sobota, 6 stycznia 2024

NÓW KSIĘŻYCA STYCZEŃ 2024

NÓW KSIĘŻYCA STYCZEŃ 2024

WITAJCIE CUDOWNI ❤

Księżyc w nowiu w Koziorożcu 11 stycznia 2024 r. to niezwykle ważne wydarzenie dla osób zainteresowanych astrologią i rozwojem osobistym. Koziorożec to znak ziemi kojarzony z praktycznością, ambicją i ciężką pracą. Podczas nowiu skupimy się na organizacji i strukturze, szczególnie w sferze finansów. To doskonały czas na wyznaczanie celów finansowych, tworzenie budżetu i planowanie długoterminowej stabilności finansowej. Dodatkowo Koziorożec kojarzy się z dyscypliną i wytrwałością, co czyni ten Księżyc w nowiu idealnym czasem na ustalenie celów związanych z awansem zawodowym i rozwojem osobistym.

Według numerologii styczeń 2024 roku ma również szczególne znaczenie. To 9 Miesiąc Uniwersalny (1 + 2 + 0 + 2 + 4 = 9)., który kojarzy się z zakończeniem i odpuszczeniem. Sugeruje to, że Księżyc w Nowiu w Koziorożcu to idealny czas na uwolnienie się od starych wzorców, nawyków i przekonań, które już nam nie służą. Pozbywając się przeszłości, możemy stworzyć przestrzeń dla nowych możliwości i rozwoju.

Wykorzystując ten czas na skupienie się na rozwoju osobistym i manifestacji, możemy przygotować się na sukces i spełnienie w nadchodzącym roku.

Księżyc w nowiu w Koziorożcu oferuje piękną energię do ustalania zamiarów na nadchodzący rok. Zastanów się, co chcesz zamanifestować lub osiągnąć w tym roku i zapisz to. Pluton jest bardzo aktywny podczas nowiu, co pomoże zwiększyć moc całej energii, której doświadczamy. Pluton może przynieść falę wysoce przemieniającej energii, pomagając nam otrząsnąć się z energii roku 2023, abyśmy mogli w pełni otworzyć się i otrzymać energie roku 2024.

To okazja do wprowadzenia w życie porządku i odkrycia własnej ścieżki

Jeśli zaczynając Nowy Rok, wciąż czujesz się uwięziony we mgle przeszłości, zbliża się kosmiczne wydarzenie, które wybudzi Cię ze snu! Wschodzący  Nów Księżyca w Koziorożcu będzie jak głośny budzik, wyrywający nas z zadumy i napełniający życie świeżą energią i nieograniczonymi możliwościami.

Ta faza Księżyca niczym kosmiczny kompas - prowadzi nas do nowo odkrytego poczucia celu, umożliwiając nam przyjęcie zmian, urzeczywistnienie naszych marzeń i stworzenie życia zgodnego z naszymi najgłębszymi pragnieniami!

Nów Księżyca w styczniu otwiera kalendarz księżycowy 2024 roku

Nów to koniunkcja Słońca i Księżyca. To kosmiczne wydarzenie wyznacza początek cyklu księżycowego i przygotowuje grunt pod nadchodzącą pełnię Księżyca w styczniu, zwaną Wilczym Księżycem. Potężna energia Koziorożca niesie ze sobą wspaniałą okazję do wprowadzenia tak potrzebnego porządku w naszym życiu. Tworząc solidne plany i wyznaczając osiągalne cele, możemy utorować drogę do sukcesu i czerpać korzyści z naszych nowych początków!

W nów Księżyca w Koziorożcu koncentruj się na tym, co najważniejsze

Duch Koziorożca wzmacnia naszą produktywność i zachęca nas do skupienia się na tym, co najważniejsze, uwalniając nas od chaosu i niepokojów, które często zaburzają nasz osąd. Ten rok będzie rokiem wielkiego przyspieszenia, więc powitajmy ten nów Księżyca z otwartymi ramionami i wykorzystajmy go, aby stworzyć życie, którego naprawdę pragniemy. Nigdy nie jest za późno, aby żyć życiem, o jakim zawsze marzyłeś. Niezależnie od tego, czy chodzi o karierę, przeprowadzkę, czy podążanie za swoimi pasjami, teraz jest czas, aby to urzeczywistnić!

Nów Księżyca w znaku Koziorożca to odkrywanie swojej ścieżki

W świecie, w którym zajmowanie stanowiska i trzymanie się większego dobra stało się ważniejsze niż kiedykolwiek, należy pamiętać o potędze wody, która jest w nas. Woda w naszych ciałach podlega wpływom Księżyca i jest połączona ze wszystkimi wodami świata, kryjąc w sobie ogromny potencjał współczucia, kreatywności i wzmocnienia. Podobnie jak woda, mamy możliwość znalezienia lub stworzenia własnej, niepowtarzalnej ścieżki, płynącej od starego do nowego z prawdą, sumieniem, odpowiedzialnym działaniem i osobistą suwerennością.


Prawdziwe wyzwanie polega jednak na tym, czy potrafimy wykazać się determinacją potrzebną do stawienia czoła czekającym nas zadaniom. W świecie ścigającym się z czasem nadszedł czas, aby opracować strategię dotyczącą tego - JAK zdobyć górę, zamiast skupiać się na punkcie KIEDY zdobędziemy szczyt.

Uzbrojeni w listę postanowień noworocznych, czas zagłębić się w najdrobniejsze szczegóły tego, co jest potrzebne, aby sprostać wyzwaniom. A jeśli nadal próbujesz ustalić szczegóły swoich celów na ten rok, bądź dla siebie wyrozumiały, ponieważ wciąż poruszamy się przez okres cienia retrogradacji Merkurego.

CUDOWNEGO CZASU NIECH WAM SIĘ DARZY

źródło:  Wioletta Tylman  i  Astromagia 


Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
Serdecznie zapraszam na sesje REIKI,ODCZYTY KRONIK AKASZY, ODCZYTY NUMEROLOGICZNE  oraz
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 577 101 675

Wielka Brytania  (0044)7511961102


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...