czwartek, 15 października 2020

Przewodnicy Duchowi -nasza duchowa świadomość

 

Przewodnik Duchowy

Uważa się, że przewodnicy duchowi, a także Aniołowie Archaniołowie, pomagają nam prowadzić  się przez życie.
Uważa się, że Duchowi Przewodnicy żyli wiele wieków wcześniej i niekoniecznie są z nami spokrewnieni. Przewodnicy  wybierają pozostanie blisko  Ziemi, aby pomagać na różne sposoby. Są wokół nas na całe życie.
Dla wszystkich ludzi na tym świecie Duchowi Przewodnicy to byty, które wybieramy, lub pomocnicy, którzy są nam przydzieleni przed urodzeniem. 
Dla innych Przewodnicy Duchowi reprezentują części naszych nieświadomych umysłów, które symbolicznie pomagają nam znaleźć pełnię. A jednak dla innych ludzi Przewodnicy Duchowi są częściami naszej wyższej jaźni, które objawiają się nam w różnych kształtach i formach.
Bez względu na to, co myślisz o Przewodnikach  i bez względu na to, jak rozumiesz „New Age” lub swoją religię , nie ma wątpliwości, że wszyscy potrzebujemy wskazówek, opieki i wsparcia w życiu, ponieważ  problemy czasem przekraczają nasze możliwości.
Przewodnicy Duchowi są naszym łącznikiem ze światem duchów i naszą duchową świadomością. Przewodnicy duchowi istnieją jako energie na wyższym poziomie, aby czuwać, chronić, pomagać i doradzać nam przez nasze życie. 
Tak jak wszyscy mamy przydzielonego nam Archanioła od urodzenia, tak i my mamy przewodnika duchowego, którego możemy nie czuć . Jednak przez całe nasze życie mogą pojawiać się i wypuszczać różnych  przewodników, aby pomóc w zaspokojeniu różnych naszych potrzeb. Są zwani Przewodnikami przejściowymi.
Wiele medium ,osób zajmujących się ezoteryką ,uzdrowicieli  polega na AniołachArchaniołach i Przewodnikach  w swojej pracy. Ponieważ pośrednicy  ci nie znajdują się w sferze fizycznej, są w stanie zapewnić tym osobom znacznie większą wiedzę, informacje i wgląd w ludzi, z którymi pracują. 
Niektórzy ezoterycy twierdzą, że rozmowa z ich przewodnikami duchowymi odbywa się okiem ich umysłu i że w ten sposób otrzymują także określone wiadomości. 
Inne z tych osób są w stanie zobaczyć i usłyszeć swoich osobistych przewodników duchowych. niektórzy mają inną wrażliwość, mogą odczuwać głęboką obecność lub , gdy jest tam ich przewodnik. 
Nie wszyscy ludzie są świadomi swoich przewodników, ich realizacja może wymagać jasnego i precyzyjnego snu, wizji lub powtarzających się snów.
 Innym sposobem, w jakim ludzie odkrywają swoich przewodników, jest hipnoza, wywołany trans lub praktykowanie medytacji. Wiele wykwalifikowanych medium ,jasnowidzów nie zna swoich przewodników duchowych. Wierzą, że informacje, które są w stanie przekazać innym, są darem i akceptują fakt, że zostały im właśnie przekazane.
Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...