czwartek, 1 października 2020

Prawo Przyciągania-praca własna nad lepszym jutrem- ćwiczenie

 
Naucz się kluczowych pojęć, najpotężniejszego prawa we Wszechświecie i jak je stosować, aby stworzyć życie, którego pragniesz.
Prawo przyciągania , który jest najmocniejszym prawem we Wszechświecie, w zasadzie mówi, że „podobne przyciąga podobne”
Żyjemy we Wszechświecie wibracyjnym, w którym wszystko, łącznie z naszymi myślami, jest wibracjami.
 Cokolwiek poświęcamy naszej uwadze lub o czym myślimy - czy jest to coś, co chcemy doświadczać- jest do nas przyciągane.  
 Przyciągnij do swojego życia nowe i bardziej satysfakcjonujące doświadczenia.  Wzmocnij się, rozumiejąc kluczowe koncepcje uniwersalnego Prawa Przyciągania    Naucz się prostych, ale potężnych narzędzi i technik, aby zacząć świadomie tworzyć życie, którego pragniesz.
  Wszystkich nas wspiera Wszechświat, a kiedy otwieramy się na bycie w strumieniu dobrobytu i dostatku, życie staje się łatwiejsze, bardziej satysfakcjonujące i radosne.

Dowiedz się, jak Uniwersalne Prawo Przyciągania wpływa na wszystkie aspekty Twojego życia.
 Jeśli twoje obecne doświadczenie życiowe nie jest takie, jakiego pragnąłeś, oznacza to, że tworzyłeś  swój świat domyślnie, co robi większość ludzi.
 Możesz jednak łatwo zacząć świadomie tworzyć dla siebie nową rzeczywistość - zaczynając od miejsca, w którym  właśnie jesteś .    

 Zrozum, jak działa uniwersalne Prawo Przyciągania i dowiedz się, jak zacząć świadomie żyć swoim życiem, aby tworzyć rzeczywistość, której pragniesz . 

Przyjrzyj się pewnym zasadom:

1. Dusza zawsze wie, co jest dla ciebie najlepsze: oznacza to, że cokolwiek możesz sobie wymarzyć, dusza ma coś nieskończenie lepszego i może być to coś o czym nawet nie pomyślałeś 

2. Dostajesz to, na co zasługujesz: oznacza to, że cokolwiek musi do ciebie przyjść, znajdzie cię 

3. Przyciągasz to, kim jesteś: oznacza to, że jest mega ważne jakim  jesteś człowiekiem, ponieważ przyciągasz do swojego życia nie to, co chcesz ,lecz to z czym wibrujesz. Cokolwiek wibruje, przyciągasz całą swoją energią - obejmuje to twój umysł, ciało i ducha.

Jak więc możesz zamanifestować życie, jakiego pragniesz?
Musisz najpierw zmienić swój sposób myślenia i wibracje. 
Kiedy to robisz, nie musisz nawet tracić czasu na „manifestowanie” czegokolwiek.

Wejdźmy w to głębiej….

W tym Wszechświecie podobne przyciąga podobne. Jakakolwiek energia, którą wysyłasz do Wszechświata, jest odzwierciedlana z powrotem w Tobie i dla Ciebie. Jest to jedno z praw Wszechświata więc nie popełnij błędu.
Możesz użyć tego prawa, aby przyciągnąć rzeczy do swojego życia, ale nie możesz go użyć do stworzenia życia według najwyższego celu lub najwyższego powołania. 
Aby tak się stało, musisz wejść głębiej. 
Najpierw musisz zacząć dostosowywać się do swojej Duszy.

Oznacza to, że musisz skontaktować się z esencją tego, kim jesteś i wejść w wyższe sfery świadomości. Musisz stać się autentycznym Tobą, a stając się Tobą, wszystko, czego potrzebujesz, automatycznie przejawi się w Twoim życiu.

Kiedy zaczynasz kierować swoim życiem z miejsca swojej Duszy, wkraczasz do tego nowego królestwa zrozumienia, że ​​wszystko, co musi nadejść na twojej drodze, nadejdzie. Obejmuje to pieniądze, relacje, pracę i tak dalej.

Tak więc, kiedy jesteś w strumieniu swojego życia i jesteś połączony ze swoją Duszą, naprawdę nie ma potrzeby, abyś spędzał czas na wizualizowaniu lub manifestowaniu czegokolwiek.

Dotrzesz do tego miejsca przez :

Wierę w siebie i swoje możliwości
Wiara w wyższą moc
Praca z energią i synchronicznością Wszechświata
Podnoszenie wibracji
Medytacja
Praca ze swoją Duszą 

Oczywiście są chwile, kiedy wszyscy czujemy się odłączeni od naszej Duszy i mamy wrażenie że utknęliśmy w miejscu, w którym właśnie się znajdujemy.
Tutaj może pomóc manifestacja. 
Manifestacja może pomóc nam uwierzyć w siebie i wyższą moc, a nawet może podnieść nasze wibracje.

Jeśli czujesz się znudzony lub przygnębiony swoim życiem, wizualizacja może pomóc ci zachować pozytywne nastawienie i może dać ci osiągnąć cel oraz swoje przeznaczenie.

Jeśli chcesz ćwiczyć i eksperymentować z wizualizacją, oto przykład jak zacząć:

1. Pomyśl o tym, co chcesz zamanifestować w swoim życiu i zapisz to w jednym zdaniu. Wizualizuj siebie otrzymującego cokolwiek chcesz. Pozwól sobie na wizualizację każdego szczegółu . Zwróć uwagę na to, jak się czujesz, gdy to osiągniesz .

(Np. marzysz o domku w górach, harmonii, równowadze  i spokoju w cieple rodzinnym .
*Wizualizuj górski domek z bali z czerwonym dachem, który stoi na wzgórzu , tuż przy lasku (iglastym) Z werandy masz widok na piękne i wielkie  jezioro ,nad którym prawie codziennie rano unosi się mgła. 
Pijąc  poranną kawę widzisz leśnie zwierzęta: sarny ,dziki ,jelenie które dzień w dzień  idą tą samą wydeptaną ścieżką  nad jezioro by zaczerpnąć wody . 
Nie martwisz się o finanse ,ponieważ pracujesz w domu przed komputerem ,nikt cię nie goni ,ani nie pośpiesza, nie gonią cię terminy, jesteś swoim własnym szefem.
W ciągu dnia masz dużo czasu na przyjemności ,spacery po lesie ,zabawę i szaleństwa  w ogrodzie z dziećmi, gdy wrócą wraz z mężem ze szkoły w której jest nauczycielem tuż po wspólnym obiedzie .Do kolacji zimą ....)

Tu ,postaraj się dokończyć .
To jest tylko przykład to nie muszą być Twoje marzenia ,ale ważne jest to byście zobaczyli to że im więcej będzie szczegółów ,tym lepiej .
Jeśli poczujesz się tak jak byś juz tam mieszkał to jest to!!!! 

Zwróć uwagę na takie rzeczy jak zapach lasu, ulubionej kawy o poranku. 
Postaraj się poczuć jesienną mgłę unoszącą się z jeziora,
oddychając poczuj to wilgotne powietrze.
Czy usłyszałaś/eś ryk jelenia nawołującego swoje stado ?
Czy zobaczyliście tą dróżkę wyrobioną przez zwierzęta?
Czy słyszeliście śmiech i chichy waszych dzieci?
Co zjedliście na obiad?
A jak wyglądała wasza kolacja, piliście ciepłe wino przy kominku gdzie trzaskało drzewo czy wodę z cytryną ,którą uwielbiasz ?
Czy teraz rozumiesz, o co w tym chodzi ?

2. Kiedy już rozpoznasz, jak się czujesz, gdy masz to coś, zacznij natychmiast tworzyć to miejsce dla siebie, pod siebie. Na przykład, jeśli wyobraziłeś sobie pieniądze, ponieważ chcesz wolności lub bezpieczeństwa, zacznij szukać sposobów, aby czuć się pod tym względem bezpiecznym i wolnym już teraz.

3. Skoncentruj swoją uwagę na tym miejscu, uczucia, a następnie uwolnij i poddaj się Wszechświatowi. 
Zaufaj, że Twoja wiadomość została dostarczona i że to, czego chcesz, już tam jest, po prostu musisz się na to otworzyć

Proste prawda?

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska +48 577-101-675

Wielka Brytania  +44 7511-961-102


RECENZJE


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...