niedziela, 21 stycznia 2024

PEŁNIA KSIĘŻYCA W LWIE -energia

PEŁNIA KSIĘŻYCA W LWIE -energia
Academy of Energy Crd.

WITAJCIE CUDOWNI ❤

Pełnia Księżyca w styczniu zwana pełnią "Wilczego Księżyca" jest pierwszą pełnią w 2024 roku. Nic dziwnego, że jest tak wyjątkowa. Energia luny przyniesie nam nowy początek i obudzi skrywane w nas siły. Pierwsza pełnia Księżyca w roku zajmuje szczególne miejsce na kosmicznym niebie. To nasza szansa na zresetowanie, i oczyszczenie energii minionego roku. To nasza szansa na stworzenie przestrzeni dla przyszłości, którą pragniemy stworzyć. Przed nami 12 miesięcy odpoczynku, wszyscy z własną, nieznaną energią i doświadczeniami, ale to właśnie podczas pierwszej pełni Księżyca w roku możemy tworzyć, wyobrażać sobie i marzyć o tym, co nas czeka.

Pełnia Księżyca w Lwie wydaje się dla nas idealnym zaproszeniem do wielkich marzeń, skupienia się na naszych pasjach i pracy z serca. Oferuje kochającą zabawę i rozgrzewającą wibrację, którą możemy wykorzystać, aby napełnić nasze życie radością i zabawą.

Przed nami pierwsza pełnia w tym roku, która nie pozostanie nam obojętna. Pełnia księżyca w styczniu dla wielu z nas nie pozostanie obojętna i może stać się nowym początkiem. Jeśli z jakichś powodów przegapiłyście postanowienia noworoczne, to właśnie czas styczniowej pełni można potraktować za moment startu. Zwłaszcza, że wiele nam sprzyja. Co warto wiedzieć o zbliżającej się pełni i kiedy wypada pełnia w styczniu?

Styczniowa pełnia to dla wszystkich wspaniała szansa na rozwój i zmianę.

Nazwa "Wilczy Księżyc" dla pełni księżyca w styczniu pochodzi od rdzennych plemion Ameryki Północnej i jest głęboko zakorzeniona w ich tradycjach i obserwacjach przyrodniczych. Styczniowa pełnia księżyca była nazywana "Wilczym Księżycem" ze względu na to, że w tym czasie wilki były częściej słyszane w pobliżu osad ludzkich. Zimowe warunki, zwłaszcza głęboki śnieg, sprawiały, że łatwiej było usłyszeć wycie wilków.

To nazewnictwo ma również głębsze znaczenie symboliczne. Wilk w wielu kulturach jest symbolem siły, wytrwałości i wspólnoty. W kontekście pełni księżyca, "Wilczy Księżyc" może być interpretowany jako czas odwagi, siły do przezwyciężania trudności oraz znaczenia współpracy i wspólnoty w przetrwaniu najcięższych okresów roku.

Pełnia księżyca w styczniu: jak wykorzystać ten wyjątkowy czas?

"Wilczy Księżyc" to czas odwagi, przetrwania i silnych więzi społecznych. Może być to doskonała okazja do osobistego rozwoju i głębszego połączenia z otaczającym nas światem. Ci z nas, którzy żyją w rytmie kalendarza księżycowego i obserwują fazy księżyca doskonale wiedza, że warto przygotować się do pełni księżyca. 

Oto kilka sugestii, nad czym warto się pochylić:

 • Refleksja i samoocena: styczniowa pełnia księżyca jest doskonałym czasem na zastanowienie się nad swoimi celami i postanowieniami noworocznymi. Możesz ocenić, co już osiągnąłeś i jakie są Twoje kolejne kroki.
 • Połączenie z naturą: wykorzystaj ten czas na odnowienie swojego związku z naturą. Może to być spacer po lesie, obserwowanie gwiazd, czy po prostu spędzenie czasu na zewnątrz.
 • Wzmocnienie więzi: Podobnie jak wilki żyjące w stadach, styczniowa pełnia księżyca przypomina nam o znaczeniu społeczności. To dobry moment na pogłębienie relacji z rodziną i przyjaciółmi.
 • Rytuały oczyszczające: rytuały takie jak medytacja, joga, pisanie dziennika czy oczyszczanie przestrzeni mogą pomóc Ci uwolnić stres i zacząć rok z nową energią.

Pełnia w styczniu w znaku Lwa: co to dla nas oznacza?

Styczniowej pełni towarzyszyć będzie zodiakalny Lew. Ognisty znak zodiaku doda nam pewności siebie i wyzwoli krzyk, który długo w sobie tłumiłyśmy. Najwyższa pora stanowczo wypowiedzieć na głos swoje pragnienia, plany i marzenia, a Lew nam w tym pomoże.

Pełnia Księżyca w znaku Lwa niesie ze sobą specyficzne energetyczne i astrologiczne znaczenia. Znak Lwa w astrologii jest związany z ogniem, ekspresją, odwagą, kreatywnością i przywództwem. 

Oto kilka kluczowych aspektów pełni Księżyca w Lwie:

 • Ekspresja i kreatywność: Lew jest znakiem silnie związanym z ekspresją siebie i twórczością. Pełnia Księżyca w tym znaku to doskonały czas na wyrażanie swoich uczuć, twórcze eksperymenty i realizowanie projektów artystycznych.
 • Pewność siebie i odwaga: Lew słynie z pewności siebie i odwagi. Ta pełnia może zatem inspirować do stawiania czoła wyzwaniom, wyrażania swoich opinii i realizacji osobistych ambicji.
 • Przywództwo: Lew jest naturalnym liderem. Pełnia w tym znaku może skłaniać do przyjmowania większej odpowiedzialności, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, oraz do wywierania pozytywnego wpływu na innych.
 • Poszukiwanie uznania: Lew lubi być w centrum uwagi i doceniany. W tym okresie możesz odczuwać silniejszą potrzebę bycia zauważonym i docenionym za swoje osiągnięcia i talent.
 • Emocjonalna ekspresja: Pełnia księżyca często wywołuje silne emocje. W Lwie te emocje mogą być bardziej dramatyczne i ekspresyjne niż zwykle.
 • Zabawa i radość życia: Lew ceni sobie radość i zabawę, więc to też czas na celebrację, rozrywkę i cieszenie się życiem.

 To czas wzmożonej energii i emocji, często postrzegany jako czas spełnienia i manifestacji. Ta szczególna pełnia  zachęca nas do wykorzystania naszej wewnętrznej siły i wyrażania siebie odważnie i nieustraszenie. Wykorzystując energię Pełni Księżyca w Lwie, możemy kultywować poczucie pewności i odwagi, które będą nam dobrze służyć we wszystkich obszarach życia.

Ściskam całym sercem

źródło:  Wioletta Tylman  /  Twojstyl

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...