wtorek, 22 sierpnia 2023

Manifestacja marzeń

 

Manifestacja swoich marzeń.

DZIEŃ DOBRY BARDZO, CUDOWNI.

Prawo Przyciągania to koncepcja, która zyskała popularność w ostatnich latach jako sposób na manifestację swoich marzeń i pragnień. Zasadniczo Prawo Przyciągania stwierdza, że ​​podobne przyciąga podobne, co oznacza, że ​​nasze myśli i emocje mają moc przyciągania podobnej energii do naszego życia . Koncentrując się na pozytywnych myślach i emocjach, możemy przyciągnąć więcej pozytywności i obfitości do naszego życia.

Aby zamanifestować swoje marzenia poprzez Prawo Przyciągania, ważne jest, aby dostosować swoje myśli i działania do swoich pragnień. Oznacza to wizualizację tego, czego chcesz, tak jakby to już się wydarzyło, odczuwanie emocji związanych z osiągnięciem celu i podejmowanie działań, aby to urzeczywistnić Prowadzenie dziennika manifestacji może być również pomocnym narzędziem do skupienia się na swoich celach i śledzenia postępów w ich osiąganiu. 

Konsekwentnie dopasowując swoje myśli i działania do swoich pragnień, możesz zwiększyć prawdopodobieństwo zamanifestowania swoich marzeń.

Istnieją różne techniki dostosowywania myśli i działań do pragnień, takie jak medytacja, wizualizacja i afirmacje .Medytacja może pomóc wyciszyć umysł i pozwolić na głębszą wizualizację i połączenie z twoimi pragnieniami. Wizualizacja polega na stworzeniu w umyśle żywego obrazu pożądanego rezultatu i odczuwaniu związanych z nim emocji. Afirmacje to pozytywne stwierdzenia, które mogą pomóc przeprogramować Twoją podświadomość, aby dostosować się do twoich pragnień.

 Włączając te techniki do swojej codziennej rutyny, możesz zacząć manifestować swoje marzenia i żyć życiem, którego pragniesz.

Możesz manifestować swoje marzenia,od teraz ,od ręki.

Zadaj sobie pytanie, jaką konkretną jakość życia przyniesie mi przedmiot mojego pożądania? 

Dlaczego tego chcę? 

Czy przyniesie więcej Miłości, Harmonii, Radości, Pokoju, Mądrości czy Dobrobytu?

Kiedy już zidentyfikujesz swój prawdziwy cel, zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby osiągnąć wibracyjną harmonię z obiektem, którego pragniesz.Kiedy osiągniesz wibracyjną harmonię lub magnetyczną identyczność ze swoim pragnieniem, obiekt twojego pragnienia lub coś lepszego MUSI wejść do Twojego życia!!!

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...