Retrogradacja Wenus a spotkanie z Bratnią Duszą-Karma

 

Retrogradacja Wenus a spotkanie z Bratnią Duszą-Karma

Zanim zaczniemy, chcę wyjaśnić, co mam na myśli przez nazwę Bratnia Dusza .Kiedy używam tego słowa, mam na myśli każdego, kto jest ważną częścią waszej podróży duszy. Może być przyjacielem, kochankiem, nieznajomym, zwierzakiem, wrogiem, członkiem rodziny.

Bratnia Dusza  to zasadniczo każdy, kto jest posłany, aby przynieść wzrost twojej duszy.
Relacje te  działają w obie strony, co oznacza, że ​​gdy przynoszą wzrost twojej duszy, Ty również przynosisz wzrost ich. Teraz, gdy zostało to wyjaśnione, zanurzmy się głębiej w Karmę Bratnich Dusz  i dowiedz się, jak można ją uruchomić, gdy Wenus jest w ruchu wstecznym.

Bratnia Dusza -Karma

Wierzę, że zanim wejdziemy w to życie, podejmujemy plan , co chcielibyśmy się na uczyć i odkrywać podczas naszego pobytu na ziemi .W ramach tego procesu możemy również z mapować część naszej podróży z duszami, które są na podobnej ścieżce lub misji, lub duszami, które mają mądrość, o której chcielibyśmy przypomnieć, gdy jesteśmy na Ziemi.
Nasze przeszłe życia również mogą się z tym wiązać. Jeśli w poprzednim życiu mieliśmy nierozwiązaną karmę z inną duszą lub po prostu więcej pracy do zrobienia razem, możemy zorganizować ponowne przyłączenie się do nich w naszym nowym życiu, aby ukończyć i zakończyć naszą wspólną pracę.Bardzo was proszę nie myślcie o tym że KARMA to kara ,to kontynuacja,a czasem  wspólne  lekcje do odrobienia
 Ja nie tak dawno temu spotkałam taką duszę ,mijałyśmy się bez wiary w same siebie,ale w drugiego człowieka, Obie walczyłyśmy o prawdę dla świata i światła , i nie mam na myśli tu polityki i innych nieistotnych ziemskich spraw ,ponieważ pomiędzy nami była tylko przestrzeń by "dotknąć Universum",ale zwykłe ludzkie lęki, blokowały tą podróż.   Drogi na chwilę się rozeszły po to by, z mądrością i większym doświadczeniem znów się połączyć i to za jednego wcielania. Odnalazłyśmy się by wspólnie się dopełniać ,ponieważ mamy ten sam cel,ale fakt że jesteśmy ludźmi  w różnych dziedzinach nas blokował. Dziś gdy ona jest na "górze" przyciąga  mnie do siebie, gdy ona spada "łapię ją za nogi" ,i wiem że tak będzie długo. Ponieważ to nasza wspólna praca ,wspólna misja . Dzięki takiej współpracy odkrywamy siebie więcej i więcej. Mając namacalne dowody na to że takie układy zawarte między Bratnimi Duszami  istnieją, że źródło nie jest fikcją ,że miłość własna ma sens,że spotkanie z WJ nie jest czymś niemożliwym ,że możemy również odnaleźć się w astralu  czytając swoje Kroniki Akaszy ,i że wszytko ma sens.Dzięki właśnie takim spotkaniom z przeznaczeniem zaplanowanym w jakiś sposób ,czujemy że  jesteśmy PRAWDĄ ,tym samym uwalniając swoje blokady podnosimy swoje i świata wibracje, jestem za to mega wdzięczna ,że posiadam świadomość i racjonalnie, a nie w fikcji doświadczam takich pięknych lekcji.   
Spotkania te są zasadniczo Karmą Bratnich Dusz . Są predestynowanymi spotkaniami, które służą rozwojowi twojej duszy i przypominają ci, kim naprawdę jesteś.
***************************************************************************

Skąd mam wiedzieć że spotkałem już bratnią duszę?

Nie ma listy do odhaczenia  ,często jest to tylko wewnętrzna wiedza, którą tylko Ty możesz zrozumieć ,i nie potrafisz tego uczucia ubrać w słowa. Możesz poczuć silna znajomość, kiedy widzisz tę osobę po raz pierwszy, lub możesz po prostu silnie wiedzieć, że ty i ta osoba jesteście sobie przeznaczeni do zrobienia czegośWraz z tym natychmiastowym rozpoznaniem może również wystąpić uczucie niewyjaśnionego połączenia lub silna reakcja fizyczna. Możesz również czuć się wyzwalany przez tę osobę, nawet jeśli nie znasz jej tak dobrze.

Karma Bratnich Dusz  a Wenus 

Gdy Wenus się cofa to czas gojenia się serca, dlatego może poruszać Karmę Duszy. Nie chodzi o to, że  spotkamy więcej Bratnich Dusz podczas tego cyklu , chodzi o to, że będziemy zachęcani do pracy nad lekcjami z poprzednich naszych spotkań czy wcieleń.Kiedy Wenus odsłania pęknięcia i rany serca, możemy pracować nad uzdrowieniem i usunięciem wszelkich więzi karmicznych, które mogliśmy zgromadzić w ciągu naszego życia.
Te więzi karmiczne będą oczywiście różnić się w zależności od osoby, ale generalnie obejmują uczenie się, tego jak wybaczać, wyznaczać granice, bronić się i otwierać na głębszą i większą miłość.
W tym czasie możemy być kierowani do usuwania ran serca lub przestarzałych przekonań o własnej wartości, miłości i relacjach, z którymi pracujemy od pewnego czasu.
Jeśli mamy silny związek z kimkolwiek i podejrzewamy, że może on być naszą Bratnią Duszą, możemy zobaczyć podróż i lekcje, które są nam przedstawiane z większą jasnością. Zwłaszcza, że Wenus znów kieruje się prosto .
Każdy przychodzi do naszego życia z jakiegoś powodu. Czasami powodem tego jest radość i przyjaźń, a innym razem coś cięższego i pełnego wzrostu.
Chociaż każdy może dotknąć naszej duszy, istnieją pewne dusze, które pozostawiają silniejszy ślad. Są pewne dusze, które mają większe znaczenie i wagę w naszym życiu.
To te dusze pomagają nam inspirować, rzucać wyzwanie i kształtować nas. To właśnie z tymi  duszami  uzgodniliśmy, że będziemy kroczyć naszą podróżą. I do tego może nas zachęcić Wenus do  przekopania się w głąb naszej duszy .
Wszystkiego dobrego na  nowej drodze waszej wspólnej i świadomej podróży 

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111