czwartek, 24 sierpnia 2023

Super Pełnia Księżyca w Rybach -energia

 

Super Pełnia  Księżyca w Rybach -energia
Academy of Energy Crd.

DZIEŃ DOBRY BARDZO, CUDOWNI.

Super Pełnia Księżyca w Rybach 31sierpnia 2023 r. to ważne wydarzenie astrologiczne, które będzie miało głęboki wpływ na nasze emocje i świadomość duchową. Ta pełnia będzie szczególnie intensywna ze względu na bliskość Ziemi, co czyni ją super pełnią . Ryby są znakiem wodnym i jako taka pełnia Księżyca przyniesie na powierzchnię zwiększoną intensywność emocjonalną i wrażliwość. Może to być czas wzmożonych emocji i ważne jest, aby w tym okresie zachować delikatność wobec siebie i innych .

Oprócz intensywności emocjonalnej, Super Pełnia Księżyca w Rybach przyniesie także zwiększone poczucie intuicji i świadomości duchowej. To czas, w którym możemy wsłuchać się w siebie i posłuchać intuicji. Może się okazać, że w tym czasie będziemy bardziej zestrojeni z naszymi praktykami duchowymi, takimi jak medytacja czy modlitwa. Jest to także czas, aby zwrócić uwagę na nasze sny i przesłania, jakie mogą dla nas nieść

Super Pełnia Księżyca stwarza możliwości osobistego rozwoju i transformacji. Ta pełnia Księżyca to czas, aby porzucić stare wzorce i przekonania, które już nam nie służą. To czas, aby zaakceptować zmiany i podjąć kroki w kierunku rozwoju osobistego. Może się okazać, że w tym czasie odzyskamy poczucie celu i kierunku. Ważne jest, aby przyjąć energię tej pełni Księżyca i wykorzystać ją, aby popchnąć nas do przodu w naszej podróży w stronę osobistej transformacji 

Super Pełnia  Księżyca w Rybach -energia
Academy of Energy Crd.

Błękitny księżyc Ryb oczyszcza aurę

Błękitny Księżyc w Rybach to wspaniały czas na oczyszczenie naszego ciała energetycznego i usunięcie wszelkich ciężarów z pola aurycznego, które nie należą do nas.

Jeśli chodzi o oczyszczanie energetyczne, nasza intencją jest wszystkim czego nam potrzba . Nie potrzebujesz wymyślnych narzędzi, wystarczy intencja.

Błękitny Księżyc przynosi przemianę duszy

Jedną rzeczą, o której zawsze warto pamiętać, jest to, że pełnia Księżyca w Rybach pomaga nam nawiązać kontakt z naszymi emocjami i naszą wrażliwością. Daje nam swobodę wyrażania siebie i kierowania tej ekspresji do czegoś większego niż tylko my sami.

Chociaż może to wydawać się zbyt trudne na poczatku , uwierz mi na słowo gdy jesteśmy pośród tych energii, ta pełnia księżyca oferuje nam możliwość nawiązania kontaktu ze swoim prawdziwym ja, oczyszczenia wszystkiego, co już nie służy i stworzenia przestrzeni na coś bardziej wyrównanego.

Droga do osiągnięcia tego celu może wydawać się nieco burzliwa i wyboista; możemy czuć, że Wszechświat rzuca nam wyzwanie na tak wielu poziomach. Ale gdy energie się uspokoją, gdy złapiemy oddech, rozpoznamy transformację.

Podczas tego Błękitnego Księżyca trwa transformacja duszy, zarówno na poziomie osobistym, jak i zbiorowym. Przechodzimy przez ważne czasy i niezwykłe częstotliwości energetyczne.


Cudownej pełni ,niech NAM sie darzy 👐👐👐

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...