sobota, 17 października 2020

Oczyszczanie aury

 

WITAJCIE CUDOWNI ❤

Jeśli czujesz się zmęczony, wyczerpany, przygnębiony lub zdemotywowany, możliwe  , że twoja aura potrzebuje trochę wzmocnienia. Twoja aura składa się z wibracji twojej fizycznej, emocjonalnej, mentalnej i, duchowej energii i nieustannie się zmienia. Z biegiem czasu, z powodu okoliczności lub przebywania w pobliżu innych, niektóre negatywne aspekty życia wpływają na wasze energie, co ostatecznie będzie miało kumulatywny wpływ na wasze życie i rozwój duchowy.

Na szczęście istnieje wiele łatwych sposobów na wzmocnienie, oczyszczenie  aury. Dlaczego by nie spróbować ?

1. Myśl pozytywnie

Nasze myśli odzwierciedlają i tworzą naszą rzeczywistość . Brzmi to banalnie, ale próba myślenia bardziej pozytywnymi myślami naprawdę może przyciągnąć więcej pozytywnych energii do twojej aury i do twojego życia. Nawet gdy przechodzisz przez trudny okres, możesz użyć codziennych afirmacji lub mantr, aby przekonać siebie, że sytuacja jest bardziej pozytywna. Staraj się znaleźć dobro we wszystkim i we wszystkich wokół siebie i być może zacznij prowadzić dziennik wdzięczności, aby nie przegapić wszystkich dobrych rzeczy w swoim życiu, koncentrując się na tym, co złe.

2. Połącz się z żywiołami

Przebywanie na świeżym powietrzu jest często bardzo ważne dla zdrowej aury - my, ludzie, nie byliśmy stworzeni do ochrony przed żywiołami! Światło słoneczne i światło dzienne są niezbędne dla naszego zdrowia fizycznego, spożycia witaminy D, a także dla naszego zdrowia psychicznego . Poświęć trochę czasu na współpracę  ze wszystkimi żywiołami. Chodź boso i wbijaj palce w ziemię lub buduj zamki z piasku lub zrób błotne placki, aby ponownie połączyć się z ziemią. Usiądź w deszczu i oczyść się mocą wody. Chodź na wietrze lub puszczaj latawce, aby pochłonąć trochę energii powietrza do swojej aury i ciesz się słońcem czy ogniskiem, aby pochłonąć potężną energię ognia.

3. Noś kryształ

Istnieją setki różnych rodzajów kryształów, z których każdy ma swoje zalety. Jednak jeśli chodzi o wzmocnienie twojej aury, dwa najbardziej przydatne kryształy to czysty kryształ górski kwarc dymny. Noszenie przezroczystego kwarcu pomoże dodać energii i ożywić aurę, znosząc zmęczenie przywracając optymizm. Kwarc dymny możemy trzymać w kieszeni lub torbie, ponieważ pochłania negatywne emocje i smutek, pomagając wyssać szkodliwe energie z twojej aury. 

4. Śmiej się dużo

Uzdrawiająca moc śmiechu nie jest mitem - prawdopodobnie wiesz, że kiedy ktoś cię rozśmiesza, zapewnia to natychmiastową poprawę nastroju. Świadomy wysiłek, aby wnieść więcej śmiechu do swojego życia, to wspaniały sposób na wzmocnienie aury. Oglądaj swoje ulubione programy komediowe lub regularnie spotykaj się z dobrymi przyjaciółmi. Bądź zabawny i nie bój się pozwolić swojemu wewnętrznemu dziecku dobrze się bawić.

5. Okadzaj swoją przestrzeń

Biała szałwia  do okadzania są niezbędnym narzędziem w duchowym domu. Te ciasno owinięte wiązki szałwii są zapalane, a następnie delikatnie się tlą, wydzielając oczyszczający dym. Używaj go do regularnego czyszczenia domu, ale możesz też owijać nim spiralnie wokół ciała, od głowy do palców u nóg, aby „odbijać” mniej pomocne energie ze swojej aury. Dobrze jest, jeśli możesz poprosić przyjaciela, aby zrobił to za Ciebie, gdy stoisz nieruchomo z zamkniętymi oczami - poczujesz różnicę.

6. Wizualizuj czystość

Regularna medytacja pomaga utrzymać silną aurę, ponieważ uspokaja negatywne emocje. Jednak nawet jeśli uważasz, że medytacja jest trudna, możesz wykonać proste ćwiczenie kreatywnej wizualizacji, które będzie miało podobny efekt. Po prostu zamknij oczy i usiądź spokojnie, a następnie wyobraź sobie czyste białe światło wpadające do czubka twojej głowy. Poczuj, jak przesuwa się w dół ciała i przez stopy, w dół, w ziemię. Zajmuje to tylko minutę lub dwie i wykonywane regularnie, może pomóc w utrzymaniu wokół ciebie żywej i silnej aury przez cały czas.

Autor:Nikki Harper

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...