizowaniu narażenia.

2. Pielęgnuj swoje wymarzone życie
Sen jest jednym z najpotężniejszych narzędzi uzdrawiania, jakie posiadamy. Wspieraj szyszynkę, utrzymując regularny cykl snu. Twoja szyszynka reaguje na poziomy światła w pomieszczeniu. Zminimalizuj ekspozycję na sztuczne światło w porze snu. Pomoże to zasygnalizować produkcję melatoniny. Utrzymywanie całkowicie ciemnego pokoju podczas snu zmaksymalizuje poziom melatoniny, podczas gdy małe światło, nawet z cyfrowego budzika lub lampki nocnej, będzie ją hamować.

Możesz aktywować psychiczne zdolności szyszynki, prowadząc dziennik snów, a nawet lepiej, ucząc się świadomego snu. Kultywując związek ze swoimi marzeniami, nie tylko budujesz zdolności swojej szyszynki, ale także możesz uzyskać głębszy wgląd w siebie.

3. Joga 
Dla dobrego samopoczucia trzeciego oka Być może nikt nie traktował zdrowia szyszynki poważniej niż jogini. Na szczęście podzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami, aby pomóc nam obudzić również nasz duchowy potencjał. 

4. Kryształy stymulujące szyszynkę
Wiele osób doświadczyło kryształów jako wspaniałego, naturalnego narzędzia, które może pomóc w kultywowaniu świadomości parapsychicznej. Użyj tych kamieni w nocy, umieszczając je pod poduszką lub przy łóżku, aby wzmocnić swoje sny. Możesz je  przytrzymać lub położyć i umieścić na trzecim oku, aby zwiększyć swoją świadomość, gdy skupiasz się na ośrodku trzeciego oka.

Wiadomo, że kamienie fioletowe lub indygo wzmacniają to centrum energetyczne. Jest z czego wybierać, a to przyład:

Ametyst - to jeden z najpopularniejszych kamieni do aktywacji i równowagi trzeciego oka. Występuje w bogatych i jasnych odcieniach fioletu i bieli i jest łatwo dostępny w Internecie oraz w większości sklepów metafizycznych.

Lapis Lazuli - ten kamień był cenny dla starożytnych Egipcjan, a także pobudza czakry korony i gardła. Mówi się, że łączy cię z twoim najwyższym ja i mądrością kosmosu.

Fioletowy fluoryt - To uspokajający kamień chroniący przed negatywnością i depresją, jednocześnie zachęcając do równowagi psychicznej i intuicji.

5. Medytacja
Medytuj, medytuj, medytuj! Medytacja jest tak samo ważna  dla zdrowia, jak picie wody i jedzenie warzyw ,czy owoców. Jeśli zechcesz, możesz dodać mantry do swoich medytacji. Wibracje wytwarzane przez intonowanie mantr mogą powodować subtelne wibracje w całym mózgu, pomagając w odwapnieniu. 
Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...