Jak zrobić MAPĘ MARZEŃ- zamiar i aktywacja

 

Jak zrobić MAPĘ MARZEŃ- zamiar i aktywacja

Kochani, zbliża się Nów Księżyca  to jest ten moment, by jak co roku stworzyć własną  MAPĘ MARZEŃ .Wykorzystaj energię Nowiu – stwórz ją i spełniaj swoje marzenia !

Nów to szczególny czas dla wszystkich. Często mentalnie pomijany i bagatelizowany, co może być swojego rodzaju błędem. Nów to czas, kiedy Księżyc powstaje na Nowo. To czas, kiedy możemy pójść „pod rękę” z decyzją o zmianie naszego życia i podłączając się pod energię kosmiczną stworzyć sobie nową rzeczywistość. 

Wyobraź sobie życie, które uważasz za idealne i zrównoważone. Zanurz się w pożądanych szczegółach swojej pracy, relacji i hobby, które realizujesz. 

Ciesz się spełnieniem swojego doświadczenia. Będą one podstawą twoich pomysłów na wniesienie  na swoją  tablicę marzeń. 

Co robisz, aby mieć ekscytujące życie ?    

Co robisz by czuć się spełnionym?   

 Co robisz by być szczęśliwym człowiekiem?   

Czym różni się twoje przyszłe ja od ciebie dzisiaj?

 Narysuj obraz swojego szczęścia wnieś  wszystko , to co jest dla ciebie potrzebne  - zwróć uwagę na  kolory jakie ci towarzyszą ,na ludzi, na działania, na  miejsca, uczucia itp.

  Proces, w który właśnie zaangażowałeś się powyżej, nazywa się wizualizacją  . Wymaga to zabawy, zaczyna "pracować"  nasza prawa półkula  mózgu, aby wywołać kreatywność i wyobraźnię. Jest to proces, który często pomaga nam dotrzeć do sedna tego, czego pragniemy, co ma dla nas wartość, a następnie skłania nas do działania z przestrzeni życia i harmonii.

Wizja (wizualizacja) może pomóc zwiększyć motywację i pewność siebie, a także pomóc  nastawić się na sukces w wielu dziedzinach życia .
Jak zrobić tablicę  MARZEŃ- zamiar i aktywacja

Praktyką mającą na celu uczynienie wizji bardziej namacalną jest tworzenie tablicy marzeń (MAPY MARZEŃ) , która  reprezentuje nasze cele i marzenia. 

Zasadniczo taka  mapa jest  kolażem obrazów, słów i fraz, które przedstawiają Twoją wizję przyszłości. Celem tej wymarzonej tablicy jest wywołanie prawdziwego zawrotu głowy, inspirując Cię do skupienia się i podejmowania działań.

Tworząc własną Mapę Marzeń, pokazujesz podświadomości kierunek jaki ma obrać Twoje życie.

Każdy świadomy twórca, powinien stworzyć własną mapę. Wykonanie jej, jest wręcz MAGICZNYM RYTUAŁEM. Gdy zabierzesz się do stworzenia swojej Mapy Marzeń, skoncentrujesz się WYŁĄCZNIE na tym czego pragniesz i dzięki temu stworzysz coś co silnie oddziałuje na twoją podświadomość.

Tablice marzeń tworzą i przechowują rodzaj dobrej magii


Jak zrobić MAPĘ MARZEŃ- zamiar i aktywacja

Tablica taka  stworzona z przestrzeni otwartości na to, co ma nadejść, może być naprawdę pouczająca. wizja jej tworzenia może mieć formę kolorów, uczuć, słów lub wrażeń. Takie tablice  są wysoce spontaniczne i intuicyjne.

Drugi rodzaj tablic  jest tworzony z przestrzeni  intencji, w której spoglądamy w nasze najgłębsze tęsknoty i aktywnie angażujemy się w odkrywanie, wyrażanie i reprezentowanie tych pragnień za pomocą różnych środków. 

To jest forma manifestacji 

 Tworzenie tablicy  jest przez wielu uznawane za ważną część ich codziennej praktyki ,wizualizacji i afirmacji. W rzeczywistości wiele osób polega na tablicy , aby naprawdę uzyskać dostęp do wizualizacji ich przyszłego życia.

Podstawą prawa przyciągania jest to, że myśli stają się rzeczami .

Im bardziej możesz skupić swoje myśli, a co ważniejsze, emocje, na upragnionych celach i życiu - tym silniejsze staje się dla ciebie PRAWO PRZYCIĄGANIA .

W najprostszej wersji, tablica  jest skomponowana ze zdjęć, obrazów i słów przypiętych do tablicy. Istotne jest by spędzać przy niej trochę czasu patrząc i wizualizując dzień w dzień .

Kompozycja obrazów i słów, które wybierzesz, powinny  reprezentować Twoje  marzenia i przyszłe życie, to moc wyobraźni daje temu narzędziu niesamowitą moc pozytywnego wpływu na Twoje życie.

Zaplanuj swoją MAPĘ MARZEŃ  

Pomyśl o tematach, które chcesz uwzględnić i o tym, jak chcesz, aby tablica pomagała przyciągać i manifestować Twoje cele i marzenia.

Na przykład, jeśli miłość i związki ( być może chcesz odzyskać swojego byłego? ) Są najważniejszym aspektem twojego życia, który chcesz zmienić, stwórz tablicę wokół tematu tej relacji.

Jeśli bogactwo jest czymś, co chciałbyś przyciągnąć, może to być Twój dominujący motyw na tablicy. 

Bądź również konkretny w tym, do czego dążysz. Pomaga to skupić się na wizualizacjach.

Stwórz tablicę, która będzie inspirującą wizualizacją całego Twojego życia. Połącz obrazy i słowa, które dotyczą głównych aspektów Twojego życia, takich jak zdrowie, bogactwo, związek, podróże, edukacja,  itp.

Ważne jest, gdzie zdecydujesz się umieścić tablicę. To powinno być miejsce, w którym możesz często oglądać tablicę, tj. sypialnia ,kuchnia ,biuro itd. 

W moim przypadku jest to zawsze kuchnia bo tam spędzam najwięcej czasu .Wybór należy do ciebie!

Gdy już masz pomysł na temat i miejsce, w którym zamierzasz umieścić swoją tablicę, musisz zebrać materiały.

Jak zrobić MAPĘ MARZEŃ- zamiar i aktywacja

Składanie Mapy  Marzeń

Nie ma jednego „właściwego sposobu” na rozpoczęcie tworzenia MAPY MARZEŃ . 

Alternatywnie możesz kupić prostą tablicę w lokalnym sklepie lub w Internecie.

Jednak nie chodzi tylko o samą tablicę. Warto  dodać naklejki, symbole, notatki w różnych kolorach, aby podkreślić swoją tablicę i dobrze się nią bawić.

  • Zbierz inspirujące obrazy i słowa na swoją tablicę
  • Zacznij od zebrania obrazów i zdjęć z magazynów, biuletynów i broszur.

Jeśli chcesz podróżować-znajdź broszury turystyczne dotyczące miejsc, które chciałbyś odwiedzić. 

Lubisz gotować ? -użyj obrazów z niektórych magazynów kulinarnych.

Alternatywnie, jeśli znajdziesz w Internecie obrazy, które odpowiadają twoim marzeniom ,możesz je wydrukować.

Obrazy, których używasz, mogą być bardzo konkretne - na przykład model samochodu, rejs określonym statkiem wycieczkowym lub marka ubrań. 

Jest to ważne, ponieważ te obrazy dają wyraźne punkty ostrości.

Czasami jednak możesz nie być tak pewien miejsca docelowego, doświadczenia lub przedmiotu, który chcesz. W takich przypadkach użyj obrazów, które Cię inspirują lub wyrażają uczucie, którego chcesz doświadczyć.

Piaszczysta plaża z palmami nie musi być konkretną plażą, którą chcesz odwiedzić. Plaża może być na Twojej tablicy, aby po prostu zainspirować Cię do wyobrażenia sobie relaksujących wakacji. Kluczem jest więź emocjonalna.


Jak zrobić MAPĘ MARZEŃ- zamiar i aktywacja

Nawiąż emocjonalną więź

Czy są jakieś słowa, powiedzenia lub cytaty, które Cię inspirują? 

Wystarczy tak samo odnaleźć je w książkach czy  w sieci wpisać je w programie, takim jak Microsoft Word, wydrukować, przyciąć papier do odpowiedniego rozmiaru i umieścić na tablicy. Możesz także wybrać inspirujące słowa, takie jak „Moc” „Miłość” "Auto" lub „Pasja” - cokolwiek Ci odpowiada.

Twoje emocje są bardzo ważną częścią Twojej tablicy . Obrazy i słowa, które wybierzesz, muszą współdziałać z Twoimi emocjami, aby stworzyć uczucia, których chcesz więcej, takie jak miłość, relaks, sukces lub bogactwo.

Wskazówka - nie przeciążaj swojej MAPY zbyt dużą liczbą obrazów lub słów - jeśli jest zbyt chaotyczna, może być trudno skupić się na najważniejszych aspektach swojego życia, które chciałbyś wizualizować.

Czy w Twojej przeszłości są wydarzenia, które są źródłem dumy, miłości i radości, które pomagają wzmocnić przesłanie Twojej tablicy marzeń? 

Na przykład zdjęcia swoich dzieci jako centralny punkt Twojego życia. Upewnij się, że dołączasz te ważne obrazy.

Nie myśl, że kiedy skończysz, tworzyć  swoja tablicę  jest rzeczywiście skończona. 

Bo tak nie jest. 

Zmienisz się, Twoje życie się zmieni i to, na czym zdecydujesz się skupić, zmieni się. Przygotuj się co jakiś czas, aby zadać sobie pytanie, czy są jakieś obrazy, które nie dotyczą Twojego życia, takie jak konkretny samochód lub ubranie. Przełącz je na obrazy, które teraz mają dla Ciebie więcej sensu i jeszcze bardziej Cię inspirują. Chodzi o to że śmiało możesz swoja mapę modernizować .

Tworzenie Mapy Marzeń  w spokojnym miejscu.

Będziesz potrzebować  określony czas na stworzenie swojej tablicy marzeń. Poświęcenie kilku minut tu i tam, przed telewizorem lub przed pójściem do pracy nie jest generalnie zalecane!

Zarezerwuj sobie godzinkę lub dwie  bez żadnej przerwy. Możesz włączyć jakąś muzykę, która Cię inspiruje i sprawia, że ​​otoczenie jest tak relaksujące, jak to tylko możliwe ,możesz zapalić świece które stworzą nastrój ,użyć ulubionych olejków w kominie bądź kadzidełek - cokolwiek co działa dla Ciebie i na Ciebie .

Zasługujesz na komfort i luksus ponieważ w tej chwili odmieniasz swoje życie poczuj to 

*Upewnij się, że masz pod ręką wszystko, czego potrzebujesz - tablicę, naklejki, taśmę, szpilki, nożyczki, obrazy, cytaty itp., Abyś nie spowalniał i się nie rozpraszał .

Oddychaj głęboko, rozluźnij się i zacznij umieszczać obrazy i słowa na tablicy w dowolnej kolejności. W razie potrzeby wszystko można zmienić, więc nie martw się o to - po prostu idź z "prądem" i tego  co czujesz.

Możesz potrzebować tylko 1 sesji, aby stworzyć swoją tablicę ,możesz też  potrzebować kilku ,nieważne . Poświęć trochę czasu, ale ustal datę kiedy ma być gotowa , aby jak najszybciej zacząć używać swojej MAPY MARZEŃ  jako części każdej codziennej wizualizacji lub afirmacji, którą zaczniesz  praktykować.

Twój codzienny rytuał wizualizacji

Poświęć co najmniej 5 minut każdego dnia .Usiądź w cichym, spokojnym miejscu . Spójrz na swoją tablicę marzeń i wizualizuj swoją przyszłość poprzez obrazy i słowa, które umieściłeś na niej.

Pozwól tablicy kierować i skupiać myśli na marzeniach i celach, które masz wyznaczone  na przyszłość. Z biegiem czasu obrazy w słowach na twojej wymarzonej tablicy pomogą ci pokierować twoim życiem.

Zacznij już dziś i odkryj, jak stworzenie tablicy marzeń może zmienić Twoje życie!

Przydatne afirmacje: Nie ograniczaj się do wnoszenia własnych afirmacji

"Jestem architektem swojego życia; Zbudowałem jego fundament i wybiorę jego zawartość."

"Moja zdolność do pokonywania wyzwań jest nieograniczona; mój potencjał do odniesienia sukcesu jest nieskończony."

Manifestacja jest potężną rzeczą dla ludzi, którzy szczerze wierzą i poświęcają się jej osiągnięciu. 

Zapraszam do Akademii Rozwoju Duchowego ,warsztaty są nauką indywidualną jeden na jednego ,oferujemy również sesje 

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111