czwartek, 24 września 2020

Energia Kundalini

 

Z obecną energią kosmiczną  i skupieniem się na przebudzeniu serca, jest to idealny moment, by porozmawiać o Przebudzeniach Kundalini.

Energia Kundalini

Kundalini to kobieca, twórcza energia, która żyje w nas wszystkich. Często wyobraża się ją jako węża, który leży zwinięty w dole brzucha lub jest owinięty u podstawy kręgosłupa. Mówi się, że ten wąż jest zwinięty dokładnie trzy i pół razy wokół niego .
To najczęstszy i najbardziej rozpoznawalny symbol energii Kundalini. Energia Kundalini jest jedną z najpotężniejszych sił energetycznych w ciele, ponieważ rządzi twoją kreatywną energią i nieskończoną mądrością, która znajduje się w obrębie jelit.
Jelito jest jednym z najpotężniejszych centrów energetycznych ciała, dlatego emocje często są odczuwane w jelitach. Niezależnie od tego, czy chodzi o motyle w żołądku, czy o mdłości, gdy coś jest nie tak, to jelito zawsze nas o tym informuje.

Przebudzenie Kundalini

Kiedy Kundalini się przebudzi, to prawie tak, jakby zwinięty w kłębek wąż zaczął się wznosić i sięgał od brzucha aż do góry głowy. Kiedy twoje Kundalini się przebudzi, przejście Boskiej inteligencji z twojego mózgu, serca i umysłu jest wyrównane i ponownie połączone.
Jest to niezwykle potężna siła energii i jest nie tylko korzystna dla rozwoju duchowego, ale także dla naszego rozwoju twórczego . Niezależnie od tego, czy jesteś kreatywnym artystą, czy po prostu szukasz lepszego życia dla siebie, przebudzenie Kundalini może ci pomóc.
Wzrost Kundalini,  jest bardzo podobny do odczuwania orgazmu lub uczucia, które pojawia się, gdy jesteś na jednej z gigantycznych przejażdżek w parku rozrywki,adrenalina to mam na myśli . W rzeczywistości siła powstania Kundalini jest niewątpliwa ogromna .Przebudzenie Kundalini może wyzwalać  wszytko do góry nogami , tak jak jest to w przypadku Przebudzenia Duchowego , w rzeczywistości te dwie energie są bardzo podobne i trudno je rozróżnić .Kiedy stajesz się świadomy energii Kundalini, która żyje w tobie, aktywacja tej energii staje się o wiele łatwiejsza.
Podobnie jak w przypadku każdego przebudzenia, Kundalini również nie może stać się wymuszone.Zdecydowanie nie da  SIĘ wymusić  ani przyśpieszyć  z jakimkolwiek procesem przebudzenia, ponieważ zawsze istnieje podróż, która musi zostać przebyta uszanowana i pielęgnowana.
Musisz zwracać uwagę na swoją energię Kundalini, nawet gdy się obudzi, ponieważ wciąż może wrócić do uśpienia  , jednak łatwiej jest rozbudzić tę energię, gdy już wiesz, jak to jest i kiedy już wiesz, że istnieje.

Przebudzona Kundalini 

Po przebudzeniu Kundalini masz dostęp do:
 • Wyższej sfery świadomości
 • Twojego  boskiego celu
 • Uczucia bezwarunkowej miłości do siebie i innych
 • Kreatywnej zamanifestowanej energii
 • Wyższych  wibracji
 • Znalezienia swojej pasji
 • Otwarcia serca / przebudzenia
 • swojej intuicji / świadomości psychicznej
 • Uczucia współczucia, zrozumienia i empatii

Jak obudzić swoją Kundalini 

Przebudzenie energii Kundalini zaczyna się od oddechu. Chodzi o to, że chcesz wdychać i wydychać przez usta prawie tak, jakbyś popijał powietrze przez słomkę. Oto jak to zrobić-
 1. Oddychaj przez usta, wyobraź sobie, jak wdychasz się aż do kręgosłupa kierując się w stronę  czubka głowy. Podczas wydechu poczuj, jak powietrze opróżnia twoje ciało, zaczynając od czubka głowy aż do brzucha. Powietrze wznosi się przez wdech i podnosi się wraz z wydechem.
 2. Gdy już będziesz miał ruch oddechowy opanowany , zacznij wizualizować "płyn" tak, jakbyś popijał powietrze i jednocześnie wydychał powietrze. Niech nie będzie przerwy ani początku ani zakończenia każdego wdechu i wydechu. Spraw, by był płynny jak ciągły łańcuch ruchu.
 3. Wykonuj to ćwiczenie oddechowe przez co najmniej 15-20 minut, w tym momencie możesz zacząć odczuwać energię wznoszącą się z okolicy brzucha. Możesz również czuć mrowienie, a nawet lekko drżeć. Jeśli czujesz się nieswojo w dowolnym momencie, przerwij praktykę i połącz się ponownie.
 4. Powtarzaj to ćwiczenie oddechowe, aby uzyskać najlepsze wyniki - zalecana praktykę 2-4 razy w tygodniu przez 30-45 minut.
Możesz również wypróbować  Jogę Kundalini ,Reiki Kundalini  aby  wspomóc sobie aktywować energię Kundalini.

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska +48 577-101-675

Wielka Brytania  +44 7511-961-102


RECENZJE


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...