niedziela, 6 czerwca 2021

Przeszkoda w twoim doświadczeniu jedności -umysł

Przeszkoda w twoim doświadczeniu jedności -umysł

Większość z nas postrzega siebie jako odosobniony fragment Wielkiej Inteligencji. Błędnie wierzymy, że strach i konflikt, których zwykle doświadczamy z powodu tego poczucia izolacji, jest "normalny", ponieważ wszyscy tego doświadczają. Jednak ten stan umysłu jest spowodowany nałogowym myśleniem. Jesteśmy przywiązani do projekcji siebie z umysłu / ego. Nieugięty hałas psychiczny uniemożliwia nam postrzeganie siebie jako całkowicie połączonego, nieruchomego i spokojnego morza Nieskończonej Mądrości, jakim jesteśmy. 

Kiedy ostatni raz przestałeś myśleć – o tym, co musisz zrobić, dokąd musisz iść, z jakimi ludźmi musisz porozmawiać, a nawet przemieszać wspomnienia o tym, co stało się z tobą w przeszłości?

Ponieważ ciągle myślimy o tym, co wydarzy się w przyszłości lub co wydarzyło się w przeszłości, jesteśmy uwięzieni w iluzji jaźni cienia. Jest to jaźń, która została stworzona przez poprzednie doświadczenia i jest kształtowana przez niepokój o to, czym mamy jeszcze  się stać.

Dusza może być tylko jej prawdziwym ja, gdy jest w Teraz.

 Dlatego tak wiele ćwiczeń i narzędzi wykorzystywanych jest w Moc podniesienia świadomości. 

Zaleca się restrukturyzację duszy w celu powstrzymania niestałych wzorców myślowych. 

Ponieważ wzorce te mogą być bardzo szkodliwe dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Dopiero w chwili obecnej może pojawić się nieskończona możliwość. Jest to punkt wszystkich kreacji. Tworzenie zdrowia, witalności, radości, szczęścia, spełnienia itp. Nie są w stanie przetrwać w reakcyjny stan umysłu.

Jedność z Nieskończonym dosłownie pozbawia nasze DNA wszelkich wadliwych wzorców myślowych, a tym samym zmienia sposób, w jaki objawiamy się w świecie materialnym.

Nieugięcie "przeżuwacze umysłu" (nasze myśli) przychodzą między nami a doskonałą relacją, między nami a naszą podwyższoną Jaźnią. Między nami a naturą. Między nami a całym Kosmosem. Nie jesteśmy zależni od  siebie, ale zaczynamy wierzyć, że tak jest . Jest to główna przyczyna wszystkich chorób i cierpienia.

Pojedynczy wiatr może zdmuchnąć kwiaty wiśni, ale my kurczowo trzymamy się drzewa. Trzymamy się przeszłości, podczas gdy teraźniejszość jest dla nas nieskończenie dostępna.

Kiedy siedzimy w ciszy i jesteśmy w stanie przestać myśleć, zdajemy sobie sprawę, że żadna utrata pracy, rozwód, wyzwanie zdrowotne, utrata przyjaźni, wyzwanie finansowe, a nawet śmierć nie jest trwała. 

Cudownie, przestajemy również reagować na życiowe wyzwania i uczyć się nowych sposobów radzenia sobie z wyzwaniami - czasami ucząc się, jak je całkowicie złagodzić!

Następnym razem, gdy życie wydaje się być  frustrujące lub wymknie się spod kontroli, zadaj sobie proste pytanie. 

Kiedy ostatnio nie myślałeś? 

Choć może być trudno zatrzymać myśli całkowicie, można ćwiczyć spowolnienie ich. Spróbuj tych sztuczek , aby pomóc sobie zbliżyć się do bycia wolnemu od niepotrzebnych myśli:

Zapisz rzeczy, które mają tendencję do obsesji w Twoim życiu bądź zabierają sen z powiek , a następnie pozwól im odejść. Zapisanie czegoś pomoże ci opróżnić umysł. Trzymaj te zapiski  pod ręką, a jeśli to możliwe, przeczytaj zapisaną kartkę  codziennie rano. To oczyści głowę z niepotrzebnych  zmartwień. 

Spędzaj czas na łące. Rytmy natury są często wolniejsze niż w środowisku miejskim i mogą pomóc ci dostroić się do ciszy co prowadzi do  spokojniejszego umysłu.

Użyj mantry. Może to być każdy powtarzalny dźwięk, który pomaga skupić umysł. "Aum" ,"Miłość", "Spokój"......

Nasz umysł ma tendencję do przekonania nas, że coś jest prawdą, nawet jeśli tak nie jest. Spróbuj umieścić trochę miejsca między tym, co uważasz za prawdziwe, a tym, co jest. Pomyśl o alternatywnym scenariuszu.

Skoncentruj się na oddechu. Jednym z najprostszych sposobów na szybkie zrównoważenie się jest skupienie się na oddechu. Każdy oddech jest tworzony na nowo. Kiedy twój umysł wędruje, po prostu powiedz sobie "STOP " i ponownie skup swoją uwagę na oddech. Powtórz czynność  tyle razy aż wyrzucisz z głowy myśli . 

Zapraszamy również na indywidualne dyplomowe  szkolenia i warsztaty potwierdzone akredytacją Międzynarodowej Federacji Holistycznych  Lekarzy  oraz sesje indywidualne  

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

Kontakt: PL. (0048) 570 851 655 UK .(0044) 7511961102

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...