wtorek, 27 października 2020

Duchowe prawo manifestacji

Duchowe prawo manifestacji

„Jesteś żywym magnesem. To, co przyciągasz do swojego życia, jest w harmonii z twoimi dominującymi myślami.” 

Przejawiliście każdą rzecz, która jest w waszym życiu. Wszystko we Wszechświecie ma własną częstotliwość energetyczną i transmituje na poziomie eterycznym. Twoim zadaniem jest dostrojenie się do częstotliwości wibracji poszukiwanej wizji. Uzyska to dostęp do informacji potrzebnych do wciągnięcia ich w życie. Twoje ciągłe myśli wysyłają zakłócenia, które powstrzymują cię od dostrajania do częstotliwości, którą musisz móc przyciągnąć. Upewnij się, że wiesz dokładnie, czego chcesz, w przeciwnym razie możesz otrzymać coś innego niż to, czego sobie naprawdę życzysz.

Klarowność jest kluczem do manifestacji. 

Bądź spokojny, jasny i precyzyjny. Jeśli chcesz przyciągnąć przyjaciela, który jest otwarty, kochający i zabawny , musisz rozwinąć w sobie te pożądane cechy.

Zdolność manifestowania jest niezwykle potężna, dlatego ważne jest, aby manifestować się tylko dla najwyższego dobra. Gdy tylko uzyskasz jasność, wyraźnie wyobraź sobie, czego chcesz. Wizualizacja jest ważnym elementem. Musisz mieć absolutną wiarę, że twoja intencja się spełni. Jeśli masz trudności z uzyskaniem przejrzystości, zapisz dokładnie to, czego pragniesz .

Jeśli chcesz mieć partnera, zapisz dokładnie, jakie cechy chcesz by posiadał i pamiętaj, aby mieć podobne cechy w zamian. To samo dotyczy wymarzonej pracy czy  upragnionej podwyżki .By coś otrzymać trzeba też dać odrobinę siebie w zamian .Jeśli chcesz zamanifestować samochód, zapisz dokładnie to, jaki ma być kolor, rocznik, itd.

Pamiętaj, że prawo przyciągania nie jest nawet do końca przyciąganiem. Jest wręcz budzeniem odpowiednich wibracji i wydarzeń wokół ciebie. Myśl, emocje są falą. Podobnie jak dźwięk. Emocje tworzą silne fale, jeśli nasze myśli (nasze chce) nie jest zgodne z naszymi emocjami…to te fale się znoszą. Jeśli chcesz miłości, radości i szczęścia, najpierw wzbudź w sobie te uczucia…Wszechświat odpowie. 

Wiara chroni twe marzenia. Uwierz w siebie, uwierz sobie i uwierz, że marzenia są w zasięgu ręki. Entuzjazm, wdzięczność i radość są skrzydłami, które zaniosą cię do celu

Wyobraź to, wizualizuj , a następnie upewnij się, że wysyłasz odpowiednie wibracje, które pasują  np. do wibracji samochodu. Skoncentruj się na wyższych cechach tego, co manifestujesz.

Kroki manifestacji :

Skup się na intencji i wycisz,

Bądź bardzo precyzyjny, określ cel w czasie teraźniejszym

Zrelaksuj się i wizualizuj siebie.

Dopasuj wibracje do tego, co chcesz zamanifestować.

Miej całkowitą wiarę, że jest już w drodze do Ciebie

Podejmij wszelkie niezbędne działania.


Prawda że łatwe ?

Wszystkiego dobrego ,powodzenia kochani  ;-)


Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...