Promień Białego Światła Metatrona

 

Sześcian Metatrona
Sześcian Metatrona


Promień Białego Światła Metatrona pomaga człowiekowi Aktywować ciało Światła -Merkabę, aby pomóc we Wniebowstąpieniu Duszy. 

Metatron zamieszkuje energię najbliższą Boskości i zajmuje się przede wszystkim ludzkością i jej połączeniem z Boską Siłą. 

Jest istotnym łącznikiem między ludzkością a Boskością. Archanioł Metatron aktywuje centrum energetyczne, w którym nasze duchowe połączenie znajduje się w czakrze gwiezdnej duszy (ósma czakra, która znajduje się około 10 cm nad czubkiem głowy). W ten sposób inicjuje się proces znany jako aktywacja ciała świetlistego, wzniesienie się do świadomości kosmicznej lub oświecenia.

 Ósma czakra to także czakra jedności. Pracując z nią uświadamiamy sobie bycie częścią wielkiego kolektywu – tych, co byli, co są i co będą – częścią wielkiej całości.

 Tutaj odnajdziemy swoje bratnie dusze, tutaj także pojawią się istoty, z którymi musimy nauczyć się koegzystować. Ósma czakra jest również znana jako Czakra Kronik Akaszy. Poprzez nią mamy kontakt z kronikami Akaszy, zatem kosmicznymi zapisami, które zawierają wszelką wiedzę z przeszłości, teraźniejszości i przyszłość. To z niej swoją wiedzę czerpią osoby otrzymujące różne przekazy. Posiadanie aktywnej  czakry może także wyjaśniać istnienie intuicji czy też szerzej – różnego rodzaju sygnałów i przeczuć.

Kostka Metatrona
Kostka Metatrona

W świętej geometrii ,Metatron jest Aniołem życia. Nadzoruje przepływ energii w mistycznej kostce znanej jako kostka Metatrona, która zawiera wszystkie geometryczne kształty w stworzeniu Boga.

 Reprezentuje wzorce, które składają się na wszystko, co stworzył Bóg. Metatron stworzył tę kostkę z własnej duszy.

 Możesz medytować z białym światłem Archanioła Metatrona, aby:

 • Zharmonizować swoje ciało

 • Pracować z problemami fizycznymi 

• Uzyskać dostęp do Kronik Akaszy 

• Zdrowie psychiczne i emocjonalne 

• Wewnętrzny spokój 

• Przygotować i aktywować swoje pole Merkaba

 • Przejrzystość i wewnętrzne światło 

• Harmonia i emocjonalne oczyszczanie 

• Zharmonizuj się z Boską Miłością 

Codzienna medytacja może pomóc ci zrozumieć prawdę Wszechświata, procesy początku tworzenia i ekspansji świadomości. 

Pomoże ci zrozumieć, jakie masz połączenie ze WSZYSTKIM, z obecnością Boga, z ludźmi, zwierzętami, roślinami, Ziemią i Wszechświatem. Metatron może pomóc Ci odpowiedzieć na wszystkie te egzystencjalne pytania, takie jak skąd pochodzę?, kim jestem?, jaka jest moja misja? ... itd. 

Pomaga w rozpoczęciu procesu przebudzenia. Wysyła jako iskry informacji o wysokich wibracjach, które zakotwiczamy i integrujemy. Możesz oprzeć się na Metatronie, aby otworzyć warstwy świadomości i odblokować obszary swojego życia, które nie pozwalają ci na życie, jakiego pragniesz. 


Modlitwa Metatrona o Ochronę i Obfitość

To jest modlitwa wizualizacji. Twoje słowa przywołają znaczenie by być, kiedy otaczasz się Ochronnym Światłem i Energią Boga.

Krok 1 - zgodnie z ruchem wskazówek zegara ustaw swoją pierwszą tarczę - kulę srebrnego światła, która jest tzw. Świadomością  Chrystusową. Wizualizuj, jak Bóg cię chroni. Zobacz siebie zamkniętego w trójwymiarowej bańce srebrnego światła, która otacza całe twoje ciało.

Kiedy wizualizujesz -   wypowiedz osobistą modlitwę dziękczynną np. 

"Niech wszystko to mówię przychodzi z bezwarunkowej miłości i Chrystusowej Świadomości." 

Krok 2: Teraz ustaw drugą tarczę (patrz rysunek wyżej) - Wyobraź sobie Lustrzaną Kulę skierowaną na zewnątrz, aby odzwierciedlić wszelkie negatywne lub ciemne strony skierowane przeciwko tobie. To lustro  odbije negatywność z powrotem do nadawcy - natychmiastowa karma. Tylko Miłość i światło będą przeniknąć przez tę tarczę. 

Kiedy wizualizujesz - odmów osobistą modlitwę dziękczynną np 

"Otaczam się lustrzaną kulą skierowaną na zewnątrz, aby odeprzeć wszystko co negatywnie, dziękuję za ochronę Metatrona. Tylko Miłość i Światło mogą przenikać  w moje pole"

Krok 3 : Trzecia tarcza to złoty bąbel światła królestwa aniołów. Wyobrażać sobie zostałeś objęty przez anioły. Wokół ciebie sypie się jasny złoty pył. 

Kiedy wizualizujesz - odmów osobistą modlitwę dziękczynną np. 

"Wzywam mojego opiekuna, Aniołowie przy mnie , dziękuję za waszą  miłość. ochronę i wsparcie. Jestem otwarty aby usłyszeć wiadomości. Chociaż Bóg, wszystko, czego dotknąłem zna , mój dotyk zmienia się w złoty pył który  przynosi obfitość"

Krok 4: Następnie wizualizuj wokół siebie trójwymiarową piramidę, a następnie piramidę skierowaną w dół wokół ciebie, jak trójwymiarowa Gwiazda Dawida, święta geometria.


Krok 5 :Teraz zamknij się w jednej gigantycznej sferze białego ochronnego światła Boga obejmując wszystko.

Uwaga: nie śpiesz się i postępuj zgodnie z instrukcjami w dokładnej kolejności. Praktykuj ta medytację (minimum 2 tyg) a zobaczysz różnicę 

Modlitwa do Archanioła Metatrona

"Archaniele Metatronie , Aniele życia, dziękuję Bogu za to, że uczynił cię tak pilnym w obserwowaniu i zapisywaniu tego, co dzieje się we wszechświecie w Bożej Księdze Życia (Kroniki Akaszy). Proszę, pokieruj mnie, abym dokonywał najlepszych wyborów w życiu, abym mógł uniknąć niepotrzebnego żalu i zbudować silne duchowe dziedzictwo, za które będę wdzięczny . Pokaż podsumowanie informacji o moim dotychczasowym życiu, które zawierają twoje zapiski, podkreślając to, co jest dla mnie najważniejsze, aby zrozumieć, jak dobrze jest iść naprzód, aby wypełnić Boże cele w moim życiu ."


Modlitwa do Archanioła Metatrona -Harmonia

"W świętej geometrii, twój kształt ( sześcian Metatrona ) reprezentuje doskonale harmonijny plan Boga dla świata. Pokaż mi, jak różne części mojego życia - od relacji po pracę - powinny do siebie pasować, abym mógł żyć w harmonii z Bogiem i innymi ludźmi. Pomóż mi zrozumieć wyjątkowe sposoby, w jakie Bóg zaprojektował moją duszę. Zwróć moją uwagę na charakterystyczne sposoby, w jakie mogę wykorzystać swoje mocne strony, aby uczynić ten  świat lepszym miejscem. Zachęć mnie do skupienia się na tym, co mnie najbardziej interesuje i na tym, co robię najlepiej. Następnie ujawnij, jakie specyficzne potrzeby wokół mnie mogę zaspokoić w świetle tych wyjątkowych cech mojego życia. Pomóż mi dobrze zorganizować swoje życie,  ustalić najlepsze priorytety by podejmować decyzje, które odzwierciedlają te priorytety. 

Metatronie, proszę, pokaż mi, jak potężny mogę się stać, kiedy ufam Bogu w każdej części mojego życia - tak jak ty. Naucz mnie, jak używać mojej duchowej mocy, aby przynieść chwałę Bogu i uczynić świat lepszym miejscem. Amen."

ĆWICZENIE: 

Zwizualizuj słup srebrnego światła, który z kosmosu wpływa poprzez czakrę GWIEZDENJ DUSZY   do Twojej głowy i po kolei przepływa przez wszystkie napotkane czakry powodując pełne oczyszczenia.

Wypowiedz następujące słowa :

"Wszechmocna Uzdrawiająca Energio, pomóż mi proszę uwolnić się od negatywnych chronicznych schematów, ociężałości oraz niekorzystnych dla mnie wyzwań o charakterze fizycznych i psychicznym we wszystkich aspektach mojego istnienia. 

Pokaż mi, jak rozwijać się poprzez odprężenie, radość i entuzjazm. Pozwól mi zrozumieć cel mojego istnienia oraz wskaż niezbędne narzędzia, dzięki którym mogę go osiągnąć. Pozwól mi proszę stać się odpowiedzialnym współtwórcą własnego życia. Pojednaj mnie ze wszystkimi dla wyższego dobra. Dziękuję."

Następnie oddaj się medytacji 

Może się okazać, że przyjdą do ciebie różne wiadomości dotyczące zarówno przeszłości, jak i przyszłości. Może przyjdzie zrozumienie obecnych problemów czy też pojawią się proponowane rozwiązania. Zachowaj otwartość pozbawioną oceny. Wykorzystaj dobrze zdobytą wiedzę.


Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102


 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111